Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Drága Mama fórum

Drága Mama (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Drága Mama

1 2
60. Lizecske (válaszként erre: 58. - Dinkaanyu)
2012. jún. 22. 00:34
Valóban szellemes a sztory, én is duplán röhögtem, egyrészt magamért, mert van ehhez hasonló fiúsmama. ....és alárendelt fiacska :)))
2012. jún. 21. 14:09

Nagyon tetszett az irásod!Humoros,szellemes!

Sok sikert az életben!

2012. jún. 20. 21:10
Szétröhögtem magam,ez nem lehet igaz:D
2012. jún. 20. 21:00
Szeretném minden eddigi hozzászólóval tudatni, hogy a hiányzó hozzászólások nem az én kérésemre lettek törölve...
56. Gabci68 (válaszként erre: 50. - Zsizsmizs)
2012. jún. 20. 20:59
igen, kitalált sztori, egy pályázatra íródott
2012. jún. 20. 18:49

A meglehetősen kínos szituból, ügyesen vágtad ki magad, ha még oly kényelmetlen is volt.

Ne add fel ! Jómagam is a netten találtam társra, nem is akármilyenre. 6 éve élünk együtt, s ez már így marad, hisz nem vagyunk fiatalok.Persze em elsőre sikerült, 3 évig keresgéltem. Aki ezt csinálta, mind tudna, könyvre való történetet írni. DE ! Van kellemes oldala is. Szert tettem két olyan BARÁTRA, akivel ritkán találkozunk az életben, s lett egy barátnőm. Rendszeresen tartjuk a kapcsolatot, mindent megbeszélünk, azóta valamennyien párkapcsolatban élünk, de ez em rontott semmit a barátságon, sőt" családiasan" is őszéjövűn Balatonon, egymás vidéki házaiban, színházban. Megismertük egymást a netten, azt megállapítottuk, hogy az Isten nem egymásnak teremtett minket, de a másikban meglévő értékek barátsághoz vezette. Ilyen is van. Nem feladni.

54. cel (válaszként erre: 32. - A14deb9047)
2012. jún. 20. 15:11

Zsóka, a mamák túlzott rajongását jól gyógyítja a kamaszkor:)

Legtöbb esetben!

2012. jún. 20. 14:59
Jé, az én filmajánlóm is törölve lett :)
2012. jún. 20. 13:27

Remek volt a cikk, nagyon tetszett, ugyan még ilyen "cipőben" nem jártam. Nagyon feldobtad a napom vele.:) A csattanó nagyon komoly volt. :) Tény, hogy nagyon sok "békát" kell megcsókolni, hogy a királyfi megérkezzen, én is abban bízom, hogy már nem kell sokáig várni rá :) Csak a házszámot nézte el :)

Gratula, mégegyszer :)

2012. jún. 20. 11:59
Hehe, már látom, hogy csak a fantázia szülte. Azért ez megnyugtató. :)
2012. jún. 20. 11:58
Neeee, ugye ezt csak kitalálta a kedves szerző? :)
2012. jún. 19. 15:52
Le kell lépni, azonnal!!!
48. Lia71
2012. jún. 19. 15:51

Ez nagyon király:)))

Neharagudj, nem akartalak ki nevetni, de nem tudtam megálni nevetésnélkül!:)Kívánok Neked sok szerencsét a párkereséshez,találdmeg állmaid pasiját!

47. loch ness (válaszként erre: 27. - A14deb9047)
2012. jún. 19. 08:49

Azta :( A valóság mindig felülmúlja a képzeletet...


Vajon aztán hogyan osztották el egymás között a szobákat...?

46. Vadonillat (válaszként erre: 38. - Gabci68)
2012. jún. 19. 04:43

Nagyot de nagyot derültem a nem mindennapi szellemes történeten, halk zene társaságában.


Akár valósághű illatú is lehetett volna, mert szinte egy ilyet éltem át hónapokig, a kedves mamával szentháromságban !

A kedves fia, akár egy filmsztár, tehetséggel megáldva, tökéletes modorral, egy előttem levő 12 éves kapcsolat omlott össze, mert a kedves mama mindenáron megakart halni...aztán a nő lépett...

Nos, nálam hónapok múlva foszladozott a hamvas rózsasziinű köd, hogy a kedves mama erősebb, ...s tovább lépve, az első kérőmhöz hozzámentem...

...amikor is borult a trutyi mert a mama kibökte, hogy ő azt hitte ha majd nem lesz e világon, milyen jó társ lennék a fiának...

- mennyit kellett volna mantráznom, évekig ? :)

2012. jún. 18. 22:59
Van ebben valami, a szájával kívülállónak mindenki nagyon nagy hős tud lenni, bármiről van szó. Az övé a legjobb társ, a legjobb szerető, a világ legtökéletesebb gyereke. Közben meg rengetegen társas magányban élnek egymás mellett...
44. pandoracic (válaszként erre: 42. - Gabci68)
2012. jún. 18. 21:44

Szívesen:)

Kívánom,hogy minden rendben legyen!:)

2012. jún. 18. 21:13
Hát..nem mondom,hogy őszinte a részvétem,mert úgy látszik,te egy álomvilágban élsz,és még nagyon sokat fogsz koppanni,és lehet,hogy halálodig sem fogod megérteni az emberi természetet,az ember lehetőségeit,és korlátait.
2012. jún. 18. 20:52
Sajna még nem. Jövő szerdán műtenek. De csalánba nem üt a ménkő! :) Köszönöm az érdeklődést! :)
41. winny
2012. jún. 18. 20:20

Köszi.

Annyira jó történet.Megfogott-:)

40. Gabci68 (válaszként erre: 39. - Pandoracic)
2012. jún. 18. 20:20

Nem, az sajnos nem. Nem bántam volna :)

Egyébként nem vagyok annyira szerencsétlen kripli, mint ahogy az első sztoriból lejött. Csak hát van, ami nem megy :)

39. pandoracic (válaszként erre: 38. - Gabci68)
2012. jún. 18. 19:59
Akkor a másik történet is kitalált?
2012. jún. 18. 19:53

Köszönöm az íráshoz kapcsolódó észrevételeket! Örülök, hogy volt olyan közületek, akit sikerült megnevettetnem.

A történet teljesen kitalált, egy pályázatra íródott.

Az, hogy sokan elgondolkodtak azon,hogy akár valós is lehet, jelent valamit. :)

37. Csipkerózsika (válaszként erre: 36. - A14deb9047)
2012. jún. 18. 18:06
Hát, ez nem így van. Bár nem nyilvánosan, de az enyémről is tudnék hasonló jókat mesélni. Kőkemény munkám van abban, hogy ne olyan legyek, mint ő...
2012. jún. 18. 17:58
Azért érdekes, hogy majdnem mindig a másik anyja ilyen meg olyan... :D
35. pandoracic (válaszként erre: 30. - Csipkerózsika)
2012. jún. 18. 17:11

Szerintem lehet mindenben ismerni a másikat.Ha tényleg érdekel a másik,akkor maximálisan figyelek rá,és törődöm vele.Akinek ez nem kell,az nem is vágyik igazi kapcsolatra.

Az ilyen ember csak érdekből van a másikkal.

2012. jún. 18. 17:07

A fiam távol él tőlem már 6. éve.

Amikor bejelentette, hogy elmegy, majd megszakadt a szívem érte, de azt mondtam neki, hogy menj. Próbáld meg, én nem tartalak vissza.

Néha 2 hét is eltelik úgy, hogy nem tudok felőle semmit. Mégis mindig megvárom, hogy ő hívjon-írjon...

33. Csipkerózsika (válaszként erre: 32. - A14deb9047)
2012. jún. 18. 16:55

:D Szerintem hasonlóak...

Nemrég egy spirituális rendezvényen büszkén mesélte egy anyuka, hogy ő agykontrollal elérte két alkalommal is, hogy az USÁ-ban élő fia ott tartózkodása alatt megmeneküljön egy hurrikántól. Ezt nagy sikernek tartotta ez az anyuka.

A rendezvényt szervező 30 év körüli férfi viszont felhívta a figyelmét arra, hogy ezzel lehet hogy épp fontos tapasztalásoktól fosztotta meg a gyerekét. Természetes dolog, hogy aggódjon érte, de mi van akkor, ha épp akkor épp ott kellett volna lennie? Lehet hogy ettől a tapasztalattól bizonyos dolgokban nagyot tudott volna fejlődni, talán feladata is lehetett volna ott pl. megmenteni valakit, vagy átértékeli a saját életét.

Akár más, akár a saját életünkről van szó, a "rossz", az nem biztos, hogy tényleg rossz, lehet hogy épp egy lehetőség a nagyobb jó eléréséhez. Ezért nem szabad mereven irányítani.

2012. jún. 18. 16:47
Azért kíváncsi lennék arra, hogy milyen Mamák lesznek azok az anyukák, akik mostanság "imádják" a gyermeküket, akik "minden rossztól megvédeni" szeretnék, akik "mindent meg szeretnének adni"...
2012. jún. 18. 16:44

Szerintem az eszével mindenki tudja, hogy ez nem egy egészséges helyzet, az érintettek is. Csak nem tudják másképp csinálni, esetleg nem is akarják. Az ilyen anyák elkeseredetten belekapaszkodnak a gyerekükbe, mert másuk már nincs. A gyerek meg mondjuk nem mer konfrontálódni, leszakadni, illetve bizonyos szempontból ez nagyon kényelmes is, hisz nem kell önállónak lennie, felelősséget vállalnia magáért, hisz anyuci megteszi, ő dönt és irányít helyette...

Az ilyen ember a kapcsolatában egy újabb "anyát" fog keresni magának, aki majd gondoskodik róla és mindenben dönt helyette, vállalja a felelősséget érte is.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook