Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Sziller István nőgyógyászt ismeri valaki? fórum

Dr. Sziller István nőgyógyászt ismeri valaki? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 8. 19:52
Köszönöm szépen! :)
2014. ápr. 8. 10:43

Szia,


Én nála szültem a 2.babámat, nagyon jó orvos, sok tapasztalattal, bátran megoszthatod vele minden gondolatod. Műtétben nincs tapasztalatom, bár az én természetes szülésem felért egy császárral :(

7. Evely02 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2014. ápr. 7. 11:58

Szia!

A legjobbakat tudom csak mondani, 6-7 éve járok hozzá. Nála szültem császárral és ezt követően két műtétünk is volt. Mindig mindenre figyel, hihetetlen memóriája van és rendkívül empatikus.

Endora valószínleg a Mens Mentisbe fog irányítani illetve minden esetben a legjobb helyre. Nála a lejobb kezekben leszel. Üdv.: Eve

6. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - *Murmi*)
2014. ápr. 2. 12:02
Köszönöm! :)
2014. ápr. 1. 21:58

Nem szakterülete az endo, sajnos. Az utókezelésben nem tudom mennyire járta, nekem arra nem volt szükség.

Az biztos h egy tündér, nála emberségesebb dokival még nem találkoztam, pedig jártam egy párnál... És sztem ez rengeteget számít, Neked is sokat jelentene. De egyébként ha úgy látja h meghaladja a szaktudását az eseted, akkor biztos vagyok benne h szólni fog és a legjobb helyre irányít... szóval én bátran ajánlom h keresd meg!

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 3. - Gitta19)
2014. ápr. 1. 21:20

Szia!

Például az, hogy műtött-e már valakit?

Mivel?

Teherbeesés a műtét után?

Laparoszkóiára szeretnék hozzá menni, és kiváncsi lennék, hogy mennyire sokrétű a tudása, mert valószínűleg nem egyszerű műtét lenne. Mennyire jártas az utókezelésben?

3. Gitta19 (válaszként erre: 2. - Vigyorex6)
2014. ápr. 1. 20:29
Szia, jártam régebben néhányszor a magánrendelőjében és a klinikán. Semmi különös.Pontosan mi érdekelne vele kapcsolatban. Odafigyel, kedves, szimpatikus.
2014. ápr. 1. 18:43

Sziasztok! Szívesen beszélgetnék olyan fórumozókkal, akik jártak már a doktor úrnál.

Érdekelne, hogy ki mivel kapcsolatban kereste fel, és milyen tapasztalatai vannak.

2014. ápr. 1. 18:41
Dr. Sziller István nőgyógyászt ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook