Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr.Kelen Fitness fórum

Dr.Kelen Fitness (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 3. 14:44

Sziasztok!

Adjatok tanácsot,hogy a dr. Kelen termékek közül melyik lenne a legjobb arra,hogy szülés-fogyás után a hasamon megnyúlt a bőröm,de csak akkor látszik,ha lehajolok,hogy kicsit össze lehet csipni,meg ráncosodik.Álló helyzetben viszont kisimul.Viszont a derekamon van egy kis zsírrétegecske is.

7. morkika (válaszként erre: 5. - N.Ivett)
2011. jan. 5. 23:43

A Slimmel most is fóliázok, de sajnos nem mozgok... Ettől függetlenül is jó, de nem olyan hatékony mintha mozognék is. Hogy meddig elég, az attól függ, hogy mennyit kensz magadra és hogy napi 1 vagy 2 alkalommal kened magad. Én csak este kenem magam, mert elég erős az illata és ha nincs ideje beszívódni, akkor a sötét ruha megfogja a bőrödet. Bár ezt le tudod mosni, azért nem túl kellemes, ha kivillan mondjuk a derekad és kék a bőröd a farmerodtól...

De kb. 2 hétig elegendő egy 150 ml-es tubus.

6. Nirvi (válaszként erre: 5. - N.Ivett)
2011. jan. 5. 21:40

Nem olcsóbb:)

Azt hiszem, ez egy verhetetlen ár:)

5. N.Ivett (válaszként erre: 4. - Morkika)
2011. jan. 5. 21:30

Köszönöm,

Szerencsére az én bőröm nem érzékeny.

Kössz a tanácsot, megnéztem a honlapjukon a Fitness Slim 150ml 941 Ft (bruttó) és a XIII. kerben vannak. Ha Nirvi nem olcsóbb, akkor bemegyek érte. :-)

Ja, és meddig volt neked elég egy ilyen Slim? A Slimmel is fóliáztál?

2011. jan. 5. 20:32

Én használtam a Dr. Kelen féle zsírégetőt, azaz a Fitness Slim-et. Nagyon jó, főleg ha edzés előtt bekentem magam vagy éjszakára befóliáztam a hasam vagy combom.

Kipróbáltam a 2in1-ben zselét is, ami egyben zsírégető és narancsbőr elleni krém, de attól kiütéses lettem és olvastam is valahol, hogy másokon is lettek allergiás reakciók.


Szóval a Fitness Slim gélt nagyon ajánlom! Tényleg jó! Ja, és ne Auchanban vedd, mert ott 1500 Ft. körül van. Én az Árkádban vettem egy bio bltban, ott 1062 Ft volt. Érdemes megnézned személyesen is 1-2 bio boltban, kedvezőbb lehet az ára. Persze azért én is kíváncsi vagyok, hogy Nirvi mennyiért adja :) Esetleg priviben megírod, Nirvi? Ja, meg hogy helyileg hol vagytok...

3. N.Ivett (válaszként erre: 2. - Nirvi)
2011. jan. 5. 20:26

Kedves Nirvi!

Köszi!

És kedvezőbb áron adjátok a Fitness Figure-t (azt hiszem 150ml) , mint a Herbaház? Átpártolhatok, ha valahol a város központjában vagytok... :-)

2011. jan. 5. 20:08

Bár én konkrétan még nem használtam, de áruljuk a Dr. Kelen termékeket, és nyugodtan mondhatom, hogy nagyon kelendő.

Rengeteg pozitív visszajelzést kapunk.

Eddig rossz nem is volt....

Már sokszor elgondolkoztam rajta, hogy veszek én is, annyira dicsérik:):)


bocsi, én csak ennyit tudtam segíteni:)

2011. jan. 5. 20:03

Sziasztok!


Igazából véleményeket szeretnék kérni azoktól, akik használták már a Dr.Kelen termékeket és ismerik ezt a márkát vagy hallottak már erről a cégről. (HighCosm Bt.) Megnéztem a Herbaházban egy ilyen Fitness Figure-t és látom, hogy magyar és az összetétele, az ára is nagyon biztató, de jó volna tapasztalatokat hallani.

Várom és köszönöm, ugyanis karcsúsító és anticellulit egyben, amire most szükségem van... :-) Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook