Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ducin strandolni fórum

Ducin strandolni (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
30. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 29. - Trapiti)
2014. jún. 10. 17:06
Húú igen ezek is. Vagy olyan ami oldalt feketével van slankitva ,de középen és a mellrésznél virágmintás. Hm. Ehhez egy jól felrakott kendő a derékra,vagy inkább félig a csipőre sokat segit. Ja és a barnaság! :)) A szép bronz bőr slankit.
29. trapiti (válaszként erre: 28. - 0f332c4ec9)
2014. jún. 10. 17:03

Azok is jó fazonok, amik hosszában oldalról közép felé kicsit ívesen szabottak vagy van egy csík bennük. Meg amiknek a hasa meg van erősítve, és jobban tart. Mellben pedig a szép dekoltázs is sokat dob a dolgon.

Jó leget az egyszínű sötét tónusú fürdőruha, vagy épp ellenkezőleg a feltűnő mintájú színes, nagí virágos stb. is :)

28. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 6. - Flier)
2014. jún. 10. 16:58
Vagy olyat próbálj ami cselesen van csikozva. Hosszában vagy pl olyat aminek a két oldalán fekete csikkal van hosszában slankitva a fürdőruci. Ezek egyrészesek persze. Arra is figyelj,hogy olya legyen ami hangsúlyozza a ciciket mert akkor egyből mindenki oda néz ,na nem ezért,de elterelő hadmüveletnek szuper. És a fürdőrucit kiegészitheted egy lenge,de szinben passzoló strandkendővel amit szintén úgy köss,csomózd meg magadon,h cseles legyen vékonyitson. Picit,nem nagyon mert strandon nyilván kényelmetlen egy magasabb talpú papucs . Lehet olyat venni ami stranpapucs,de kicsit magasabb. Egy jó napszemcsi egy szép mosoly és máris jól nézel ki és máris nem azért néznek mert van egy kis husi hanem azért mert hmm,de jól össze rakta magát ez a csaj! :))
27. trapiti (válaszként erre: 25. - Pasionella)
2014. jún. 10. 16:51
Amúgy én nem nagyon szoktam takargatni magam a strandon, ha beülünk valahová, akkor rövidnaci-felső, egyébként meg fürdőruha. A kendőt sokan választják :)
26. trapiti (válaszként erre: 25. - Pasionella)
2014. jún. 10. 16:49
Vannak jó fazonok szerintem :) mondjuk én mell-ügyben szerencsés vagyok. Meg kell találni ami a legjobb és legkényelmesebb.
25. Pasionella (válaszként erre: 24. - Trapiti)
2014. jún. 10. 16:47

Én ezt megoldottam egy elég hosszú kendővel amit úgy variálok ahogy akarok :-)


Úszódressz nekem nagyon nem :-S borzasztó szerintem bennem a mellem, de szerintem a legtöbb embernek, pláne ha nagy melle van.

24. trapiti (válaszként erre: 23. - Pasionella)
2014. jún. 10. 16:44

Én szeretem azt a fajta tanakinit aminek hosszított a felsője, tehát nem lóg ki az ember hasa. Meg az egyrészes úszódresszek közül amelyiknek van egy kis szára is. Alkattól is függ, hogy kinek melyik áll jól, nem mindenkin ugyanúgy oszlanak el a plusz kilók. Pl. én inkább hasas alkat vagyok, de van akinek a csípőjén van több, ezt is figyelembe kell venni. De leinkább azt, hogy miben érzi jól magát :)


Amúgy meg, egy lenge nyáriruhát fel lehet venni a fürdőrucira a parton, ha valaki nagyon nem tetszik magának fürdőruhában.

23. Pasionella (válaszként erre: 21. - Kilimcs)
2014. jún. 10. 16:38
Olyat már találtam én is de valahogy nem volt az igazi, jobban érzem magam az egyrészesben.
22. trapiti (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 10. 16:37

Soha nem voltam vékony és minden évben strandolok amennyit csak lehet. Még az igazán kövérek is nyugodtan mehetnek strandra, akinek nem tetszik valami, ne nézze :)

Én egybe fürdőruha v. úszódressz párti vagyok, az zavar ha a hasam kilátszik de főleg azért mert nagyon fehérbőrű vagyok és utálnám ha a hasam leégne :)


Egy kicsit reálisan körül kell nézni, a legtöbb ember nem szép. Az egyik sovány, a másik kövér, a harmadik formátlan, a negyedignek csúnya az arca, az ötödiknek görbe a lába... de egyik sem ér annyit, hogy ne érezd jól magad!!!

21. Kilimcs (válaszként erre: 15. - Pasionella)
2014. jún. 10. 16:29

na ennyi:) hülyeség hogy megvonja magától az ember:)


bikini amúgy.. végre idén sokhelyen össze lehet válogatni midnenhol szinte. nekem is ez volt a bajom, ami mellben jó, abból alul kiesek.. sok sok éve iylen összeválogaott van. így azóta csak bikinim van:D bár van egyrészes is ami tetszik, kettő is volt, mindkettőt nehezen cseréltem le:D imádtam őket.

20. flier
2014. jún. 10. 15:53
köszönöm a sok pozitiv hozzászólást.egy kis lelket vertetek belém :)azért mert kövér vagyok nem foszthatom meg amugy se a családomat az élménytől és nyaralástól
19. c4851bb5de (válaszként erre: 17. - Pasionella)
2014. jún. 10. 15:22
Igazad van! :)
18. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 10. 15:22

A csont sovány nők meg azért, mert soványak brrrr

Hidd el, rád néznek, továbbmennek, nem kell ezzel foglalkozni.

2014. jún. 10. 15:20
Én már láttam olyat is, hogy azt éztem tuti beteg vagy anorexiás vagy nem tudom mi és örültem, hogy ekkora vagyok :-)
2014. jún. 10. 15:18

A másik meg az, hogy vannak tényleg fogpiszkálónak kinéző nők, és ők sem elégedettek, mert jajj, össze lehet csippenteni a bőrt a hasán... Hülyeség.

Ne mások érdekeljenek, hanem saját magad.

Fogyni is akkor tudsz, ha nem külső, hanem belső késztetést érzel rá!!

2014. jún. 10. 15:05

Szóval!

Évekig nem voltam hajlandó strandra menni, pedig még akkor mehettem volna, talán most vagyok a legsúlyosabb, 88-89kg. Nem mentem, reménytelennek tartottam azt is, hogy egyáltalán találjak-e fürdőruhát.

Mivel nagy a mellem ezért még nehezebb volt olyat találni ami jó a mellemre és még jól is mutat rajtam. Többnyire ami egyébként jó volt, mellbe kicsi.

Télen párom meglepett egy amolyan wellness hétvégével, muszáj volt találnom valamit, találtam is.

Utána pedig kipróbáltuk a helyi gyógyfürdőt, utána pedig annyira rákaptunk, hogy majdnem minden hétvégén mentünk.

Rendes strandon pedig már 2szer voltam, első alkalommal nem éreztem magam vmi jól, most hétvégére viszont sikerült találnom egy még jobb fürdőruhát és egy kendőt és így már jól éreztem magam. A kendő a saját megnyugtatásom miatt kell, amikor mondjuk leülünk inni vagy enni valamit, nekem biztonságot ad és akármilyen hülyén hangzik "önbizalmat", azon kívül pedig olyan sokféle képen fel lehet tenni, hogy tök csinossá is tud tenni.


Bikini: nem találtam, ami mellbe jó lett volna, annak az alsója hatalmas...


Tankini: nem tart mellbe semmit, ami tartana, az meg kicsi, derekamnál felcsúszik, hájamnak köszönhetően :-) - egyébként már párom is mondta, hogy a legtöbb nőnek nem is igen áll jól.


Egyrészes: borzasztóan ellenkeztem de találtam 2 olyan fürdőrucit amibe jól érezem magam és mindenhol jól áll rajtam.


Jelenleg teljes mértékben lesz.rom, hogy ki néz... Nálam vannak sokkal gázabb nőcik is, kétrészes + még esetleg tanga is. Olyankor megnézem őket és rádöbbenek, hogy bakker ők mernek strandolni én meg nem? :-)


Már bánom, hogy évekig nem voltam hajlandó strandolni. Most ha tehetem minden hétvégén megyek. Imádom! :-)


Szóval szerintem nyugodtan menj, mindig lesznek gázabbak is mint mi, engem ez vígasztal.

A többi pedig az, hogy igyekszem lefogyni valamennyire.

2014. jún. 10. 14:59

Ne aggodj ,csak nezzenek.Ki ezert nez,ki azert.En is felszedtem azokat a kilokat amiket leadtam.76 kg voltam most dobj rá majdnem 30kg.

Kurvára zavar,már diétázok de ha strand akkor strand!

Vannak nálad sokkal jobbak es rosszabbak is.

13. Kilimcs (válaszként erre: 6. - Flier)
2014. jún. 10. 14:52

hidd el max azok néznek, akik magukkal se elégedettek. vagy fősznobék divatolók. az meg kit érdekel nem?


a strandban az a jó, hogy nem számít, mekora vagy, honnan jöttél. mmeleg, nyár , víz, jókedv:) ne görcsölj!


olyan úgysincs hogy mindenkinek tetszünk.

12. flier
2014. jún. 10. 14:40
jó lenne ha mindenki igy gondolná :):)
11. Kilimcs (válaszként erre: 1. - Flier)
2014. jún. 10. 14:38

marhaság!! a strand mindenkié!! ésw hidd el, a többség strandolni megy:)


Én voltam már ducin is, csontin is midnenhogy strandra. pont uyganolyan jó volt:) pedig én letojom ezt a kendő, stb.. nem azért megyek, hogy divatozzak, Én pl a bikinit szeretem, az kényelmes. akinek meg nem tetszen ne nézzen, és pont.


de negem se zavar a tangabugyis vagy a monikonis strandoló se, a sörhas se, semmi. a strand mindenkié.


És ez így van jól.

10. flier (válaszként erre: 8. - Esther78)
2014. jún. 10. 14:37
2 éve 98 kg oltam-tehát akkor se vékony.akkor nem érdekelt mert sikerült olyan fürdőrucit szereznem abiben jól éreztem magam.ha mostis kb 100 kg lennék nem is lenne gondom
9. flier (válaszként erre: 7. - Szafaripók)
2014. jún. 10. 14:34
köszke kedves vagy! azt én is észrevettem h olyanok is bikinit húznak akiknél csak hátul látszik h van rajtuk alsó! én nem szólom meg öket,mindenkinek szíe joga...de rendesen reszketek a nyaralástól.
2014. jún. 10. 14:34
Én 100 kg körül vagyok. Az első alkalommal én is mindig feszélyezve érzem magam, meg mikor bemegyünk a strandra kb 5-10 percig, utána meg leszarom ki mit gondol. Én simán felveszek bikinit is. Akinek nem tetszik nem néz rám és ennyi. Nekem ugyanannyi jogom van a strandon lenni mint másoknak, az meg hogy miben vagyok az én magánügyem, amiben jól érzem magam.
2014. jún. 10. 14:31

Ó, ugyan... Én babát várok, de egyelőre akkora a pocakom, hogy simán nézhetnek daginak is. Nem érdekel. Hétvégén voltunk strandon a gyerekkel, megnyugodtam, hogy nálam milliószor gázabb emberek is boldogan lubickolnak bikiniben/fecskében...

Nyugodj meg, ha nem is te leszel a strandkirálynő, tuti nem lesz okod szégyenkezni! Érezd jól magad, ez a lényeg!!

2014. jún. 10. 14:31
JELENLEG A FÜRDŐRUHÁBAN IS KATASZTROFÁLISAN NÉZEK KI.a MÉRLEG MEG ALIG AKAR MOZDULNI....most tankinit akarok probálni hátha jobbat mutat a tükör majd.múlt évben is ugy éreztem mintha halottat látnának ugy néztek.sajna bőven 100 kg felett vagyok
2014. jún. 10. 14:30
pill és írok bővebben
2014. jún. 10. 14:27

Max azok lesnek, akiknek tetszel:-)

Fogadd el önmagad, akár fürdűruhában , akár másban.Akinek nem tetszel, az bekaphatja, ennyi:-))

2014. jún. 10. 14:27

Én soha életemben nem voltam vékony, de én a strandolást semmi pénzért nem hagynám ki.

Ha zavar a bikini, akkor vegyél tankinit vagy egyberészes fürdőruhát és irány a strand :D

2014. jún. 10. 14:27
Fürdőruha, lenge kendő.
2014. jún. 10. 14:25
Ha már nyár akkor nyaralás!!!De moletten ki hogy áll ehhez? Én pl feszélyezve érzem magam és mintha mindenki engem lesne.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook