Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Hajdu Krisztinához - Istenhegyi Géndiagnosztika, mennyire nehéz időpontot kapni? fórum

Dr. Hajdu Krisztinához - Istenhegyi Géndiagnosztika, mennyire nehéz időpontot kapni? (tudásbázis kérdés)


7. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2022. jún. 30. 09:32
Nekem 19 januárjában 7. Héten derült ki hogy babát várok. Simán kaptam időpontot a 13. Hétre a doktornőhöz. Pedig nem is rögtön kértem, hanem előtte 2-3 héttel.
2022. jún. 29. 19:31
köszönöm, sikerült ráadásul ahogy szerettem volna:-)
2022. jún. 29. 15:20

7 héten kb nar az is szerencse, ha barkihez kapsz idopontot az Istenhegyin, a Czeizelben vagy barmelyik felkapott helyen.


2019ben a pozitiv teszt utan par nappal telefonaltam az Istenhegyire, es kb alig kaptam idopontot a 12. hetire, orvost valasztani nem is tudtam; mert az volt az egyetlen elerheto idopont. Telefonalj minel hamarabb.

2022. jún. 29. 07:53
Persze telefonálok, felhívom őket csak érdekel mennyi rá az esély hogy be lehet hozzá kerülni.
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 29. 07:49
Miért nem a klinikàt hivod? Ők tudnak pontos választ adni. Ők tudják mikor és mennyi ideig van szabadságon.
2022. jún. 29. 07:49
Hívd fel őket, szerintem biztosabb választ fogsz kapni. Én 5 éve voltam náluk, már akkor is nehéz volt hozzá bejutni, a 12.hetire nem is kaptam hozzá időpontot, csak a 18.hetire. De a 12.héten is teljesen elégedett voltam azzal az orvossal, akit kaptam, nagyon alapos volt.
2022. jún. 29. 07:43
Az lenne a kérdésem hogy Dr.Hajdu Krisztinához az istenhegyi géndiagnosztikában magzati uh.- ra mennyire nehéz időpontot kapni? Elérhetetlen? Ha most vagyok a 7 hétben van esély rá hogy kapok hozzá időpontot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook