Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dual sim-es telefont szeretnék venni, de milyet? fórum

Dual sim-es telefont szeretnék venni, de milyet? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 30. 21:59

A dual sim-es telefonok tök sokat fejlődtek az utóbbi időben. Persze főként kínai márkák vannak a piacon (a huawei meg a HTC dual simes telefonja megfizethetetlen), amik között nem könnyű eligazodni.


A múltkor belefutottam egy oldalba, ahol lehet kérni személyre szóló tanácsadást. Megmondod, hogy mire használod a telefonod általában, ők meg megmondják neked milyen típus lenne jó. E-mailben válaszolnak, de néha tesznek ki egy-egy ilyen blogbejegyzést is.


Ez az az oldal: [link]

2010. szept. 25. 21:21

Azzal nem volt eddig bajom,de egy picit halk amikor beszélsz valakivel. Vagyis a partner hangja halkabb, pedig teljese rá van adva a hangerő.

De nem annyira vészes a dolog. annyit jeleztek nekem még, hogy amikor headset-en beszélek, akkor nagyon nem hallanak...hát a fene tudja

4. szoszilvi81 (válaszként erre: 3. - Silvery)
2010. szept. 25. 08:05
Olvasgattam teszteket, volt ahol írták, hogy a hangminőséggel nem voltak megelégedve (visszhangos volt). Te tapasztaltál ilyet?
2010. szept. 24. 20:49

Hát nekem van dual sim-es telefonom, de nem Samsung. Myphone a neve, az igazat megvallva kínai telefon magyarországi forgalomba hozatali engedéllyel.

Előnye, hogy olcsó, a két simet egyszerre kezeli, bővíthető a memóriája 2G-ig.

Az sms kicsit nehézkes, eddig még nem találtam meg, hogy hol lehet karaktertámogatást állítani. Telefonálásra tökéletes. Nekem a 6670-es model van, a kamera nem a legjobb.

Kb. 2 hónapja van meg, lekopogjam eddig semmi baja nincs, rendeltetésének megfelelően működik.

Keress rá a google-ban, dob ki rá infót

2010. szept. 24. 20:46
Nem csak konkrétan ez a telefon érdekel, hanem más is, még sosem volt két sim-es telefonom, de már nagyon unom a 2 telefon hurcolását.
2010. szept. 24. 20:40

Szeretnék venni egy két sim kártyás mobiltelefont. Akinek volt/van ilyen telefonja megosztaná velem a tapasztalait?

Ki is szemeltem egy aranyszínű Sam.ng B5702-es telefont. Legnagyobb szívfájdalmamra, azt olvastam nincs benne magyar menü :s

Ha van akinek konkrétan ilyenje van, nagyon kérem írjon ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook