Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dubairól érdeklődnék. Dolgozik, él kint valaki? fórum

Dubairól érdeklődnék. Dolgozik, él kint valaki? (beszélgetős fórum)

2011. júl. 30. 16:06
Dubaiban dolgozni csak a diplomásoknak vagy a felszolgálóknak, szórakoztató iparban dolgozóknak éri meg.
2011. júl. 30. 16:03
úgy értettem szoba 80-100 ezer FT (és ez nem szép környezetben, sokszor csótány is van)
2011. júl. 30. 16:01

Építkezésen munkás? Azok ott általában Pakisztániak és Indiaiak és ők keresik a legkevesebbet. Kb. havi 60 ezer Forintot. Európaiak általában nem mennek Dubaiba munkásnak.

Albérletek: a legolcsóbb az egy ágy idegenekkel egy szobában kb. 30-40 ezer Ft.

1 szoba egy nagyobb lakásban közös fürdővel min. 80-100 000 FT.

Nagyon drága a lakhatás.

6. Shrek1 (válaszként erre: 5. - Db78bacc4f)
2011. jún. 1. 07:41

Köszönöm,hogy segítettél.

minél többet szeretnék tudni Dubairól.

ha van még valaki ,aki tud valamit mondani róla ,hogy mik a tapasztalatok,akkor megköszönném.

2011. máj. 27. 08:54
Két ismerősöm dolgozik kint. Az egyik nagyon jó pozícióban, egy étterem managere, rengeteget keres, az albérletük a 32. emeleten van egy házban, nagy lakás. Felettük wellness, a tetőn hűtött medence. A másik kint él vele, de itthonról kapja a melót, fordít. Az albérletük havi 500 ezer ft, de nyilván ennél lehet olcsóbbat is találni (gondolom). A benzin kb 20 forint, a szolgáltatások (étterem, stb) drágák. Szeretnek kint. Az emberek normálisak azt mondják. Ennyit tudok nagyvonalakban.
2011. máj. 26. 20:14
Nem tud nekem senki segíteni?
2011. máj. 26. 13:27

Dubairól szeretnék pár dolgot megtudni , milyen kint az élet egy munkásnak , hogyan néznek rá?

Drága kint az élet egy magyarnak?Érdemes ki menni dolgozni?ilyesmikre vagyok kíváncsi.

A férjem agyal , hogy kimenne, de féltem.

Aki tud legyen szives segítsen , információval. köszönöm.

2011. máj. 26. 13:09
Nagy segítség lenne,meg köszönném ha valaki tudna infót adni.
2011. máj. 26. 13:05

Dubairól szeretnék pár dolgot megtudni ,milyen kint az élet egy munkásnak ,hogyan néznek rá?

Drága kint az élet egy magyarnak?Érdemes ki menni dolgozni?ilyesmikre vagyok kíváncsi.

A férjem agyal ,hogy kimenne,de féltem.

Aki tud legyen szives segítsen ,információval.köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook