Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » E- 412, avagy amit a Guármaglisztről tudni akarsz fórum

E- 412, avagy amit a Guármaglisztről tudni akarsz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: E- 412, avagy amit a Guármaglisztről tudni akarsz

1 2
2007. aug. 22. 20:41
Annak idején volt a kerge marha kór, "influenzás"csirke, a "mit tudomén" milyen sertés, aztán megint a csirke, most meg ez a guar-gumi. Politika az egész, valami nagy okos kitalálta. És most várja a visszajelzéseket.
2007. aug. 22. 20:01

Szerintem az egész egyszerű hisztériakeltés, a sajtó fújja fel az egészet. Ezek növényi anyagok, ugyanúgy, mit a fűszerek. Ha az élesztőt ezentúl E999 -nek hívnák, akkor nem ennétek kenyeret? Azért, mert a távolkeleten, ahol a tyúxarban hemperegneg és patkányhúst esznek az emberek, és 8-at elvitt belőlük az influenza, a hülye magyarok tönkretették az egész baromfiágazatot. Van olyan ismerősöm, aki napi 2 doboz cigit elszív, de a kergemarhapara miatt nem eszik meg egy jó hagymás rostélyost. Ja és sz@rni is autóval jár, pedig az is veszélyes, vagy nem? És ha nem lennének növényvédőszerek, meg gyógyszerek és védőoltások, akkor szépen éhen halnánk, mert a Föld ennyi embert hogy tudna életben tartani?

Egyébként pedig imádom, amikor az interneten kórusban fikázzák a civilizációt meg a globalizációt.

5. d@nu (válaszként erre: 4. - 91d4989ab9)
2007. aug. 22. 19:25
A liszttel kevesebbet találkozol szerintem, én legalábbis még nem láttam egyetlen terméken sem. Azonban az E412 jelölés fedi mindkét terméket.
2007. aug. 22. 19:21
eddig csak az egyiket kerültem
3. d@nu (válaszként erre: 2. - 91d4989ab9)
2007. aug. 22. 19:17
Mindkettőről szó volt eddig is.
2007. aug. 22. 19:06
eddig valami guargumiról volt szó, az nem guármagliszt!nem?
2007. aug. 16. 14:54
Napok óta hangos a sajtó az E-412 körüli botránytól. Az ember eleinte csak hallgatta és fogalma sem volt róla, hogy miről szólnak a híradások. Így voltam ezzel én magam is. Kiváncsi ember lévén "beástam" magam egy kicsit a témába és mondhatom meglepő dolgokra bukkantam.....

Ugrás a teljes írásra: E- 412, avagy amit a Guármaglisztről tudni akarsz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook