Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duphaston, Closty, Bromo, Merional, Pregnyl, HAJHULLÁS? fórum

Duphaston, Closty, Bromo, Merional, Pregnyl, HAJHULLÁS? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 6. 12:49
Hát az biztos, hogy a hormonváltozástól van, csak a megoldást nem látom még rá. Meg azt sem, hogy mikor akarja abbahagyni. :-S
7. 5fa0fe777e (válaszként erre: 1. - 5f04ded80c)
2011. júl. 5. 14:59
Szia! Én is clostyt, meg merionalt szedek és hát az én hajam is jobban hullik. Nem voltam benne biztos, h. ezektől. De az azért gyanús, hogy másnak is épp akkor adódik ilyen problémája, amikor ezeket szedi. Az igazi megoldás majd erre szerintem a várva várt egészséges bébi lesz! :-)
2011. júl. 4. 16:40
:-(
5. Leona79 (válaszként erre: 4. - 5f04ded80c)
2011. júl. 4. 16:22
Hát most szegénykém, pláne elbizonytalanítottunk:) Ketten kétfélét mondtunk:)
2011. júl. 4. 16:19

Egyiknél sem láttam ilyen mellékhatást. A Dr. azt mondta, nem a gyógyszerek okozzák. A fodrászom azt mondta, szerinte sem a gyógyszer, hanem a gyógyszer okozta hormonális változás.


Nap közben is sok kihullik, de mosás után veszem észre igazán. Tele van a hajammal a fésű, akárhányszor végighúzom rajta.

Már mindent rákentem: Bánfi hajszesztől kezdve a ricinus olajon át... vettem 2.000 Ft-ért spéci sampont is, de semmi nem segít. Tanácstalan vagyok. :-/

2011. júl. 4. 16:16
Clostyt, bromot, Meionalt szedtem, nekem nem hullott a hajam:), vagyis nem tűnt fel, hogy több hajam hullott volna ki mint az átlag. Mit írnak a leírásaik, valamelyiknél van ilyen mellékhatás egyébként?
2011. júl. 4. 16:15
Én is szedtem ezeket a gyógyszereket. Teljesen tönkrement a hosszu hajam. Kiszálkásodott ,prőddé vált ,elvesztette a rugalmasságát. A fodrászom egyértelműen a gyógyszerekre fogta.
2011. júl. 4. 16:12

A fenti gyógyszereket, injekciókat kaptam az elmúlt hónapokban. Kb. 3-4 hete iszonyatosan hullik a hajam. Akik szintén kaptak ilyen gyógyszereket: ti is tapasztaltatok ilyet? Mit lehet tenni ellene?

Holnap megyek endora, de mostmár nagyon aggaszt ez a hajhullás. Várok valami biztató választ, kinél mi volt a megoldás?

Köszönöm. :-(((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook