Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Duci nő a társkeresőn fórum

Duci nő a társkeresőn (beszélgetős fórum)


1 2
2023. febr. 4. 08:19
nincs otthon olyan tarskereso amiert mondjuk fizetni kell?mert ott azert rendesebbek lennenek akkor fent!nalunk mindketto fele tarskereso van!
2023. febr. 4. 08:18
napjainkban meg miniszoknyas kep nelkul is zome ferfi csak az agyra hajt!persze vannak rendes ferfiak is csak nem konnyu rajuk talalni!
17. c914d3c5e9 (válaszként erre: 16. - Érdekes73)
2023. febr. 4. 07:49
Szegény nők, majd elmorzsolok egy könnycseppet, ha ráérek.
16. Érdekes73 (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. febr. 4. 07:48
Nem a fotó számít , normál arcképnél is küldik a perverz ajánlatokat, farkas képeket.El se olvassák a bemutatkozást. Saját tapasztalat volt 45 évesen.Az ő korosztálya nem feltétlenül akar komoly kapcsolatot azon a konkrét társkeresőn ennyi a titok szerintem.Ahogy láttam sok 40-es 50-es ffi szeretne 20-30 évvel fiatalabb nőt meglévő egzisztenciával családalapításra.A 20-as 30-asok meg kalandoznának akár 10-15 évvel idősebb nőkkel is. Nem igazságos az élet egy 23 éves nőnek se...
15. c914d3c5e9 (válaszként erre: 14. - 55Judit)
2023. febr. 4. 07:35
"Pl. Van az utcámban egy olyan 22-23 év körüli nő. Szerintem teljesen normális, jó munkája, keresete is van, viszont felrakta magát egy társkeresőre olyan kurvásra beállított fotóval, hogy komoly kapcsolatra senki nem jelentkezik nála. Pedig azt szeretne, nem kalandot, a képpel csak nagyon szép akart lenni. Arra panaszkodik, hogy a társkeresőn minden férfi csak dugni akar. Hát persze! Egy kurvás fotó láttán mit akarhat egy férfi?" - tökéletesen leírtad a lényeget.
14. 55Judit (válaszként erre: 13. - Érdekes73)
2023. febr. 4. 07:28

Vannak akik csak egyszerűen félrenyúlnak az ismerkedéssel.

Pl. Van az utcámban egy olyan 22-23 év körüli nő. Szerintem teljesen normális, jó munkája, keresete is van, viszont felrakta magát egy társkeresőre olyan kurvásra beállított fotóval, hogy komoly kapcsolatra senki nem jelentkezik nála. Pedig azt szeretne, nem kalandot, a képpel csak nagyon szép akart lenni. Arra panaszkodik, hogy a társkeresőn minden férfi csak dugni akar. Hát persze! Egy kurvás fotó láttán mit akarhat egy férfi?


Talán ha felismernék a fiatalok hogy a valódi énjüket, egy hétköznapi fotóval kéne megjeleníteni, nagyobb eséllyel találnák meg a hozzájuk valót. Hisz aki keres és az adatlapokat nézegeti, ő is egy hétköznapi ember, és a magához hasonlót keresi.

13. Érdekes73 (válaszként erre: 11. - 55Judit)
2023. febr. 4. 07:19
Igazad van a valóság és a netes világ ég és föld.Névtelenül ,kamu képekkel bátor miden lúzer.
12. 55Judit (válaszként erre: 10. - C914d3c5e9)
2023. febr. 4. 07:18
😀
11. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 07:16
Arra ráéreztél hogy a társkeresőn azok írnak, akik senkinek nem kellenek. De nem kell feladni. lehet, csak nem a megfelelő helyen kutakodsz.
10. c914d3c5e9 (válaszként erre: 8. - Érdekes73)
2023. febr. 4. 07:12
"Több mint 150 férfival kerültem így netes kapcsolatba, de egy se akadt, aki nőként elkápráztatott volna. Nem is próbálkoztak vele. Hárommal találkoztam és már az utolsó láncszem is elpárolgott." - ez meg több, mint nyilvánvaló, hogy 150 férfiból 147 silány, ahogy írod. De nyilván ez fordítva nincs így! 150 nőből 147 főnyeremény. Te meg minden tekintetben a nők között is a felső 5%-ba tartozol. Persze, mesélj még kérlek 😉
9. c914d3c5e9 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 07:10

"Rendes társkeresőn elég zűrös alakok írtak, szinte olyanok akik senkinek nem kellenek, vagy éppen lakni volna jó valahol." - őőő, most akkor lehet azt mondani, te sem kellesz senkinek sem, nem?

Ha egy nő nem kell a férfiaknak, akkor a férfiakkal van a baj. Ha egy férfi nem kell a nőknek, akkor is a férfiakkal van a baj. Ki érti ezt?!

8. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 4. 07:07

[link]

2018-as tapasztalatok normál,sportos alkattal. Türelem és szerencse kérdése szerintem is.Sötét világ.

2023. febr. 3. 22:01
Köszönöm a hozzászólásokat nagyon kedvesek vagytok
2023. febr. 3. 21:46

A társkeresőkhöz nagy türelem kell!

Sok sok bunkó férfi be fog találni-ami bántó lesz sokszor-de ne add fel!

Szégyen, de vannak frusztrált, bunkó egyedek köztünk, akik társkeresőkön, anonimitásuk mögé bújva élik ki magukat.

Én magam részéről kedvelem a telt,"molett" hölgyeket.

Mosolygósabbak, közvetlenebbek.

Sőt:)), tovább megyek én anno itt ismertem meg egy tündéri csajt. Igaz csak haverság lett belőle.

Próbálj lazítani, rád fog találni a szerelem.

5. Főnix3 (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. febr. 3. 21:23

Ahh, lehet félre érthető voltam, a "mindet felrúg"..

Szóval, volt olyan , hogy külsőre nagyon csinos volt a lány, de kiábrándító volt a szája, amint kinyitotta. Viszont, csinosan duci volt a csaj, akivel lefeküdtem, mert imádni való volt a mentalitása. :)

4. nilem023 (válaszként erre: 2. - Nilem023)
2023. febr. 3. 21:18

Azt még hozza teszem hogy a férjem munkatársai bulit rendeztek nyáron. Az egyik munkatársa igazi szépfiú típus. Mondták a többiek hogy társkeresőn talált a párjára. Mikor megjöttek egy telt, nagyon csinosan öltöző szép arcú lánnyal érkezett. Szóval ezzel arra akarok célozni hogy akár egy ilyen típusú fiút is találhatsz.

Sok sikert!

3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 21:17

Én nem vagyok duci,nem tudom milyen lehet.

Női szemmel és szeretem a gömbölyded női testet.

Nekem kívánatosabbak,bár a személyisége az embernek mindet felrúg.

A mai férfiak a kirakati bábukra verik szerintem..

Ne add fel,ne hangolódj le, meg lesz, aki téged akar, akinek te leszel a csodálatos amazon.

2. nilem023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 3. 21:15
Szerintem ne add fel. Lehet most éppen ilyeneket fogtál ki de lehet a társkeresőn találod meg az igazit. Az hogy teltebb vagy nem hinnem hogy probléma sok férfinek. Azt írod ápolt vagy és csinosan öltözöl, ez szerintem szuper. Ismerek én is ilyen lányt aki hozzad hasonló típus és mindig megjegyzem milyen jól néz ki és az összhang tök jó. Látszik hogy elfogadta magát és abból hozza ki a maxot. Egy vékony nő is lehet igénytelen.
2023. febr. 3. 21:07

Telt nő vagyok, nem extrém telt, de amolyan van rajtam mit fogni típus. Ettől függetlenül ápoltan, divatosan öltözöm.

Kipróbáltam magam a társkeresőn inkább negatív dolgok történtek.

Rendes társkeresőn elég zűrös alakok írtak, szinte olyanok akik senkinek nem kellenek, vagy éppen lakni volna jó valahol.

A kalandos keresőn is megnéztem mi jönne össze. Ott csak fiatal 18-20 évesen írtak akik csak próbálgatnák magukat, tanárnénit keresnek vagy olyanok akik valójában már komoly kapcsolatot keresnének, de addig is elszórakoznának egy kevésbé jó nővel aki legalább nem kerül pénzbe. Ezek a férfiak fél gőzzel ismerkednek és végig érezhető, hogy nem is igazán akarják még a laza kapcsolatot sem. Vagy írnak vagy nem.

Nagyon lehangoló. Nem tudom a csinosabb vékony társaimnál mi a helyzet, de én ebből azt szűrtem le, hogy nem lehet egy nő testileg elhanyagolt, mert tisztelet a kivételnek nem kell igazán a pasiknak

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook