Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Timmermann Gábor, szült nála már valaki? fórum

Dr. Timmermann Gábor, szült nála már valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
57. Fishyke (válaszként erre: 56. - Hkzs87)
2015. aug. 11. 14:50
Örülök, hogy neked végül jó tapasztalatod van vele. Én ugyanígy jártam, ahogy Te, természetes úton akartam megszülni, végül 25 óra vajúdás lett belőle, majd császár. Én sajnos összességében csalódtam benne, pedig az egész terhesség alatt nagyon kedveltem és bíztam benne, elégedett voltam. De amikor kb. 18 óra vajúdás után már annyira kimerült voltam, hogy kértem, hogy császározzon meg, mosolyogva mondta, hogy nem úgy működik az, először adnak edát meg oxitocint, mert ezt így kell. Belementem, de már erőm se lett volna megszülni, meg bíztam benne. Amikor már ott tartottunk, hogy ezek után is csak szűk két ujjnyira voltam nyitva, végre megcsászározott. Kiderült, hogy téraránytalanság miatt nem is fért volna ki és totál be volt szorulva már a fejecskéje. Sajnos nekem szép emlék helyett inkább egy trauma volt az egész:(
56. hkzs87
2015. aug. 11. 08:15

Áprilisban szültem nála, csak jót tudok mondani róla! Kedves, segítőkész, jófej. Egyáltalán nem találtam pénzéhesnek (korábban olvastam róla ilyen véleményeket). Amikor a várandósságom alatt vesegörccsel kórházba kerültem, utána minden UH vizsgálaton külön megnézte a vesémet, hogy minden rendben van-e, nem kért érte külön pénzt.

Mikor mondtam neki, hogy a lehető legtermészetesebb módon szeretnék szülni, akkor korrekten elmondta a saját császárstatisztikáját és ajánlotta a kifejezetten természetességpárti kollégáját, hogy akkor inkább járjak hozzá. De én mondtam, hogy direkt nem olyanhoz akarok, hanem olyat keresek, aki alapból nem akar belenyúlni a dolgokba, de ha gond van, akkor nem erőlteti a természetességet. Ebben meg is egyeztünk. A szülés alatt sem csalódtam! Sajnos voltak komplikációk, de erről persze nem ő tehetett :) Viszont mindig elmondta, hogy mi a helyzet, ő mit javasol, de a döntést teljes mértékben rám/ránk bízta! Még az éjszakába húzódó vajúdásom ellenére se szólt semmit, amikor kértem fél órát, hogy meghozhassam a döntésemet. Nem siettetett, nem erőltetett semmit.

Nekem végül volt burokrepesztés (az ügyeletes természetes szülés párti szülésznő is indokoltnak tartotta), oxitocint is kaptam (utólag sem tudom, hogy ez mennyire volt rossz vagy jó döntés) és végül császár lett belőle (az ügyeletes, szintén természetes szülés párti szülész-nőgyógyász is ezt látta a legjobb megoldásnak). Szóval semmi sem úgy lett, ahogy szerettem volna eredetileg, de mégis azt kaptam tőle maximálisan, amit eleve vártam. Szívesen szülnék nála legközelebb is! :)

55. Fishyke (válaszként erre: 54. - Dorccika)
2012. márc. 27. 16:04
:)) Igen, nagyon jó fej!:)
2012. márc. 27. 16:00

Köszi a jelet!:))

Tegnap voltam a dokinál vagyis Zitánál mert ő helyettesítet!Eddig nagyon tartottam tőle,és nagyot csalódtam benne.Nagyon kedves,segítőkész és lelkes,és jó humora is van!Pár év és biztos keresett orvos lesz belőle is!

2012. márc. 25. 11:47
Na ettől félek, hogy ha oda kerül a sor nem esek bele a keretbe! A héten megyek hozzá megint, kíváncsi leszek mit mond! Kezdődik remélem a baba projekt!
52. Fishyke (válaszként erre: 51. - Tunderke22)
2012. márc. 23. 08:32
Igazán nincs mit, sok szerencsét nektek!:)
2012. márc. 23. 08:11

Nagyon elbizonytalanodtam, már végképp nem tudom mihez kezdjek, kihez menjek.

Itthon megkeresem az egyik uh asszisztenst a kórházban és tanácsot kérek tőle (régről ismerem), hogy érdemes-e otthon szülni ikreket és ha igen kit javasol, aztán ha az se jön be akkor a meddőségi dokim ajánl valakit csak az ugye Budán van és kb. annyi időbe telik átjutni a városon, mint itthonról felérni Pestre, szóval nagyon messze van, de ha nem marad más megoldás ez lesz.

Köszönöm a rengeteg infót, amit Tőled kaptam! :)

50. Fishyke (válaszként erre: 49. - Tunderke22)
2012. márc. 23. 07:51

:( Hát sajnálom, hogy nem vállalt már.

Nekem Zita találta meg a petezsákot:)) Tiszta ideg voltam, teszt pozitív, két doki se talált semmit... Aranyos volt, mert elsőre nem látszott, aztán nyugtatgatott, hogy türelem, aztán hoppá, meg is lett:))

2012. márc. 23. 07:11

Hát nem tudom, lehet, hogy ma lemondom az időpontot, mert fiatalnak tartom és emiatt félek kicsit, keresgettem a neten infókat róla, de nem sokat találtam.

Már 2 orvos utasított vissza, lehet itthon nézek körbe, aztán majd meglátjuk.

48. Fishyke (válaszként erre: 47. - Tunderke22)
2012. márc. 22. 19:38
Egyszer voltam nála, amikor helyettesítette a doktor urat, hasonló korú csaj, mint én, nagyon aranyos, alapos, jó fej, menj nyugodtan hozzá:)
2012. márc. 22. 18:56
Köszi, aranyosak vagytok, de felhívtam az asszisztenst és sajnos már nem vállal el a doki, helyette Pánczél Zitát ajánlotta. Hát nem tudom. Tudtok róla is esetleg valami infót?
46. sziblil (válaszként erre: 44. - Tunderke22)
2012. márc. 22. 15:00
Mindkét lányomat Nála szültem,a kisebbiket fél éve és a legjobb kezekbe kerülsz ha Őt választod ill. ha Ő elvállal (mert túl sok a kismamája).Csak ajánlani tudom,szakmailag topon van,emberileg is,kedves,magabiztos.
45. Fishyke (válaszként erre: 44. - Tunderke22)
2012. márc. 22. 12:22

Szia!

A terhesgondozás 10ezer ft/alkalom. A 12. hétig kb. 2-3-szor mész hozzá, attól is függ, milyen korán mész először, a 12. hét után 4 hetente kell menni. A 12., 18., 32. heti uh-t, ha nála szeretnéd csináltatni, azt a Magzati Diagnosztikai Központban végzi, 12ezer ft a vizsgálat+2ezerért megkapod dvd-n is. Ha kombinált vagy integrált tesztet kérsz, azt is ott csinálja.

A végén hetente kell menni NST-re, az 3ezer ft.

Ha nem szeretnél a klinikára rohangászni, a rendelőben is csináltathatsz vérvételeket szintén térítés ellenében, nekem pl. az AFP-t és a hepatitist ők vették le.

Ha esetleg aggódsz a baba miatt és soron kívül kérsz kontroll vizsgálatot, azért 5ezer ft-ot szokott kérni.


Egyébként itt találod a terhesgondozási protokollt:


[link]


Itt meg az árlistát:


[link]

2012. márc. 22. 12:00

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék, hogy mennyibe kerül a doktor úrnál egy magánrendelés? Terhesség alatt kb. hány alkalommal kell menni hozzá és, hogy a szülésért mennyi pénzt kér. Most kell orvost választanom és ezért érdeklődök több orvosról több felől.

Előre is köszi, ha valaki válaszol!

43. Fishyke (válaszként erre: 42. - Vannus)
2012. márc. 5. 15:21

Igen, az albumot mi is nézegettük:)) Remélem, nyárom mi is bekerülünk:))

Én is szívesebben mennék a magánklinikára, biztos sokkal színvonalasabb. A szülés ott 230 ezer ft, ha választott orvossal szülsz, akkor erre rájön az orvos díja, ami az ő esetében 100 ezer ft. Ilyenkor az éppen ügyeletes szülésznő van jelen.

Ha fogadott orvosod és szülésznőd is van, akkor az alap 280 ezer ft, tehát 380 ezer ft csak a szülés. Ezen felül, ha 4 napnál többet kell benn lenned, az 5. naptól naponta 12 ezer ft a kórházi ápolási díj.

42. vannus
2012. márc. 4. 16:06

Én hozzá járok ill. jártam, legutóbb tavaly év vége felé voltam nála. Nekem is azonnal elmondta, hogy júliusban, augusztusban várhatóan többet nem lesz mint lesz ezért inkább ajánlani tud maga helyett valakit, akiben megbízik. Én elfogadtam, mert így közben a doktor úrral is találkozhatok, voltam nála uh-n stb.

Nekem teljesen érthető, hogy magánélete van, ha előre szól, korrekt dolog. Pláne ha az ő életében is nagy események vannak. Lehet, hogy kisbabája lesz, vagy nősül! A szülész nőgyógyászok is emberek!!

Ezek után pedig az is érthető ha olyan sokan akarnak hozzá járni akkor valakit maga mellé vesz. Biztos vagyok benne, hogy olyan orvost akiben ő maga is megbízik.

Egyébként ha vállalt volna nekem a magánkórház is szóba jöhetett volna. Ott legalább fix árak vannak. Egy ismerősöm ott szült, nagyon jó dolgokat mondott, és nem kellett agyalnia azon hogy 50 ezer vagy 100. Az is lehet, hogy néhány kismama kérte vagy igényt tartott a jobb és szebb kórházra és ezért szerződött le oda.

Én előtte 4 vagy 5 orvosnál jártam, de nem éreztem magam biztonságban. A doktor úrnál viszont rögtön a legelején meglett a bizalmam. Nagyon jó érzés volt a váróban nézegetni a fotó albumot, láttátok? Szerintem nagyon klassz! Kézzel ír bele valaki verseket, idézeteket és ragasztgatja bele a fotókat, és a borító is hihetetlenül szép!

Szerintem ez is és a doktor úr hozzáállása a dolgokhoz bizonyítják, hogy mennyire alapos és jó ember.

Mindenkinek aki nála szült gratulálok, mert nagyon jó kezekben voltatok. Aki pedig most jár hozzá azoknak is minden jót kívánok!!!

Akit ajánlani szokott Tömösváry doktor úr is nagyon rendes!

Remélem a második gyermekem majd belekerül abba az albumba amibe a nála született kisbabák vannak!!!

2012. febr. 6. 14:58

Leszerződött a Róbert Károly Magánklinikával, a honlapjukon meg tudjátok nézni az árakat ( [link] elég húzós, mi maradunk a SOTE II-nél.


Én egyszer voltam a magánrendelésén, amikor a doktornő helyettesítette, alig idősebb nálam, nagyon kedves és segítőkész volt ő is, és nagyon óvatosan vizsgált. Bár, nekem is nagyon furcsa volt, hogy nő vizsgál:))


Én június elejére vagyok kiírva. Jár valaki esetleg most a SOTE II-s szülésfelkészítőre?:)

2012. febr. 6. 14:49
Sziasztok! Látom, feléledt a fórum, én is visszaolvasok:)
2012. febr. 4. 22:36
Ha beindul a szülés akkor kórház, onnan értesítik, és megy, amikorra kell ott lesz.
38. bagira242 (válaszként erre: 26. - Dorccika)
2012. febr. 4. 22:34

Dorccika!


Több mint 3 éve járok a doktor Úrhoz, csak jókat tudok mondani róla. Nála szültem a lányomat, rendesen végigcsinálta a terhesgondozásomat, sose jöttem el kérdéssel tőle, mindig mindenre volt ideje. Anno volt hogy sokat csúszott a rendelése, ezért állt össze a doktornővel, őt csak a körházból ismerem kedves szimpatikus ő is, de én elvből nem mennék női nőgyógyászhoz, nekem a kórházban is zavaró volt ha nő vizsgált, szerintem durvább kezük van. Szóval a kórházi létem alatt ( 3 hét) ha nem tudott bejönni, akkor felhívott telefonon hogy mi újság, hogy vagyok,a szülésemnél a felétől a végéig az ágyam mellett volt végig bíztatott segített ahol szükségem volt rá, és nem volt egy hangos szava mint azt a többi szülőszobából hallottam :) szülés után minden nap bejött hozzám, megkérdezte megy-e a szopi csomók nincsenek-e stb.. szóval én összességében meg voltam és vagyok is elégedve vele. Én a 15. voltam az adott hónapban aki szült nála, de ennek ellenére elvállalt, úgyhogy szerintem korrekt, pláne ha már előtte is jártál nála, biztosan elvállal. Én anno jeleztem neki, hogy ha lesz következő azt csak vele, mosollyal nyugtázta. Ha van kérdés írj szívesen válaszolok, most nagyjából ennyi jutott eszembe.

2012. febr. 2. 14:25
Azti csajok,köszi! Gratulálok a babákhoz!Hoeger neked meg kitartás, lassan láthatod a babád,utána remélem megírod milyen volt.
36. PöttömPanna (válaszként erre: 35. - Hoeger)
2012. febr. 2. 07:47
Amikor beindul, akkor irány a kórház, ott megvizsgálnak, és ha tényleg akció van, akkor felhívják onnan.
35. hoeger
2012. febr. 1. 23:31

Sziasztok!

Nektek mondott vmit arról, hogy mi a teendő amikor beindul a szülés, fel kell-e hívni mobilon, vagy csak irány a kórház és majd onnan szólnak neki? Lányos zavaromban elfelejtettem megkérdezni, és a szülésig elvileg már nem találkozunk...

2012. jan. 31. 08:15

Bemásolom a naplómból a szülést. Nekem nem volt fogadott szülésznőm egyébként.



......Végül olyan 20.45 körül értünk be a kórházba.

Egyből a vizsgálóba mentem, ott megállapították, hogy Balázs belekakilt a magzatvízbe, így burkot kell repeszteni. Mondták, hogy nemsokára jön a dokim, épp bent van, nem is kell hívni, mert az este behívták egy szüléshez. Még szerencse...

Ezt követően a vajúdóba mentünk, ahol is találkoztam Silduval. Épp ott feküdt szegényke már x. órája. De tök jó volt, hogy egyből ismerőssel futottam össze.

Rátettek a CTG-re, és mondta a szülésznő, hogy fél órát kell rajtam legyen, utána leveszik, és lehet sétálgatni, zuhizni...vajúdni, ahogy akarok.

Amint kitette a lábát a szobából, egyből elfolyt a magzatvizem.

Pár perc múlva visszajött, kérdezi, minden ok-e? Hát… mondom, azt hiszem elfolyt a magzatvizem. Megnézi....valóban...így nem kell burkot repeszteni legalább.

Már ekkor Dani is bejöhetett.

Nemsokára jött a dokim, megvizsgált, mondta, hogy még csak 2 cm-re vagyok kitágulva, még 8 cm kell kb a szüléshez. Óránkénti egy cm-es tágulással még van kb 8 órám vajúdni. Ahhhhh…….

Kérdezte, hogy kérek e fájdalom csillapítót, mondtam, hogy nem.

Na de már fél óra múlva kértem volna valamit, mert addigra annyira felerősödtek a fájások, hogy már nagyon szenvedtem. Daninak szorongattam a kezét, és a vizes törölközőt szorítottam a fejemhez és csoda, hogy nem horpadt be a homlokom, olyan erővel szorítottam rá. De addigra meg elment a doki valamit elintézni, mondta a szülésznő, hogy nemsokára jön vissza.

Szuper….pont jókor ment el….

Ja, és ráadásul már nagyon kellett wc-re menjek, és fájások közben már erre is kellett koncentráljak. Mondtam Daninak, hogy szóljon a szülésznőnek, hogy vegye már le rólam végre a CTG-t, és engedjen ki egy kicsit…..ültem vagy 15 percet a wc-n….

Olyan fél 12 körül átmentünk a szülőszobára. Ott kaptam egy koktél injekciót (enyhe fájdalomcsillapító, oxitocin….valami ilyesmi volt benne) de szerintem semmit nem ért.

Ismét CTG-re tettek, és kérdezték, hogy akarok-e sétálgatni. Na ja, majdnem összeestem a szülőszoba felé is, olyan erőtlen voltam. Mondtam, hogy jó nekem így fekve, legfeljebb majd zuhanyozni szeretnék, ha lehet. (igazából nem éreztem, hogy az nagyon sokat segített volna, amikor rá került a sor)

Olyan fél egy körül jött a dokim vissza, akkor megvizsgált, mondta, hogy sajnos lekéstük a fájdalomcsillapítót, mert nagyon jól tágulok, és kb egy órán belül meglesz a baba.

ÚRISTEN….még egy órát nem bírok ki fájdalomcsillapítás nélkül….mondtam Daninak.

De eltelt. Fájások között néha elszundítottam, Dani pedig kiment a vajúdó folyosóra levegőt venni, mert ott legalább hűvösebb volt valamicskét. Aztán amikor jött a fájás, tartottam a kezemet, és már ott is volt, hogy szoríthassam az övét. Közben folyamatosan biztatgatott, és kérdezgette, hogy mit segíthet. Vizezte a törölközőt, itatott…

Majd bejött a doki és a szülésznő…újabb vizsgálat…mondta, hogy nagyon jó, nagyon jó…ha úgy érzem, hogy nyomnom kell, akkor nyomjak, és ha székelési ingerem van, akkor se fogjam vissza magamat.

Ezt követően már kicsit felgyorsultak az események (vagyis így utólag úgy emlékszem, mert az időérzékem kicsit cserbenhagyott ott…még jó, hogy volt a falon óra…emiatt tudom, hogy kb mennyi idő telhetett el)

Tolófájás, nyomtam…

Doki szólt, hogy akkor készülünk a szülésre…a szülésznő elkezdett sertepertélni, átalakították az ágyamat, előkészítettek mindenféle kütyüt.

Érdekes mód, most úgy emlékszem vissza erre, hogy ez már könnyebb volt, mint a vajúdás. Megkönnyebbülést jelentett, hogy nyomhattam. Egy fájás alatt 2-3 nyomást bírtam. De nagyon nehezen ment. A férjem azt mondta, hogy azt látta, hogy már a fejem nem vörös, hanem szabályosan lila az erőlködéstől, és ha most nem kapok agyérgörcsöt, akkor soha.

Mivel a baba válla megakadt egy kicsit a szemérem, vagy medencecsont körül, így a dokinak rá kellett segíteni a kitolásra. Szabályosan préselte ki belőlem a gyereket. Nem fájt, mint már mások írták, hanem inkább segítséget jelentett nekem. Na jó, nem volt kellemes, de arra gondoltam, hogy nyomjad csak, hátha hamarabb túl leszünk rajta.

Dani valamelyik nap mondta, hogy a doki az ágy szélén térdelt, és könyökkel nyomta a hasamat teljes erőből. Na én ebből semmire nem emlékszem, mert csukva volt végig a szemem. Nekem az rémlik, hogy mellettem áll, vagy térdel egy széken, és amikor nyomok, akkor ő is nyom engem.

Egyszer mondta, hogy várjunk egy fájást, amikor nem nyomok, és a következőnél nem segít, hátha nagyobb erővel tudok majd nyomni. De a baba szívhangja elkezdett leesni, és emiatt inkább úgy döntött, hogy nem várunk „pihenős fájásra”, hanem megy minden tovább, mint előtte, és segít ő is. De így se ment.

Nyomjon, nyomjon…..erősebben, még tartsa………csak ennyit hallottam állandóan.

Egy… kettő…a harmadik tolás már nem ment, nem volt erőm hozzá.

pihi….majd újra…

Egy….kettő….és KO, mintha kiütöttek volna…se kép, se hang…a harmadik erőlködő nyomásnál elveszítettem az eszméletemet pár másodpercre, mert arra eszméltem, hogy egy pillanatig nem a szülőszobán voltam, hanem mintha valahol máshol lettem volna, és nem szülök, hanem valami más történik velem. Valamint arra eszméltem, hogy ordítok (na nem olyan hangosan, de már nem némán csinálom a kitolást, mint előtte)

Ekkor mondtam a dokinak, hogy nem bírom tovább….mondta, hogy nincs más választásom, mert már fél úton van a baba, valahogy ki kell paszírozzam magamból.

Újabb fájás…egy…kettő…három (tolás) nem megy…..

Még néhány próba után mondta, hogy a következő fájásnál gátmetszés. Na már akkor semmi nem érdekelt, csak legyünk túl rajta.

Fájás:….egy…kettő…elfogyott az erőm…..mondták, hogy na még egyet, és kint lesz…Dani mondta, hogy Kicsim, már látszik a feje, gyerünk nyomjad, ügyes vagy, megcsinálod….Erre erőt vettem magamon…és mindent beleadtam, és tényleg sikerült :D

Megszületett a kisbabánk!!!

Mondták, hogy nyugodtan üljek fel megnézni. Felsegítettek, tartották a hátamat, míg megnéztem, hogy mi „pottyant” a lábam közé az ágyra. Jaj…annyira lila volt, és olyan furcsa érzés. A gyerek mellett még egy csomó minden volt ott. Köldökzsinór mindenütt, és a gyermekosztályos dokik egyből neki is estek, orr leszívás….

Az első kérdésem az volt, hogy normális-e, hogy ilyen lila. Mondták, hogy még annyira nem is lila. Megmérték, rendbe rakták, (APGAR 9/10 lett) majd ideadták nekem, majd a férjemnek.


Utána következett a stoppolás fél órán keresztül. Hát nekem senki ne mondja, hogy a gyerek születése után ez már nem is fáj. Nekem fájt az is amikor a méhet takarították (vagy szerintem azt csinálhatták) és a varrás is, hiába kaptam fájdalom csillapítót rá.

Majd 4 óráig maradhattunk a szülőszobán hármasban. Akkor elvitték Balázst, nekem meg fel kellett volna menni a szobába, de hát annyira rosszul voltam, hogy ha felkellett volna állni, azonnal összeestem volna. Egy ideig próbálkoztam, aztán végre belátták, hogy nem fog menni, és hoztak egy tolószéket, és felvittek.

Semmit nem tudtam aludni az éjszaka, csak forgolódtam, fájt a gátsebem, nem bírtam feküdni sehogy sem. Még délben sem aludtam, akkor kértem eg fájdalom csillapítót, és sikerült másfél órát szundítani. Nagyon energiátlan voltam, és egész nap azt éreztem, hogy összeesek a fáradtságtól. De azért kora délután kicsit kihoztam az Újszülött osztályról Balázst, de nem is engedték, hogy kint legyen nálam, míg én nem vagyok teljesen jól.

Szóval így telt az első napunk.......



Ennyi amit bemásoltam a naplóból, egyébként cak azt tudom mondani mindezek mellett én is, mint az előttem szóló Ipok, hogy annyira jó volt nála szülni, hogy már most ha a lakáskörülményeink meg lennének oldva, ha jönne a kistesó, nem bánnám egyáltalán. Kivéve, hogy erre a kis gyönyörűségre (aki pont ma 5 hónapos) nem maradna annyi időm, mint amennyit megérdemelne :D

33. ipok
2012. jan. 30. 23:22
Én is nála szültem 3 hónapja az első babámat és csak jót tudok róla mondani...kedves volt végig a terhesgondozás alatt,alapos,nyugodt ember ami nekem kimondottan sokat számított.A szülésnél pedig abszolút odatette magát,pedig nálam komplikációk is voltak de nem hagyott szenvedni és végül császár lett...de nekem olyan jó emlék maradt a szülés hogy akár már holnap szülném a következőt,mondjuk én ritka mód jól viseltem a császár utáni fájdalmat.A kórházban is meglátogatott minket,hogy minden rendben van e??A szülésznő akit ajánlott egy tündér(Teca)úgyhogy én emiatt is hálás vagyok neki de leginkább a mi gyönyörű és makkegészséges kisfiúnkért!!!! :)))))Úgyhogy gyorsan csapjon le rá aki nála akar szülni mert nemhiába ilyen kelendő a doki bácsi!!!!
2012. jan. 30. 18:56
majd leírom a szülést, csak most nincs időm
31. PöttömPanna (válaszként erre: 26. - Dorccika)
2012. jan. 30. 18:54

Ha az első UH-ra hozzá mész, akkor fel is ajánlja, hogy szülhess nála, és a terhesgondozást is megkérdezi, hogy akarod e, hogy ő csinálja. Szerintem érdemes akkor már azt is nála kérni.

Nyilván egy magán doki jó sokba fog kerülni, mert nagyon sok vizsgálatra kell járni, de nekem felajánlotta, hogy mehetek sztk-s vizsgálatokra is, amikor volt rá lehetőség. Hagyja, hogy válassz. Ilyen vizsgálat 3 van, amit a klinikákon is elvégeznek ingyen, ő ad beutalót. Vagy pedig a Magzati Diagnosztikai Kp-ba, az fizetős 4 D-s UH.

30. PöttömPanna (válaszként erre: 29. - Tsysko)
2012. jan. 30. 18:49

Naaaa??? Már 2 kórházban vezet szülést? Én augusztusban szültem nála, és akkor még csak a Sote II.-n vezetett.

Kíváncsi lennék mennyi a szülés nála, mit mondott? Mert amikor én szültem, és rákérdeztem előtte, akkor nem mondott összeget, azt mondta, annyit ad mindenki, amennyit gondol.

Egyébként tényleg egy nagyon megnyugtató személyiség, szerintem jó szakember, lehet tőle kérdezni bármit, mindent elmagyaráz részletesen, türelmesen.

29. tsysko
2012. jan. 30. 17:03

Sziasztok!

Én most kezdtem el járni hozzá, és nagyon meg vagyok elégedve vele. Hihetetlen kedves ember és még kérdeznem sem kellett mindenre választ kaptam, amit tudni akartam.

Dorccika: Ha majd terhes leszel és elmész hozzá akkor kiszámolja, hogy mikorra várható a szülés. És ha pont akkor elutazik vagy képzésre megy akkor azt még akkor megmondja, hogy ha esetleg pont akkorra esik a szülés, akkor az egyik kollégája veszi majd át. Vagy még akkor kereshetsz egy másik dokit.

Én augusztus végére vagyok kiírva, és előre szólt, hogy augusztus elején nyaralni megy, de ha hamarabb fogok szülni akkor a kollégája átvesz. Mondta is, hogy ezt azért mondja el, hogy esetleg ne érjen váratlanul, ha így alakul.

Elmondta azt is, hogy melyik két kórházban vezet szülést, melyik miért jó, és melyik kórházban mennyibe kerül a szülés nála.

Plusz elmondta a fájdalomcsillapító lehetőségeit, szülésznőkről is beszélt.

Szóval mindent megtudtam.

Írj ha van kérdésed.

2012. jan. 26. 09:42

Szia Bambianyu!

Köszi a választ,csak jár erre valaki,majd!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook