Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ducin de szexin? fórum

Ducin de szexin? (beszélgetős fórum)


22. 1cc9418ff2 (válaszként erre: 21. - Fb25bb008d)
2012. ápr. 5. 20:34
megnyugtató
2012. ápr. 5. 20:34
Régen írtak ide, de azért közlöm a véleményem, hogy a duci nők a legszebbek, legkívánatosabbak!
20. 89096b1531 (válaszként erre: 19. - Nőci1)
2010. aug. 4. 12:38
Van pasim, es nem dagi! :) Es nem is sotetben szerelmeskeduk. :)))) Es kifejezetten szereti a hurkaimat. :)
19. Nőci1 (válaszként erre: 18. - 89096b1531)
2010. aug. 4. 11:45
Lehet ott enyhe smink és bármi,ha lekerül a ruha és a hurkák a tükörben hullámoznak,vagy épp a narancsbőr visít a tükörből:-(( Sajnos aki nagyon,úgy látja a dolgot annak vagy ugyanúgy dagi pasi kell,vagy le kell fogyni,vagy csak sötétben szerelmeskedni. Tény ,én sem lennék 20-éves mert,most ismerem a testem,de az tény kéne egy 20-éves test:-))
18. 89096b1531 (válaszként erre: 17. - Tadzs_mahal)
2010. júl. 25. 20:28
Szerintem kisugarzas kerdese az egesz. Enyhe smink, fenyes haj, es olyan rucik, amelyek kiemelik a noiesseged. Azt, ami a legszebb rajtad. :)
17. tadzs_mahal (válaszként erre: 16. - 89096b1531)
2010. júl. 25. 20:27

És elmondod hogy csinálod? :)

Egyszerűen csak egy rakás szerencsétlenségnek érzem magam. :(

2010. júl. 25. 20:25
Mindenesetre en kivanatosnak erzem magam a hurkacskaimmal egyutt. :)
2010. júl. 23. 21:42
sziasztok kis teltkarcsu lanyok!ne sirankozzatok, rajtam is van kb.13-15kg plusszocska na es?a kisugarzas abelsökisugarzas alenyeg, es acsomagolas, a csinos rejtett csomagolas, a ferjem gerjed ram , ha babydollt( pocak takarot)vagy egyeb csabos rucit felveszek es hozza bujok , es remegtettem aszempillam mint egy szinesznö ki tud ennek ellenallni?11 eve vagyunk hazasok es mindig tudok ujat mutatni magambol,tegnap este is, 36 evesen magabiztosabb vagyok mint egy 20eves kislany...ez afontos, erezze, hogy te is jonak tartod magad, es semmi komplexus...
2010. júl. 23. 20:58

Tök jó amikor érzem, nem vagyok egyedül. :)

A párom így is kíván, csak meg szeretném lepni. De sajnos vannak önértékelési problémáim. És nem tudom hogyan tudnám elfogadni magam. Ő hiába dícsér... Jól esik, de az önbizalmam sajna nem jön meg.

13. manul
2010. júl. 23. 20:26

Na végre egy jó fórum!

Egy duci is lehet nagyon szexi!Olyan ruhákat és fehérneműt kell választani,ami az előnyöket helyezi előtérbe.Pl a jó cicik.A ducik általában el vannak látva vele,szépen ki kell emelni egy csábos cicifixel és egy lenge köntöskével és a hurkácskák már senkit sem fognak érdekelni!:DDDDDD

2010. júl. 23. 19:17
Én is duci vagyok, de nem kellenek a kiegészítők hogy a párom megkívánjon. Szerintem attól vagy szexi, ha te annak érzed magad. Ha nem így van, akkor vehetsz fel bármilyen harisnyakötőt, vagy csipkét, nem fog ez megváltozni. Az olyan férfiak meg akik az utcán forgolódnak a nők után, nekem sosem kellenének.
2010. júl. 23. 18:26

Az nem igaz,hogy kinéznek a boltból,pl. engem még soha sem néztek ki.Pedig engem se fúj el a szél.Ráadásul nekünk fehérneműs boltunk volt...volt ott minden.:-)) Szerintem ami biztosan szexi tud lenni az egy jól kiválasztott babydoll,azokból is vannak olyanok amik nem teljesen nyitottak és igazán csinosak.

A -mű- fűző azok felejtősek..azok elég érdekesen állnak..:-)

Combixel kapcsolatosan van egy izzasztó élményem.:-D hát hmm... nem tudom mi volt a hiba (de sejtem h bennem volt) ..nem maradt meg a combomon..pedig nem keveset küzdöttem vele.:-D

10. Ágibaba1982 (válaszként erre: 8. - Nőci1)
2010. júl. 23. 18:19
Én mondjuk, ezt is megértem...mert ez tényleg így van...
9. 89096b1531 (válaszként erre: 8. - Nőci1)
2010. júl. 23. 18:18

Csupan csak 90/B-s melltartot hordok, az se keves azert.

Figyelj, ha jol el tudod tuntetni a ruhad alatt rejlo husikat, es olyan darabokat vasarolsz, amelyek az elonyos oldalaidat emelik ki, akkor utanad is megfordulnank az utcan. Es nem komuvesekre gondolok, azoknak mindegy, csak lyuk legyen. Es igen, van hogy megfordulnak utanam az utcan, es nem azert hogy a szemukkel lemerjek hany mazsat is nyom a merleg.

8. Nőci1 (válaszként erre: 6. - 89096b1531)
2010. júl. 23. 18:13
Nekem is így kéne gondolkozni ,de a kisördög mindig azt mondja ,akkor miért a cicababák után fordulnak meg? Napilapban miért nem húsos csajt tesznek félmeztelenül? Irigyellek,milyen jól látod.Csak én nagyon önkritikus vagyok magammal,jó vagy nem ? Nem tudom :-)) 100-as melltartó nincs a kirakatban,de 75.B van:-))
2010. júl. 23. 18:10
Ha eltudod fogadni magad akkor nyerő és vegyél mindenfajta csoda ruhát,ha nem akkor bármi legyen rajtad akkor is húzogatni fogod a hasadnál vagy épp a kritikus pontokon :-(( Nagyon sok csajszit látok az utcán,kifittyed itt-ott neki és nem zavarja,ezt kell megtanulni. Nekem nem megy,nekem kötözött sonka jut az eszembe róla. Nekem a finom illat a szép smink jött be, és egy szexi hosszú hálóing.Sok humorral és pezsgővel!!
6. 89096b1531 (válaszként erre: 5. - Nőci1)
2010. júl. 23. 18:08

Szerintem ez nem igy van, nem ertek egyet veled.

En szexinek erzem magam egy dogos fehernemuben. Talan tulteng az egom, de nem banom. Vagy tul sok bennem az onbizalom. De en ugy tartom, hogy aki nem kockaztat, az nem el es nem tanul.

Es nem neznek ki egy boltbol sem. Van egy jol bejaratott fehernemus kedvenc uzletem, az elado holgy mar ismer, tudja, milyen darabokat adjon nekem. Es a paromnak igy tetszem, es mindig is lesz olyan pasi, akinek majd PONT igy kellek. Persze eltekintve mindezektol, probalok megszabadulni a feleslegemtol.

2010. júl. 23. 18:03
Hát sokat gondolkoztam én ezen. Végre valaki megmeri kérdezni,szerintem hiába szeret akkor sem túl szexis egy kis háj itt-ott stb. Ne hari őszinte leszek,mert sokan vigasztalnak,én is duci vagyok,nekem is ezt mondják :-(( Mégis kinéznek a boltból mikor vásárolni szeretnél :-(( sajna én még tükör előtt sem szeretek lenni,mert látom a hibákat. A lapokban nem ezt látják a pasik ,és azt hiszik olyannak kell lennünk,hiába szültünk:-(( Bocsi ,ne utálj mert őszinte voltam.
4. Ágibaba1982 (válaszként erre: 1. - Tadzs_mahal)
2010. júl. 23. 18:01

A párod eddig is látta a testedet...gondolom,nem csak ruhában...:)ha eddig bejött neki a testalkatod,akkor ha felveszel egy szexisebb darabot,csak fokozod a vágyát...nem lesz neki meglepetés,hisz ismeri a testedet....:)


Próbáld ki,lazulj el,érezzétek jól magatokat!ennyi az egész...


és nem feltétlenül harisnyakötőben kell villantanod,egy szép bugyi, melltartóval...ami kissé eltér az eddigiektől,dögösebb,szexibb tuti befutó lehet...:)

3. caffi (válaszként erre: 1. - Tadzs_mahal)
2010. júl. 23. 17:58
Combfix,harisnyakötő...babydoll....olyan szépeket lehet kapni....neki sexi leszel,mert téged szeret:)
2010. júl. 23. 17:58
Ugyan mar, ne butaskodj! :) En is duci vagyok, sot ... es gyomorideg nelkul fel merek venni harisnyakotot, vagy egy szexi egyuttest. :) Ha a parod szeret, akkor szeret a husiddal egyutt. Akar mackonadragba, akar harisnyakotoben. :)
2010. júl. 23. 17:54

Egy szexis hálóing vagy fehérnemű feldobja az együttléteket. De mégis egy duci lány hogy lehet szexis?

Én is az vagyok, de egyszerűen nem tudom magam elképzelni harisnyakötőben. Pedig a párom biztos örülne. Esetleg tippek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook