Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dunaújvárosban Dr Sipos Edit magánrendelését keresem. Hol van és mikor, hogyan lehet bejelentkezni? fórum

Dunaújvárosban Dr Sipos Edit magánrendelését keresem. Hol van és mikor, hogyan lehet bejelentkezni? (tudásbázis kérdés)


2012. dec. 11. 14:26
És ha beutalóval megy valaki? Akkor a kórházban ezek ingyenes vizsgálatok, vagy ott nem csinálnak ilyet???
12. Icus (válaszként erre: 11. - Reinicz)
2012. dec. 10. 18:15
Nem tudom az első alkalom mennyibe kerül nála. Kb2-3 ezer lehet. ha csinál allergia vizsgálatokat nyilván több. kb. 5000Ft. De, tényleg nem tudom és hülyeségeket nem akarok mondani. A nagyfiammal el kellett mennem az összel a Lantos dr. nőhőz. Ott 10-ezer egy allergia vizsgálat egy sima leletkiértékelésnél 8 ezret fizettem:( Na a felnőtt pulmonológián elszabadultak az árak:(
11. reinicz (válaszként erre: 10. - Icus)
2012. dec. 10. 14:38

Köszönöm válaszod! :)

De nagyjából milyen ár között mozognak a vizsgálatok?

10. Icus
2012. dec. 10. 08:08

Én csak jókat mondhatok róla. Lehet Biblia szerint én vagyok az egyetlen a városban:(

95-óta járunk hozzá. Én csak köszönettel tartozom neki. A nagy fiam majd 1 évig volt Pesten a Szabadság hegyen, amikor elegem lett az egészből és orvost váltottam. Őhozzá vittem, a mai napig azt mondom jól tettem. A második fiamat 6 hónapos kora óta hordom hozzá. Mind a kettő asthmás.


Nézd sok orvos van, kinek ez kinek az felel meg. Az biztos, hogy nem egy nyálas stílusú doki, nekem nem is arra van szükségem:(


Árról, annyit minden vizsgálat más összegbe kerül. Ha először mentek a csütörtöki napot ajánlom, meret akkor kevesebben vannak. A héten rendel, aztán már az idén nem.

2012. dec. 9. 23:24

Én még nem ismerem, csak mondták, hogy allergiás gyerekekkel is foglalkozik, ezért érdeklődöm...

Mit tudsz róla, ha megkérdezhetem???

2012. dec. 9. 21:29
Biztos hogy öhozzá akarssz menni te tudodd,én jókat nemtudok rá mondani, és itt a városban Dunaujban nem sokan,vannak róla jó véleménnyel
2012. dec. 9. 20:05
Sziasztok! Nem tudja valaki véletlenül, hogy mennyibe kerül a magánrendelés? Egészségpénztárra mehet? Köszi, a választ előre is! :)
6. Icus
2012. szept. 20. 19:54

A Vasmű uti Őspatika feletti rendelőkben rendel. Kedden 16,30-18-ig,

csütörtökön 16-17-ig

Nincs bejelentkezés, érkezési sorrendbe történik a vizsgálat.

2012. márc. 5. 18:57

drsiposedit@invitel.hu

egyéb adat rendelő cime : Dunaújváros Zalka Máté u.2.

2012. márc. 5. 18:20
Köszi ezt én is megtaláltam. Csak épp nem derül ki, mikor van rendelés, és milyen számon lehet bejelentkezni.
2012. márc. 5. 17:55

Dr. Sipos Edit

Gyermekpulmonológus, Dunaújváros


Specializáció: n.a.


Intézmény: Allergia magánrendelés

Cím: Dunaújváros, Zalka Máté u. 2.

Telefon:


Egyéb elérhetőség: drsiposedit@invitel.hu

2012. márc. 5. 17:54
írd be a google-ba és megmondja!
2012. márc. 5. 17:45
Dunaújvárosban dr Sipos Edit magánrendelését keresem. Hol van és mikor, hogyan lehet bejelentkezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook