Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Szűcs Nikolette endokrinológus velemenyek? fórum

Dr. Szűcs Nikolette endokrinológus velemenyek? (beszélgetős fórum)


2020. febr. 10. 14:31
Szerintem ez a Nikolette egy nagyon arogáns doktor. Adok ezen téren is a minőségre , de az a minőség nem nála keződik, nem hogy végződjön . Ezek tudatában kaptam őt mint ajánlást hogy jó endokrinológus. Szó ami szó, emberszámba nem vesz senkit ráadásul a föld felett jár a kisasszony nem picit . A magánrendelése más ahol helyettünk a pénz beszél . Szerintem érdemes mást keresni helyette , vannak SOKKAL jobb orvosok .
2020. jan. 31. 12:54

Van maganrendelese,es dolgozik a korhazban is, ahogy olvasom. Viszont a kerdesem, hogy mindket rendelesen ember szamba veszi a pacienst? Meghallgat es alaposan diagnosztizal?


A maganrendeleses endokrinologusok (mas doki, de hasonlo arak szerint) tudom,hogy nagyon dragak, viszont most ferjemmel mennenk igy alaphangon 150e ft lenne mindennel egyutt :( jo volna ha korhazban tudnank tb-re menni (ha mar fizetjuk)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook