Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Vass Ferenc dömsödi fogorvosról szeretnék tapasztalatokat olvasni! Köszönöm a hozzászólásokat! fórum

Dr. Vass Ferenc dömsödi fogorvosról szeretnék tapasztalatokat olvasni! Köszönöm a hozzászólásokat! (beszélgetős fórum)


5. Szombathelyi Zsuzsi (válaszként erre: 2. - Kriszti1212)
2013. dec. 12. 19:17
Elfelejtettem a hozzászólásnál, hogy a rendelés elején már minden bizonnyal be volt jelentve a max. fogadható 12 beteg, nem tehette meg, hogy azok közül akik időpontot kértek, valakit hazaküld.
2013. dec. 12. 19:14

Én a hozzászólóval ellentétes tapasztalatról tudok beszámolni. Az orvos kedves volt, a kezelés fájdalommentes. Olyan fogat mentett meg, amelyről azt gondoltam, hogy biztosan ki kell húzni.

A rendelő ajtaján viszont ki van függesztve, hogy a rendelet alapján naponta csak 12 beteget láthat el lehetséges, hogy ezért küldte el a beteget. Nekem abszolút pozitív a tapasztalatom, csak hozzá járok.

2013. márc. 22. 09:44

Kedves Kriszti 1212!

Tapasztalat az van, negatív!!! Pont tegnapi eset a Feleségem volt nála /helyi lakos/,mert nagyon fájt a foga. A rendelési idő elején már ott volt és a doki meg is nézte neki, de haza küldte mondván csak 1 nap 10 embert tud ellátni, de mivel Ő volt az első így egy kicsit fura!Elküldött minket és április 3.-ra adott időpontott. Mivel szerinte nincs begyulladva és nem igényel semmit. Ezzel ellentétben Kunszentmiklóson aznap este a Szilágyi Doktor Úrnál ki kellett húzni ,mert menthetetlen volt az a fog. Egy mogorva fickó amúgy sokan rossz véleménnyel vannak. Üdv Zoli

2013. márc. 8. 11:03
Komolyan senkinek semmi tapasztalata? Akkor mindegy, azert kossz :(
2013. márc. 8. 06:45
Dr. Vass Ferenc dömsödi fogorvosról szeretnék tapasztalatokat olvasni! Köszönöm a hozzászólásokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook