Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Duci lányok, hogy maradtatok igy is szexisek és csinosak? fórum

Duci lányok, hogy maradtatok igy is szexisek és csinosak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
19. 93f84765e4 (válaszként erre: 17. - Liimo)
2011. ápr. 12. 11:26
hát ez az hol van én is ezen tanakodom?egyébként azért hiztam meg mert 2 év alatt 2 gyereke szültem a kicsit még most is szoptatom.
18. Orsi86 (válaszként erre: 15. - 93f84765e4)
2011. ápr. 12. 11:24

Ez nagyon szomorú!:( Nehéz lehet nagyon neked. Olvastam,hogy van 2 gyereked is.

Ez csak kifogás a férjed részéről,hogy a túlsúlyod miatt szeretett ki belőled. Ha lefogysz akkor újra szerelmes lesz beléd?! Ez nem így működik. Ne miatta akarj megváltozni, hanem magad miatt!

17. Liimo (válaszként erre: 15. - 93f84765e4)
2011. ápr. 12. 11:19

20 kilóval voltam több, amikor megismerkedtem a férjemmel. Most is jóóóval 100 fölött vagyok, és még mindig szeret. Egyszerűen csak rossz embert választottál párodnak...:(

Ne a férjed miatt akard jól érezni magad a bőrödben, hanem saját magad miatt. Ha valami betegség miatt híztál volna meg, akkor is így elfordul mellőled a férjed? Hol van itt akkor a jóban, rosszban, egészségben, betegségben?

2011. ápr. 12. 11:18

Az a legrosszabb, hogy a forumindito "valamikor" vekony volt. Most felszedett nehany kilot es ducinak erzi magat.


Azert irtam, hogy ez a legrosszabb, mert:


Pl en sosem lattam magam vekonyan, mindig duci voltam kicsi koromtol kezdve. Es ugye most is az vagyok (bar januar ota leadtam 10 kilot), de mivel sosem voltam vekony, ezert elfogadtam magam olyannak amilyen vagyok. Tudok szexin oltozni, batran felveszek egy magassarkut harisnyaval, ciciket kidobom, es a baratomnak is tetszem. O mar igy ismert meg ugye, neki ez a termeszetes. Es sajnos nekem is. De teszek ellene, most is. Mert kivancsi vagyok, hogy vekonyan is szexi lennek-e. Ami persze termeszetes. :)

15. 93f84765e4 (válaszként erre: 13. - 3a8f3f8f11)
2011. ápr. 12. 11:10
sajnos a férjem tényleg ez miatt szeretett ki belőlem ezt ő maga mondta és ez tette be az utolsót az önbizalmamnak ugyérzem engem nem lehet szeretni mert undorito vagyok és ha elhagyom nem találok mást mert senkinek sem kellek igyen ducin.bocs kicsit depis vagyok ma is hányásig tömtem magamba a csokit.
2011. ápr. 12. 11:04
2 éve 57 kg voltam, most vagyok 77... észre sem vettem, hogy ennyi felszaladt :-) ha zavar, tényleg az étkezés és a mozgás segít. én pl nem nagyon eszem már szénhidrátot, és végre találtam egy Tae Bo nevezetű cardio tornát, ami baromi jó. Ha pedig csak szexibben szeretnél öltözni, micike 3-nak igaza van. Hangsúlyozd azt, amit szépnek találsz magadon. Biztosra veszem, hogy van ilyen :-)))
2011. ápr. 12. 10:58

ne forgassátok ki a szavait, senki nem írta, hogy így már ne szeretné a férje, csak nem találja vonzónak és az nem ugyanaz. Egyrészt a legtöbbször ezt a nők képzelik be ha gátlásosak lesznek a felszedett kilók miatt, de ha mégsem, hát gondoljatok bele, vajon anno mikor megismerkedtetek a férjetekkel 25 kilóval többel is felfigyelt volna rátok?:) Vagy Ti Őrá?

nem kell rögtön kiforgatni mindent, ez nem segít azon hogy nem érzi jól magát a bőrében

2011. ápr. 12. 10:56

komolyan megörültem hogy nem mindenki a fogyással kezdte!!!

Pedig nekem is azt kéne már hányszor,de hányszor neki álltam:(

sajnos nincs meg a kellő akarat!

2011. ápr. 12. 10:54
A Párom miatt :) Ha neki tetszem,(márpedig csillog a szeme ha csak rám néz) akkor mindenki más le van ejtve akinek nem :D
2011. ápr. 12. 10:54
ja és ha sehogy nem sikerül szépnek látnod Magad és elfogadnod, akkor bizony lépni kell :) (diéta, sport, de ha eddig egyiket se csináltad akkor ne drasztikusan kezdd, csak szépen fokozatosan!)
2011. ápr. 12. 10:52
Rajtam 15-20 kiló volt és már 6-ot leadtam mozgással, étkezéssel. Mondjuk az én férjemet abszolút nem érdekelte, hízom e, vagy fogyok, mert ő mindenhogy szeret!
8. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. ápr. 12. 10:52
Cserélj férjet!
2011. ápr. 12. 10:52
Szerintem igyekezz egészségesen táplálkozni és találj ki magadnak valamilyen mozgásformát. Emellett pedig figyelj oda a helyes tesstartásra, told ki a melleid, a hasad se engedd lógni, húzd be. A mozgás végett egyre fittebb leszel, nem fogod olyan nehéznek érezni magad, könnyedebb lesz a mozgásod. A helyes táplálkozás is éreztetni fogja veled, hogy csinosabb vagy, ha nincs folyton teli a pocakod, akkor sokkal kellemesebben fogod érezni magad, majd meglátod. Menj el vásárolni, vegyél pár új darabot, kiegészítőket, fehérneműt, ez is fel fog dobni.
2011. ápr. 12. 10:52
Először is MAgadat kell szépnek látnod és szexynek, anélkül más sem fog. Hangsúlyozd ki azokat a területeket amikkel megvagy elégedve, pl arc, dekoltázs, és a többit pedig diszkréten "rejtsd el" úgy értem nem kell a több számmal nagyobb lebernye, elég ha a saját méretedet hordod ízlésesen összeválogatva. Pl ha nagy a feneked akkor legyen hosszabb a felsőd, ha vékonyabb a derekad nyugodtan emeld ki egy övvel, stb.
2011. ápr. 12. 10:51
Szerintem aki eltudja magát fogadni annak gyakorlatilag nem számít hogy hogy néz ki, akár húsosabban is sugárzik (persze van egy felső határ szerintem). Neked vagy el kell fogadnod magad vagy megpróbálsz változtatni. Saját magadnak kell eldönteni melyik a számodra legideálisabb. Sok sikert:)
2011. ápr. 12. 10:50
Én is....
3. 37979960d3 (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. ápr. 12. 10:49
szia, nem kéne rajta túllépned. Inkább abba az irányba kéne lépned, hogy leadd ezt a tetemes súlyfelesleget. Nézd meg az én példám, én ugyan már nem vagyok fiatal lány, de engem is zavart a 25 kg plusz és megszabadultam tőle, és most érzem magam szexinek.
2011. ápr. 12. 10:48

jaj én ugyan ebbe a cipőbe járok!!!!!

Én is kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2011. ápr. 12. 10:46
ezelőtt 5 éve mindig csinos voltam és 25kg kevesebb. azota vannak sulyproblémáim és irigykedve nézem azokat a duci lányokat akik igy is magabiztosak,csinosak és sexysek,miközben én elveszek a bő ruháimban és nincs merszem kicsit szükebb ruhákhoz sem,a sexységröl meg ne is beszéljek.még a tulajdon férjem sem lát vonzónak.valaki tud segiteni hogy lépjek tul a szégyenérzetemen???
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook