Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Varga István kijelentése előtt csak én állok értetlenül? fórum

Dr. Varga István kijelentése előtt csak én állok értetlenül? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2012. szept. 14. 07:02

Ez a kijelentés felelőtlen,értelmetlen,meggondolatlan!csakúgy mint a 47000 ft-os kijelntés.

Aztmondta,ennyiből meg lehet élni,de ha oda kerülne ő sem tudna.

Hogy is van a mondás:Bort iszik,vizet prédikál?

2012. szept. 13. 21:45
Egy igazi agressziv vad paraszt az az ember.
72. nedi82
2012. szept. 13. 09:08
Megvan!!!!! 4-5 gyerekkel csökkenthető az egy főre eső verések száma! Így tényleg csökkenthető a nők verése. Hát ez nem 100-as.
71. ozike0501 (válaszként erre: 69. - Fairytalentum)
2012. szept. 12. 16:01

Hát ez az!

Majd ha a férjem legalább nettó fél milliót keres, akkor elgondolkodom, hogy legyen-e 4-5 gyerek, addig biztosan nem!

70. ozike0501 (válaszként erre: 1. - Dorcsika_)
2012. szept. 12. 16:00

Megkérdezném tőle, hogy miből tartanám el a 4-5 gyereket!? Meg ki segítene nagyobb lakást vagy házat venni.

Látszik rajta, hogy gumibelsőben él...

Családon belüli erőszak mindig is volt és lesz is sajnos, csak régebben nem kapott ekkora nyilvánosságot...

2012. szept. 12. 15:21

Rengeteg nő ma is csak azért megy el dolgozni,mert rá van kényszerülve ugyanis ebben a mai társadalomban a férfiak sem tudnak kiteljesedni a

családfenntartó szerepében.Egy fizetésből lehetetlenség megélni az igények pedig egyre csak nőnek.Egyébként ami most van,ez nem emancipáció,hanem egy nagy sz.rság!Az emancipáció azt jelenti hogy a nő (amelyik akar!)az felszabadul a férfi "önkényuralom"alól de ehhez nem jár vonzatként hogy pont családanyaként lehetetlen kiteljesednie.

68. 22eca20e66 (válaszként erre: 67. - 408b8304fe)
2012. szept. 12. 15:18

Na ja...Egy tipikus kommunista fellegvár...:

[link]

2012. szept. 12. 15:08
Miért beszélünk úgy mintha a nyugati emancipációs plakátok hódítottak volna itt is? Kérdezem: ugyan kinek mond valamit az hogy: "A dolgozó kommunista nők..." és akkor a fényképek meg az elvégzett kemény (akár férfi!!!) munka fotói vagy film dicshimnuszok. Most megint karhatalmilag vissza a háztartásba? No-no! Nincs babaruha vissza!
2012. szept. 12. 15:04
Nekem tökéletesen megfelelt volna éveken át a feleség-háziasszony-édesanya szerep. Aztán, amikor nagyobb, elmehettem volna mondjuk 4-6 órában dolgozni, de nem a család kárára, ahol a nő az egyik 12 órában a munkahelyén, a másikban meg otthon teljesít. Valljuk be, azóta esnek szét a családok, amióta a nők sokat vannak távol az otthonuktól. Láthatjuk, tapasztalhatjuk, mit termelt ki a "bölcsőde-óvoda-iskola-televízió" az elmúlt 30 évben :(
2012. szept. 12. 15:01

Ja és amit itt összehordanak a magyar férfiakról,én egy nagy hülyeségnek tartom,ne általánosítsunk!

Azért mert vannak barmok,nehogy az összes alkesz és asszonyverő szadista legyen már!

2012. szept. 12. 14:51

Én azt hiszem rengeteg nő szívesen szülne akár még többet is,ha ezt lehetővé tenné az állam.

Nem minden nő rajong kifejezetten az emancipálódásért,jobban ki tud teljesedni a rántás kavargatástól mint pl; a cégvezetéstől.

Tegyen érte a kormány és akkor lesz népszaporulat,nem a keletieket fognak elmenni szaporítani a magyar lányok!!

63. c1e9612cd3 (válaszként erre: 29. - D71ef05a8e)
2012. szept. 12. 14:01

elhangzott:

""a nők az önmegvalósítás, emancipáció mellett elfelejtenek gyereket szülni. Ha önök azt szeretnék, hogy ötven-hatvan év múlva legyen még magyar (...) majd ha mindenki megszülte a maga két-három vagy négy gyerekét, akkor mehet önmegvalósítani meg emancipálódni"."

62. cirmoscicajaj (válaszként erre: 61. - Cirmoscicajaj)
2012. szept. 12. 13:40
14 ft-ot?hát ez,h jött ki? :))))
2012. szept. 12. 13:38

csak 1 kérdés!:A 4-5 gyerekkel mi lesz jobb?

én ésszerűbbnek tartom azt,h szüljek 1-2 gyereket,és azt tisztességesen fel tudjam nevelni,testileg,lelkileg egészséges legyen,megadjam neki amit kell,és a társadalom hasznos tagjává neveljem!"mit érek 4-5 gyerekkel,ha nem tudom ruháztatni,etetni,foglalkozni vele,csak,h gyarapítsam a létszámot?

Tudom milyen így élni,6 élő testvérem van,nagyon ritkán kaptunk új ruhát,a hónap fele zsíros kenyérből állt(vagy még abból se)anyám kidolgozta a belét,apám úgy hálálta meg,h részegen (is) megverte,nem csak őt minket is.a gyámügy el akart venni tőlük mert apámnak lecsúszott a torkán 3 napi kajapénz.Na ezért kell 4-5 gyerek?

van ahol megszülik a 20. gyereket is.nem "divat az abortusz"(pl. vallási okokból vagy hagyomány stb)még akkor is ha nincs miből eltartani.

.majd lesz valahogy. meg lehet nézni,h az ilyen családoknál hányan végzik el akár a 8. osztályt is.nem dolgozik,esetleg potlékokon él,adót 14 ft-ot sem fizet.Ezért kell a 4-5 gyerek?

60. nedi82
2012. szept. 12. 13:29
A családon belüli erőszakot nem foglya megoldani a 4-5 gyerek maximum azok is kapnak egyet kettőt, főleg, ha lányok.
59. c1e9612cd3 (válaszként erre: 1. - Dorcsika_)
2012. szept. 12. 13:15

biztosan ő se terrorizálja a családját... főleg az asszony lehet biztonságban..... (persze, csak ha tudja tartani a száját....) No comment az iylen ostoba emberek értelmesnek hitt (maguk által) megnyilvánulásaira....

Azt hiszem, ezzel a mondandóval önmagát is szépen minősítette....

2012. szept. 12. 10:11
Nyelte volna le inkább az anyukája!
57. Bekacomb (válaszként erre: 54. - Roza78)
2012. szept. 12. 09:18
Hozzátenném, a férfiak sem gépek, hogy szétdolgozzák a belüket 4, 5, esetleg hat főre (asszonnyal együtt). Persze ha egy ember munájából el lehetne tartani ennyi embert, Magyarország lenne a menyország, és nem menekülnének innen az emberek, hanem mindenki ide akarna jönni...
56. Bekacomb (válaszként erre: 52. - Jk)
2012. szept. 12. 09:16
De jó, én nem tudtam volna ezt ilyen szépen megfogalmazni. :-) De milyen igaz!
55. Bekacomb (válaszként erre: 47. - Voltam...leszek)
2012. szept. 12. 09:14
Lehet, de legalább nem kell kussban lennünk otthon, és akkor terpeszbe vágnom magam, mikor a drága uramnak kedve van hozzá. Elnézést a stílusért, ne vedd magadra! ;-) De én inkább kidolgozom a belem, és 20 életterületen teljesítek, mint hogy leugassanak, egy darab sz.rként bánjanak velem. Persze a kettőnek nem feltétlenül van köze egymáshoz, de ennek a pasinak a gondolkodása pont arra enged következtetni, hogy otthon az asszony fogja be, és ne pattogjon. Elnézést a pasiktól, ha általánosításnak tűnik amit írok, nem annak szánom, és tudom, hogy ritkaságszámba megy az efféle ökör, mint Varga "úr"!
54. Roza78 (válaszként erre: 39. - 22eca20e66)
2012. szept. 12. 07:11
Az sem normális aki azt a könyvet megírta, de aki még 60 év után is ugyanígy gondolkodik az meg hulyebb. Előbb Adjanak annyi fizetést a férjnek, hogy gond nélkül el tudja tartani a családot.
2012. szept. 12. 07:06

..és majd ad olyan ragasztót is,amitől a férj megmarad abban a szerepben,hogy a család a szeme fénye,és boldogan gürcöl az 5 gyerekért élete végéig?

és hogy majd ettől tistzelni fogja a nőt,és nem veri meg..még ha igaz is lenne,akkor is nagyon messze van ez a boldogságtól

52. Jk
2012. szept. 11. 21:59
Jó lett volna ha az anyukája emancipálódik gyerekszülés helyett......
51. Pan Dóra (válaszként erre: 1. - Dorcsika_)
2012. szept. 11. 21:58
És ha még hallottad volna mellé azokat a zengzeteket, amiket ma délután produkált... én néztem a parlamenti közvetítést, tuti nem normális ez az ürge... a baj csak az, hogy nincs egyedül :(((
50. mkriszti81 (válaszként erre: 47. - Voltam...leszek)
2012. szept. 11. 21:47
na ez mondjuk igaz :S
49. Jk
2012. szept. 11. 21:47
Lehet. De nem ezen múlik a pofozkodás a családban
48. mkriszti81 (válaszként erre: 46. - 22eca20e66)
2012. szept. 11. 21:46
szomorú...mondjuk nagyrészt magának köszönheti, gondolhatta volna, hova vezet ez...
2012. szept. 11. 21:43
Hát, azért azt is valljuk be, hogy ezzel a marha nagy emancipációval azt értük el, hogy több helyen kell teljesítenünk. Tökéletes munkaerő, munkatárs, társ, anya...
46. 22eca20e66 (válaszként erre: 43. - Mkriszti81)
2012. szept. 11. 21:40
Én ismerek valakit,aki így "tartotta" a férjét.Az egyenes ági következmény nem is maradt el.15év után van egy elszemtelenedett férj és egy lelkibeteg nő,aki 3gyerekkel hova menjen?Hál'Isten vannak tervei,meg fogja oldani.De sajnálom őt nagyon.
45. Jk
2012. szept. 11. 21:38
Miért kellenne törölni a fórumot.? Nem a kormány szidásáról szól vagy egyéb, hanem egy barom baromira meggondolatlan kijelentéséről, amit további egyre roszabb kijelentések követtek. És mi nők szerintem jogosan háborodunk fel rajta. Nincs rá szó, hogy hogy jelenthet ki valaki ilyeneket a mai világban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook