Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duploval kompatibilis kockák fórum

Duploval kompatibilis kockák (beszélgetős fórum)


2014. nov. 21. 08:22

Hátha valaki idetalál ebben a témában: szóval minden hozzászólónak igaza van a témában, ugyanis KÉTFÉLE unico létezik, az egyik kompatibilis a duplóval a másik viszont nem.

Értelemszerűen igy a két unico sem kompatibilis egymással.


Jellemzően a kompatibilis verzióban vannak rózsaszín és fehér elemek (pl a hello kittys az ilyen), a nem kompatibilisben nincsenek.


Sajnos ránézésre csak akkor lehet észreveni a különbséget ha egymás mellett vannak, amúgy első blikkre teljesen ugyanazok, még a réájukrakott unico logó is ugyanúgy néz ki.

7. marc§ika (válaszként erre: 6. - Marc§ika)
2010. ápr. 11. 12:38
sőt az Unico plus is kompatibilis...
6. marc§ika (válaszként erre: 4. - Tuskoledi)
2010. ápr. 11. 12:38
tényleg kompatibilis,én is tanúsíthatom,nekünk is van mind kettő,az unicot én is a toys....hu ról rendeltem
5. fdóri (válaszként erre: 4. - Tuskoledi)
2010. márc. 8. 10:24
igen, a kisfiam épp a kettő keverékével játszik:)
2010. márc. 8. 09:03
Csak azért írok, hogy senkit ne tévesszek meg: DE IGEN, a Simba UNICO kocka kompatibilis a DUPLO-val, megnéztem...Nem hiába írtam...
3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Tuskoledi)
2010. márc. 6. 21:24

az unico pont NEM kompatibilis vele, nekünk van olyan is.


Én sem akarok reklámozni, de van egy márka, ami viszont kompatibilis a duplóval, ha érdekel írj privit és megírom a nevét.

2010. márc. 6. 17:37
Ja, ez reklám, tikátlan, ezúton megkérek mindenkit, ne válaszoljon...Sajnálom...
2010. márc. 6. 17:34

Sziasztok!

Ide várok minden olyan embert, aki szeret legózni, hogy tapasztalatot cseréljünk a témában: milyen duploval kompatibilis műanyag építőkockák léteznek.

Az én tippem: Unico kocka a Simbától (toystore.hu)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook