Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dryvit szigetelés fórum

Dryvit szigetelés (beszélgetős fórum)


2008. okt. 28. 13:08
a cég honlapja: www.falszigeteles.hu
2008. okt. 28. 13:01
szia! szerintem mindenképpen érdemes megméretni. Mi tavaly szigetelés+ ablakcsere előtt hívtunk ki egy szakembert, aki hőkamerával végig mérte a házat, és elmondta, hogy hova milyen szigetelést tegyünk. Mert más típusú kell a falra, más az élere, meg a beton részekre, meg azt is kiszámolta, hogy milyen ablakokat érdemes venni. Csak az ablakokon legalább 20-30 ezret spóroltunk így.
8. szecsilla (válaszként erre: 7. - Roloi)
2008. okt. 6. 06:00
szia, attól függ mennyire vastag a fal, milyen fal, és hogy milyen minőségű szigetelőt veszel. vAN AKI SZIGETELJEN?
2008. szept. 26. 10:47
Sziasztok.Egy 5cm vastag dryvit elég a szegeteléshez,vagy a 10-es a jobb??
6. Erika25 (válaszként erre: 5. - Szecsilla)
2008. szept. 10. 23:42
Nem ez volt az első lépésem, hogy tanácsot kérek tőletek. Régóta nézegetem, már tavaly is terveztük a dolgot, de egyszerűen olyan homályos honlapok vannak, hogy nem könnyű eligazodni köztük. Minden cég az általa forgalmazott termékeket isteníti, vannak köztük drágábbak és olcsóbbak is egyaránt. Ezek alapján nehéz választani. Érdekeltek volna gyakorlati tapasztalatok, árak stb. Két cégtől kértem árajánlatot elég jelentős különbség volt köztük, gondoltam megkérdezlek benneteket is, mielőtt döntök. Végülis sztem, egy középkategóriásat választottam. Majd meglátjuk...
2008. szept. 10. 08:27
lehet egy kicsit körül kellett volna nézned. Az a helyzet, hogy rengeteg cég ajánl, már nagyon kedvezményes áron hungarocellt, de a mérések azt mutatják, hogy a kb 8mmeres kell az olcsobból ahhoz, hogy ugy szigeteljen, mint a 3mm-eres austr...rm, és az sem mindegy mennyiért csinálják és hogy. Ilyenkor, mindig jobb több árat begyűjteni, és a tapasztalat azt mutatja, hogy a középkategoriásat választani.
4. Erika25 (válaszként erre: 2. - Szecsilla)
2008. szept. 9. 13:30
Az érdekelt volna, hogy melyik tipusú szigetelő rendszert válasszam, mennyi lehet kb. az 1 m2-re jutó ár, mindennel együtt, tud-e valaki ajánlani egy jó csapatot, hány cm-es legyen a szigetelés stb. De azóta már meg is bíztam egy kivitelezőt, csütörtökön kezdik a munkát. Lehet hogy kicsit túl gyorsan belevágtam, de így alakult. Remélem nem bánom meg... :)
2008. szept. 8. 09:58
Nagyon jó szigetel.
2. szecsilla (válaszként erre: 1. - Erika25)
2008. szept. 8. 09:21
mi érdekel?
2008. szept. 7. 00:44
Csináltatott valaki mostanában (dryvit vagy bármi más fajta) utólagos homlokzati hőszigetelést? Érdekelnének a tapasztalataitok... Én még előtte állok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook