Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dunaharaszti és környéke fórum

Dunaharaszti és környéke (beszélgetős fórum)


2013. nov. 27. 09:54

A helyszín kimaradt...


Dunaharaszti, MannheimSquash Klub -ban

2013. nov. 27. 09:38

Jujj, de rég járt erre már bárki is... De hátha még van aki néz errefelé :)


Hátha esetleg érdekel valakit :)


"Kedves hölgyek, lányok, NŐK!


A december nálunk a befogadás hónapja lesz !

A KHALIDA NŐI KÖR szeretettel vár benneteket !

December 1.-én és 8.-án (mindkét vasárnapon) kipróbálhatod milyen a tánc bűvöletében és nőies energiák fejlesztésével együtt töltött idő.

AZ ELSŐ ALKALOM INGYENES !


A hastánc továbbra is főszereplő, de a korábbinál több időt szentelünk a belső harmóniánk megteremtésének, és a női lélek kiteljesítésének.

Jóga elemekkel, tantra gyakorlatokkal, és meditációkkal egészül ki a program. Szeretetteljes és harmonikus légkör kialakítása cél, ahol minden NŐ magára találhat, és kiteljesedhet.

Szeretettel várunk mindenkit a körünkbe december 1.-én és 8.-án vasárnap délután 15 órától !


Info: kozma.marta@hotmail.com"

20. Reno77
2010. márc. 14. 18:55

Sziasztok!

Segítséget kérnék.... Ma (március 14. vasárnap) találtunk Dunaharasztin, a Jedlik Á. utcában, az 51-eshez közel egy 7-8 hónapos, nagyon szép, kedves, barátságos, szuka, németjuhász kutyust. Éhes volt, megetettük, próbáltuk megtalálni a gazdiját, több menhellyel is beszéltünk, de csak az Illatos út fogadta. Nagyon nehéz szívvel hagytuk ott, borzasztó az a mini kenel amibe rakták, látszott, hogy nem ilyenhez van szokva. A kutyus egyébként gondozottnak tűnik, a körme vágva van, izmos.

Ha valaki befogadná vagy a gazdi jelentkezne, akkor az Illatos úton keresse, úgy, hogy az a kutya akit vasárnap, fél 4 körül vittek be.

Képeket tudok küldeni!

Előre is köszönöm!

2007. ápr. 21. 22:00

hát van egy pár anyuka, akikkel hébe-hóba talizunk de sajna nem az én korosztályom... de legalább megvitatjuk az összes babás témát! Sajnos Ők nem járnak el sűrün sehova, ugyhogy a jó kis cappuccinozások és vásárolgatások elmaradnak... úgy látszik csak én vágyom gyerek mellett is el itthonról (persze viszem mindenhova az én kis törpémet is) ...

Amikor még nem volt meg Bálint örökmozgó voltam, mindig jöttem -mentem, most minden megváltozott, se munka, se presszózás... se semmi! Pedig én reméltem hogy találok hasonló anyukákat, mint én! De nem adom fel... Puszi

2007. febr. 21. 17:45
Na sikerült találnod anyukákat?
2007. jan. 26. 13:24

Köszönöm ez tök jó ötlet! Én anyukákkal csak az oltáson találkoztam, ott váltunk pár szót, és ennyi! Játszóház az nincs csak játszó tér van, ami ugye csak jó időben használható (és pár hónapos picurok tutira nincsenek még ott)!

Igen amúgy az a rossz hogy szinte alig tudunk kimozdulni, örülök ha a napi bevásárlást elintézem, pláne ilyen rossz időben!

2007. jan. 26. 12:24

Biztosan meg fog változni.:)

Ha nagyobbacska lesz a babád,meg bejön a jó idő és el lehet menni sétálni.Az jó ismerkedési lehetőség!

Ott a környéken pédául nincsen játszóház?Vagy mondókás klub?

Nálunk van és fél éves kortól-de van aki elöbb is hozza 4 hósan- ajánlott a gyerkőcöknek.Na ott kiválóan lehet ismerkedni és a gyerkőc is élvezi:)

Nézz utána,művelődési házakban szokott lenni:)

2007. jan. 25. 22:07

amugy én is benne vagyok egy taliba, nem nagyon ismerek más anyukákat... sajnos!

Remélem ez majd megváltozik! :)

2007. jan. 25. 22:06
Látom amugy te már jobb helyzetben vagy nagyobbak a gyerekeid, már én is nagyon szeretném hogy a törpém is nagyobbacska legyen!
2007. jan. 25. 21:26
Én benne vagyok,hogy talizzunk:)
2007. jan. 25. 20:44

Hát én is ugy gondoltam hogy hátha vannak itt környékbeliek is... szerintem próbálkozni lehet!

Én dabast is és csepelt is a környéknek tartom mivel mind a kettő megközelithető könnyen!

Azért nyitottam egy ilyen topic-ot mert jó lenne néha azokkal talizni is akikkel itt megismerkedünk, vagy ezt csak én gondolom igy? És kecskemét vagy szeged stb... elég messze van, és szinte lehetelen összejönni egy igazi dumcsizásra! De lehet hogy csak én vagyok ilyen kisvárosi asszonyka aki szeretne néha összejönni sorstársakkal egy picit! Na mindegy köszönöm ha irtok ha nem akkor meg igy jártam!

2007. jan. 25. 17:58

Sosem lehet tudni,hogy hány ember van itt a fórumon,aki éppen a keresett városba vagy településre való!

Úgy gondolom változatlanul,hogy aki akar az nyisson topikot,független attól, hogy lesznek e többen vagy sem.

Van aki innen talál magának barátokat,és ha senki nem nyitna,mert minek úgy is csak kevesen lehetünk cimszóval,akkor valószinűleg magányos maradna.

Ha pedig nagyon gáz a helyzet,akkor mint fentiekben emlitettem:Hoxa úgy is közbeavatkozik.

És részemről az ügy lezárva!!

2007. jan. 25. 16:20
Én is gondolkodtam, azon, hogy nyitok egy olyan topicot, hogy "Van valaki Dabasról?" mivel én dabasi vagyok, de szerintem iszonyúúúú kevesen lennének aki beírnának, úgyhogy nem nyitok..mert minek?!! De ha nevezhető Dabas Dunaharaszti környékének akkor én beírtam ide..!
9. f772199837 (válaszként erre: 6. - Rencsilany)
2007. jan. 25. 15:54

Te valamit nagyon félreértettél, ez nem lenézés és megszólás volt, hiszen Makó sem nagyváros, de még ha az is lenne, sem lenne okos és jogom bárkit is lenézni.


Az, hogy igazam van, vagy sem, relatív dolog. Ha te ezt "leoltásnak" vetted, az a te bajod, én csak a véleményemet írtam le.

Egyébként ez nem csak az én véleményem, hónapokkal korábban már volt erről szó, majd utánanézek és beidézem neked.

2007. jan. 25. 15:51

Rencsilány!

Nagy vonalakban visszakerestem mekkora érdeklődés volt a hasonló topikok iránt!

Kecskemét:49 hozzászólás

Szigetszentmiklós:13 hsz.

Sopron:9 hsz.

Szeged:45 hsz.

Dunaújváros:20 hsz.

Érd:5 hsz.

Székesfehérvár:6 hsz.

Fót:3 hsz.

Kaposvár és környéke: 20 hsz.


Szerinted ennyi érdeklődésnél érdemes ilyen topikokat nyitni?

2007. jan. 25. 15:04

Szia Sittke!

Nem tudom mennyire számit környéknek,de én csepeli vagyok.És örömmel látom,hogy Te is fiatal anyuka vagy!

Mennyi idős a babád?

2007. jan. 25. 15:03

Nincs igazad Bercsi!!

Ismerkedni mindenkinek szive joga!!És úgy,ahogy tud!Sittke igy tud!És elég nagy ez az oldal ahhoz,hogy külön topikot lehessen nyitni.És attól,hogy Te Makón élsz,attól senkit nem kell lenézni és megszólni,hogy kisvárosi asszony-e vagy sem.

Különben meg ha kevés a hely és értelmetlen ilyen topicot nyitni,akkor Hoxa úgy is töröl.

Ennyit erről és kérlek ne olts le másokat!Ide dunaharszti és környékéről valók ismeretségét várják!Ha jól tudom,akkor Te nem ide tartozol.

2007. jan. 24. 18:52

Kedves dunaharaszti Skittke!

Én mindössze arra próbálok rávilágítani, hogy minden kisvárosi asszonyka hadd ne nyisson már topikot, mert tök értelmetlen. Próbáld egy kicsit átlátni, mi lenne itt, ha mindenki indítana egy "helyi" fórumot...

2007. jan. 24. 18:39

szerintem nincs messze pesttől és nem hinném hogy akár pesten akár taksony stb... kevés anyuka van!

Ezért irtam hogy környéke!

És már eltelt azóta (2002) öt év több a lakossága mivel tele van gyerekes anyukákkal az összes lakópark ami most épült 2év alatt!

Te jártál már harasztin?

2007. jan. 24. 18:33

ÉS KÖRNYÉKE.....

SZERINTED ITT NEM ÉLNEK EMBEREK? VAGY MI?

2007. jan. 24. 17:15

Ez komoly? Ennek a kicsi (területe: 29,17 km2, lakossága 2002-ben: 16.798) városnak külön topik?!

Ne máááár...

2007. jan. 24. 17:10

Sziasztok!

Itthon vagyok 3 hónapos kisfiammal!

Sajnos a társaságomban nincsenek kisgyerekes anyukák igy nagyon örülnék ha meg ismerkedhetnék másokkal! (és talán személyesen is találkozhatnánk, beszélgethetnénk)

Jó lenne néha összejönni egy pár hasonló cipőben járó anyukával...

Ha akartok irjatok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook