Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dunaújvárosi ismerősöket/barátokat szeretnék, mert hamarosan odaköltözök... fórum

Dunaújvárosi ismerősöket/barátokat szeretnék, mert hamarosan odaköltözök... (beszélgetős fórum)


7. Marcipan2003 (válaszként erre: 6. - E679c277c9)
2009. ápr. 16. 20:37
Szia! Hogy sikerült a beilleszkedés?
6. e679c277c9 (válaszként erre: 4. - Kry84)
2009. jan. 29. 15:17

Szia!

Én a békevárosba lakom, eléggé a város szélén. Nyugis hely - szerintem...

2008. okt. 20. 00:29
Szép nagy ez a város,hamar körbe lehet járni.:)
4. kry84 (válaszként erre: 3. - E679c277c9)
2008. okt. 3. 19:42
Szia!És merre laksz a városban?Én a kórház mellett.
2008. okt. 3. 15:28

Szia!

Egy hónapja költöztem ide a városba, de természetesen úgy, hogy előtte kerestem melóhelyet. Elég jól sikerült már beilleszkednem a munkahelyemen, a várost is kezdem kiismerni, de ismerkedném még nagyon (a munaakatársakon kívül) sajnos még nem sikerült, de idővel biztos sikerül az is:)

Szép napot!

2. kry84 (válaszként erre: 1. - E679c277c9)
2008. okt. 1. 15:22
Szia!Remélem sikerül beilleszkedned és munkahelyet találnod itt a városban.Sok sikert!
2008. aug. 5. 13:40

Sziasztok!


Augusztus végén költözök Dubaújvárosba, de a páromon és néhány ismerősén kívül nem ismerek senkit. Azért gondoltam, hátha akad itt a portálon néhány olyan személy, akik szívesen ismerkednének velem, amiből akár egy hosszútávú barátság is kialakulhatna...

Röviden rólam:

21 éves vagyok. A jelenlegi munkahelyemet hamarosan felhagyom, mivel változó munkahelyű... jelenleg is a lakhelyemtől 130km-re vagyok, ami sok hátrányt von maga után. Pl. a szüleimmel való veszekedések is sokszor ebből fakadnak... Mivel otthonról el is szeretnék költözni, ill. a párommal is meg szeretnénk próbálni együtt élni, így új munkahely után néztem Dunaújvárosba, ahol szept. 1-jén fogok kezdeni.

Jelenleg 70km-re lakom Dunaújvárostól szüleimnél (bár csak hétvégén a munka miatt). Van egy 17 éves húgom.

Szeretem az állatokat, a páromnak van egy beagle kutyusa, nagyon aranyos:)


Egyenlőre ennyi!

Ha szeretnél megismerni, várom leveled, vagy itt a fórumon való beszélgetést!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook