Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Szatmáry György Csepeli nőgyógyászról vannak tapasztalataitok? fórum

Dr. Szatmáry György Csepeli nőgyógyászról vannak tapasztalataitok? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 27. 11:48
Bocsi, : mit, miért csinál, és hogyan! :)
2012. márc. 27. 11:47

Én is Hozzá járok augusztus óta, és CSAK JÓ véleményem van a doktor Úrról! Nagyon kedves, türelmes, figyelmes. Minden alkalommal elmagyarázza, mit miért és hogyan csinálja.

Tiszta szívvel tudom ajánlani! Komolyan!!!

2011. dec. 21. 17:02
Én hozzá járok június óta. Szerintem korrekt ember. Volt méhszájsebem is és megcsinálta azóta semmi bajom.Most is hozzá járok,hogy babát várok. Én csak ajánlani tudom ..De hát mindenki maga dönti el,hogy kit választ:)
2011. jún. 20. 08:12
Nem tudjátok hogy ő válal szülést?
2011. jan. 31. 20:38

Én csak ajánlani tudom saját és édesanyám tapasztalatából kiindulva!!!

Mikor én születtem Szatmári doktorúr vette észre hogy valami nem stimmel velem anyu pocakjában majdnem megálta a szívem ha doktorúr nem indítja meg azonnal a szülést meghalok..sőt oxigénhiánnyal születtem és szívritmuszavarral és magas vérnyomással Szatmárí úr édesanymmal együtt virrasztott mellettem éjjel nappal a korházban szülés után..Nállam észrevette hogy annyi cisztám van hogy ki kellene szedni a petefészkem de segítségemre sietett és megoldottuk úgy hogy ne keljen kivenni és szülhessek majd a későbbiekben gyereket!Bátran ajánlom!!

NEKEM AZ ÉLETEM MENTETTE MEG!!!!!

6. Biofilia (válaszként erre: 2. - Defeb037c5)
2009. júl. 31. 13:45

SENKINEK NEM JAVASLOM!


Én évekig jártam hozzá.

Egyszer aztán, amikor a szaktudásáról is számot kellett volna adni - mert az ember nemi szervében turkálni bárki tud, ehhez nem kell egyetemi diploma - megbukott. Egy, szerinte szükséges operációba belerángatott - melyről később az is kiderült, hogy teljesen felesleges volt - ráadásul még olyan szervemet is kivette, amelyet kifejezetten megtiltottam. Majd amikor ezt sérelmeztem, Szatmári doktor úr kikapta a kezemből az ominózus zárójelentést, és egy meghamisított zárójelentéssel tért vissza. Csak egy későbbi kórházi kivizsgálásom során derült minderre fény. Ekkor, mikor megpróbáltam a kártérítésem ügyében bíróságon kívül egyezkedni vele, még ő jelentett fel zsarolásért a rendőrségen.

Szerencsére a rendőrség elutasította a feljelentését.


Mondanom sem kell, a paraszolvenciát azért szó nélkül zsebre rakta.


SENKINEK NEM JAVASLOM. A bájmosoly mögött nincs komoly- tudás, sem pedig felelősségérzet.

2009. ápr. 21. 18:58

Kedves Kittuska4!


Én voltam nála nem régiben, mert az 50 felülieknek ajánlják a nőgyászati szürővizsgálatot, mivel tőlük kaptam az értesitést, hogy jelenjeg meg. Kedves ember valóban. Engemet megvizsgált és megállapitotta, hogy jóindulatu miomám van, reméli, hogy nem fog megnőni. Igencsak meglepetésként ért.

Megvallom őszintén nem szeretek orvosni járni, mert félek. A saját érdekemben elmentem hozzá.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

2009. márc. 30. 23:29
Köszönöm a választ, már voltam nála és tényleg nagyon kedves:) Csak ajánlani tudom....
3. 12e44458f8 (válaszként erre: 2. - Defeb037c5)
2009. márc. 24. 16:03

De én igen:)

Nekem nagyon szimpatikus, velem eddig mindig kedves volt, így rosszat nem tudok róla írni.

2009. márc. 24. 11:49
Senki nem jár hozzá??
2009. márc. 20. 19:14

Dr. Szatmáry Györgyhöz szeretnék menni, hallottam már róla, de kíváncsi lennék a tapasztalatokra.

Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook