Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Fekete Attila plasztikai sebész műtött itt valakit? fórum

Dr. Fekete Attila plasztikai sebész műtött itt valakit? (beszélgetős fórum)


2022. máj. 28. 17:18

Még egy dolog: Azóta már két plasztikai sebész is megnézte a gyógyult eredményeket és mindketten arra jutottak hogy itt nem történt meg az adekvát kezelés és revízióra van szükség.


Dr. Pataki Gergely szerint pedig egy nagyon jó eredmény lett elérve ami majd szerintem akkor lesz releváns amikor posztolok erről fotókat, hogy tisztában legyenek a leendő kliensek hogy a klinika szerint mi számít jó eredménynek.

2022. máj. 28. 17:16

Engem is ő műtött meg, Pataki Gergelyhez szerettem volna menni de hozzá nem volt időpont kb 1.5 éven át így ugyanabban a klinikában dolgozó Fekete Attila műtött meg.


Az én műtétem után engem egyszer sem látott orvos pedig egy keményebb és hosszú műtétem volt amiért 2 millió forintot fizettem. Valamint a hegek eltüntetésért további kezelésekre jártam a Prémium Plasztikai Sebészeten azt hiszem hetente vagy két hetente amiért további több százezreket fizettem.


Amikor hetek múltán sem látott orvos és a hegkezelés alatt ezt megemlítettem a hölgynek aki a hegkezelést csinálta, hogy én igazából nem vagyok elégedett sem a végeredménnyel sem nyílvánvalóan az ellátással mert nem kaptam se a zárójelentést se egyetlen egy orvosi kontrollt a megígért 8 vagy 10ből, akkor ő szolt a recepciónak.


A recepciós hölgy ordenáré módon el kezdett kiabálni velem miközben én szó szerint nem mondtam semmit, iszyonatosan bizarr volt amit művelt.


Ehhez hozzátartozik az, hogy a 2 millió forintban elvileg lett volna orvosi kontroll, én már egynek is örültem volna tekintve hogy ez volt életem első műtéte. De egészségügyi problémái lettek az orvosnak aki műtött így ahelyett hogy elküldtek volna egy másik orvoshoz vagy bármilyen megoldást találtak volna, egyszerűen teljesen egyedül hagytak a műtét után.


Majd dr. Pataki Attilához beírtak egy kontrollra ezek után, az okés volt de addigra én már nagyon nagyon nem akartam soha többet belépni sem ebbe a klinikába.


Még a Pataki Gergely-féle kontrollon is a receipciós nő nagyon bizarr módon viselkedett, olyan volt mint egy agresszív tini, az egész légkör BORZALMAS abban a klinikában.


Ja, azt nem mondtam el, hogy amikor elmondtam, hogy igazából engem az zavar hogy eltelt már több mint egy hónap és nem kaptam se zárójelentést, se választ kérdéseimre, és orvos mai napig nem látott, akkor azért kezdett el velem kiabálni hogy de én folyton jártam úgyis a klinikára hiszen eljöttem a hegkezelésekre.


És nekem kellett neki elmagyaráznom, hogy van különbség aközött hogy FIZETEK azért hogy egy nem plasztikai sebész, nem orvos hölgy aki nem tud válaszolni a kérdéseimre 10 percig lézerezze a hegeimet és aközött hogy elvileg 8 vagy 10 PLASZTIKAI SEBÉSZETI kontrollt fizettem ki és hogy ez része volt a 2 milliós árnak.


Egyébként be is akartam perelni a klinikát de végül bejött a COVID és letettem erről egy időre. De mindenképpen fogok erről egy weboldalt csinálni, felrakom a képeket is, és leírom a történetet.


A végeredmény BORZALMAS lett egyébként. De ez kisebb probléma mint a Prémium Plasztika Sebészet hozzáállása a beteg ellátáshoz ami egyébként életveszélyes.


Nagyon nagyon nem ajánlom magát a klinikát akkor is ha az orvos jó.

5. YasminH (válaszként erre: 2. - Gabi@GB)
2021. szept. 30. 20:20
Szia, küldtem neked privit 🌷
4. lucia77 (válaszként erre: 2. - Gabi@GB)
2020. jún. 6. 00:27
Szia! Most készülök a doktor úrhoz, barátnőm ajánlására... Mi volt a gond? Én is a mellemet szeretném megcsináltatni.
3. fannika23 (válaszként erre: 2. - Gabi@GB)
2020. febr. 21. 16:25
Szia, írtam neked privát üzenetet!
2. Gabi@GB (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 15. 11:43
Sajnos engem műtött. Fél évvel az első műtét után már átestem a másodikon is (természetesen másik plasztikai sebész által). Borzalmas lett az, amit Fekete dr. művelt. Az eredmény nem hasonlított két szép női mellhez. Mint egy rémálom, olyan volt az az időszak. Szerencsére túl vagyok a teljes korrekción az új implantátumokkal. A második műtét jól sikerült, köszönhetően annak, hogy a legjobb plasztikai sebészt és embert találtam meg ehhez. De sajnos maradtak javíthatatlan részletek. Soha nem lesz már olyan, amilyen lehetne az első műtét nélkül.
2020. febr. 7. 10:33

Sziasztok!


Érdeklődnék,mennyire vagytok megelégedve?

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook