Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dundi lány és izmos, kisportolt fiú együtt - lehetséges? fórum

Dundi lány és izmos, kisportolt fiú együtt - lehetséges? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 28. 21:42

sziasztok:DDD


már régen nem írtam, de eléggé felgyorsultak körülöttem az események...boldog vagyok!:DDD

igaz, még kb csak 1-2 hete...és nem is pont úgy alakultak a dolgok, ahogy először szerettem volna...de egyáltalán nem bánom!:DDD

szóval, végül elmentem a buliba...ez a bizonyos fiú is ott volt (egyébként kristófnak hívják)...az egyik haverjával(ákos). őt nem ismertem azelőtt, csak egyszer-kétszer futottunk össze az edzőteremben. először nem mertem odamenni hozzájuk, végül ők jöttek oda ezzel a másik sráccal. bemutatott minket egymásnak. nem akarom nagyon részletezni, a lényeg, hogy az este további része nagyon jól sikerült, habár a nagy részét végül kristóf helyett ákossal töltöttem...;)))

remélem, a kapcsolatunk további része is ilyen jól fog alakulni, mint ez eddigiek...


XXX:DDD

52. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 51. - 483b47a572)
2010. máj. 6. 13:18

természetesen elmész, és szép leszel, elbűvölő!!!!

sok sikert:)

51. 483b47a572 (válaszként erre: 45. - Ágibaba1982)
2010. máj. 6. 13:15

igyekszem rászánni magam. még gyűjtöm az erőt...:/


elhívtak egy buliba, ahol ő is ott lesz...meglátjuk...

50. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 49. - 483b47a572)
2010. máj. 5. 19:11
:D
49. 483b47a572 (válaszként erre: 47. - Kmeli)
2010. máj. 5. 18:47

jah, akkor megnyugodtunk...


:D

48. ee4c27a1c3 (válaszként erre: 47. - Kmeli)
2010. máj. 5. 15:02
:)
47. Kmeli
2010. máj. 5. 14:15
jaj azt a " mindkét pasi"-t véletlenül irtam :)
46. Kmeli (válaszként erre: 45. - Ágibaba1982)
2010. máj. 5. 14:14
Nekem 2 pasim is volt aki azt állitotta hogy nem szereti a csontosokat,mikor szégyenlösködtem elöttük.Soha nem akartam nekik elhinni.Azóta mindkét exnek dundi,söt az egyiknek kifejezetten dundi :) barátnöje van.És mindkét pasi Tehát...
2010. máj. 5. 13:41

Szerintem is, érdemes megpróbálni,mert nem minden pasinak a magas fogpiszkáló alkat tetszik,hanem a nőies, kerekebb idomokat szeretik,akin van mit fogni...a legtöbb pali nem szereti a bordákat tapogatni...


Remélem azóta, már meggyőztünk, és főleg te is elszántad magad! Sok sikert!

2010. máj. 5. 13:32
én már láttam mindenféle kombinációt..némelyik érthetetlen volt az biztos, de ha az a két ember szereti egymást, nem mindegy ki mit gondol???
2010. máj. 5. 12:53
Hát én még ilyet nem láttam (ronda lány és gyönyörű srác és fordítva viszont annál inkább, ebből is látszik, hogy a külső nem minden, de akkor is KIAKASZTÓ hahaha), de ha belsőleg lelkitársak és egymásra vannak "szellemileg" kattanva, akkor nem a súlyok, meg a magasság lesz a fő téma.
2010. máj. 4. 17:07
próba szerencse :D
41. Kmeli (válaszként erre: 39. - 483b47a572)
2010. máj. 4. 15:46
Akkor a leggyorsabban úgy leszel túl ezen a félelmeden,ha konkrétan belekérdezel a sráctól: hogyan viszonyul a teltebb csajokhoz?Nem vesztesz semmit,legalább megtudod.Ha pozitív választ kapsz akkor örülni fogsz hogy megkérdezted és nem hezitáltál tovább,ha pedig esetleg azt veszed ki a szavaiból hogy barbie-párti,akkor legalább tudod,hogy nem érdemes továb bíbelődnöd vele,és keresel mást,akiimádni fogja az idomaidat:Biztos találsz! :)És még egyszer mondom: az hogy "ő hogy néz ki",az csak egy dolog.Attól még tetszhetssz neki.
40. a9cd36dded (válaszként erre: 33. - Gaby76)
2010. máj. 4. 15:36
Az én párom alig 70 kg, és jó magas. hol van még a 84 tőle :)
39. 483b47a572 (válaszként erre: 36. - Kmeli)
2010. máj. 4. 14:58

nem szeretnék lefogyni, de azért félek:)))

eddig is inkább nálam idősebb férfiakkal volt kapcsolatom, amivel nem is volt semmi baj, voltak jó kapcsolatok, meg nem annyira jók is, de eddig nem volt probléma a korkülönbség, legalábbis én úgy érzem:) a gond az, hogy általában kerülöm a korosztályomat, épp az említettekért. nem is igazán foglalkoztam velük, és jól éreztem magam a bőrömben. nekem új ennek a vonzalomnak az érzése:) félek, hogy ő is ugyanazt gondolja rólam, amit a többi velem egykorú fiú, ha nőként "próbál" tekinteni rám, főleg azt tekintve, hogy ő hogy néz ki...

38. Depike (válaszként erre: 35. - 483b47a572)
2010. máj. 4. 14:56
Én kb. pont ugyanazokkal a méretekkel rendelkezem, mint Te, és állandóan pozitív visszajelzést kapok a kolleagnőimtől, és legfőképp a páromtól. Ők azt mondják, ezzel a magassággal és ilyen súllyal nem kövér vagyok, hanem nőiesen kerek :-))). Párom is így szeret, pedig most én is diézátom, de ő arra kért, hogy max 1-2 kg-tól szabaduljak meg, mert utána már olyan "aszott" leszek :-))
37. 483b47a572 (válaszként erre: 21. - Belle Morte)
2010. máj. 4. 14:47

nádszálam, hol van rajtad "sok"?


:))))


XXX

36. Kmeli (válaszként erre: 35. - 483b47a572)
2010. máj. 4. 14:46
Hát igen,sajnos a te korosztályod még a reklámokban mutogatott topmodell-félékre esküszik,bár köztük is biztosan van kivétel.Azért jössz be az idösebb korosztálynak,mert egy teltebb nő a termékenységet sugallja,és a 30-as 40-es korosztály már inkább effelé vonzódik :) De biztosan van olyan te korodbeli srác is,aki ugy szeretne,ahogyan vagy.Egyébként a 165 cm-hez a 70 kg nem olyan nagyon sok,mondjuk van belöle mit leadni,de ha igazán akarod,és kitartó vagy,akkor tornával és diétával ezt a pár kg-t simán lepasszolhatod szerintem kb. két hónap alatt.
2010. máj. 4. 14:39

aranyosak vagytok.

nem, nem szültem még, szerintem az még várhat. (20 éves vagyok), kb 165 centi, és kb 70 kiló. igazából azt vettem észre, hogy általában inkább a nálam idősebb korosztálynak tetszem (30-as 40-es), de a velem egyidős fiúknak inkább a vékonyabb alkatú lányok jönnek be, ezt is hangoztatják, és a környezetemben lévő, velem egyidős lányok közül is a vékony, törékeny lányok a legkapósabbak, és engem gyakran megszólnak a teltségem miatt. ezért eléggé elbizonytalanodom, ha velem egykorú fiú társaságába kerülök. az tuti, hogy szimpi vagyok neki, mert mindig ő keresi a társaságomat, beszélgetünk, etc. és eléggé egy "hullámhosszon" vagyunk azt viszont nem vettem észre, hogy "úgy" is érdekelném. igazából nem tudom, hogy milyen típusú lányok jönnek be neki, de valamiért mindig úgy képzeltem, hogy az ilyen pasik a hozzájuk hasonló lányokhoz vonzódnak.

34. Kmeli
2010. máj. 4. 14:33
Én is tapasztaltam már sokszor hasonlót az utcán sétálva,itt-ott,és a közvetlen környezetemben is van olyan pár,ahol a pasi cingár,a csaja pedig hát.....nemhogy duci,de egyenesen kövér!De szép arca van,és ránézésre kedves leányzó lehet,meg amúgy igényes,csinos.Sőt,konkrétan nekem is volt olyan pasim,aki szerette rajtam a husit,és amikor azon nyavajogtam hogy le kéne fogyni,határozottan ellenkezett!Bár kövérnek nem vagyok mondható,de épp soványnak sem.A 165 centimhez vagyok 65 kg,ez engem meglehetősen zavar,mert én is nagyon vékony voltam,(50kg) és akkor sokkal jobban éreztem magam a bőrömben,no az öltözködésről nem is beszélve..... És én sem akartam elhinni,mikor az előző munkahelyemen az üzem legjóképűbb,legvagányabb kondis-gyúrós csávója akart velem találkozni.... :) Tehát valóban,azért mert egy pasi sportosabb testalkatú vagy életvitelű,egyáltalán nem biztos,hogy a 40kg-os testsúlyú,és XS-es ruhaméretű csajokra bukik.
33. Gaby76 (válaszként erre: 30. - A9cd36dded)
2010. máj. 4. 14:27
Mostanában már ő is szokott fogyókúrazni velem. :-D Mert 100 kilosan nem érzi jol magat, és probal 95 maradni. De nem sírja vissza a 84 kilojat
32. Gaby76 (válaszként erre: 30. - A9cd36dded)
2010. máj. 4. 14:26
alapvetően szereti a hasát, de amig nem jöttünk össze, addig csak kifőzdés ebédeken élt. Én meg szeretek jókat sütni-főzni. Nem volt nehéz, olyat főztem, amit szeret. :-)
2010. máj. 4. 14:25
persze hogy lehet
30. a9cd36dded (válaszként erre: 28. - Gaby76)
2010. máj. 4. 14:24
Az én párom is vékonyka, azt mondd meg, hogy hizlaltad fel :)
29. 68171a91a7 (válaszként erre: 25. - BayBanya)
2010. máj. 4. 14:23
Helyileg nem egyezünk, tehát nem benneteket! ;)
28. Gaby76 (válaszként erre: 1. - 483b47a572)
2010. máj. 4. 14:22
Mivel nincs kép Rólad, nem tudom, mennyire vagy "dundi". Amikor megismerkedtem a párommal, én 70 kiló voltam (167 cm), szoval nem karcsu, ő meg 197 cm magas és 84 kiló. Azóta sokminden történt, mert én elhiztam (106 kilóra majd lefogytam 78-ra), őt meg felhizlaltam 100 kilóra, mert nagyon sovany volt. A kapcsolatunkban nem volt soha meghatarozo helye a kiloknak. Nem ez a lenyeg. 10 év mulva mar lehet, hogy ő nem lesz olyas sportos, te meg igen, ki tudja azt előre...
2010. máj. 4. 14:20

Azon gondolkodom, hogy miért kell mindig lelkiismerti problémát okozni a dundiknak?

Hiszen ua. olyan emberek, sőt szép hölgyek!

Nem lehet mindenki szikár és vékony, vagy forditva dundi! Akkor miben is különböznénk egymástól?

2010. máj. 4. 14:19

Egy próbát mindenképpen megél, jó esetben Ő sem él emberhússal :)

Szurkolok :)

25. BayBanya (válaszként erre: 15. - 68171a91a7)
2010. máj. 4. 14:18

Nem engem meg a páromat láttál véletlenül?? :D

(na jó, nem kellemes a hangom, de mások szerint kellemes személyiség vagyok :D)


Szóval!

Mint az a "beszólásomból" látható, kicsi vagyok, dundi vagyok - jah, télidő = +10kg!! - a párom pedig magas, vékony pasi :) - és állandóan piszkálom, hogy ránkcsodálkoznak :D

ergó -> MINDEN LEHETSÉGES :) - CSAK ELÉGGÉ KELL HINNI BENNE :D

2010. máj. 4. 14:14
Én is drukkolok, így látatlanban! :D simán lehetséges.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook