Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Szabó György Róberthez jár/járt valaki? Tapasztalatok? fórum

Dr. Szabó György Róberthez jár/járt valaki? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


3. mrssecret (válaszként erre: 2. - Sünike79)
2013. aug. 26. 17:15

Szia! Nem tudom, aktuális-e még, de azért leírom az én tapasztalatomat.

Ha olyan dokit keresel,aki pátyolgatja a lelkedet, akkor nem ő a te orvosod, de ha olyat, aki odafigyel a dolgokra, akkor igen.Én nagyon nem bántam meg, hogy őt választottam. Korábban nem jártam hozzá, csak amikor kiderült, hogy babát várok. Azért döntöttem mellette, mert korábbi fórumokon olvastam, hogy nagyon természetes szülés párti, azaz nagyon erőlködik, hogy elkerülje a császárt, de ha muszáj, akkor csinálja, mégpedig szépen. Nekem ez fontos volt.

A terhességem gyakorlatilag problémamentes volt, csak az utolsó héten lett gond-de akkor azonnal kiszúrta és szorosabban figyelt végül cselekedett és most van egy egészséges kisfiam.Van ugyan némi kívánnivaló a modorában, de én nem bántam, hogy nem "cimbizett", mert a szülőszobában nekem ez a hozzáállás jobban a segítségemre volt. (De azért van neki humora. :) )Az asszisztense, Csilla is nagyon jófej, kedves, név szerint tudja a babákat is, az időpontok terén rugalmas. A doki pedig, nos ő kicsit gyorsan letudja az embert, ha nincs semmi, de ha van kérdésed, azt kimerítően megválaszolja.

Remélem segített a válasz.

2013. júl. 16. 18:47
Senkinek sincs semmilyen tapasztalata vele kapcsolatban?
2013. jún. 27. 12:50

Sziasztok!

Budapesten a Nyugati térnél van a magánrendelője, és a volt MÁV Kórházban vezeti le a szülést.

Én hozzá járok, elvileg meg vagyok vele elégedve, de mostanában annyi rosszat hallottam róla :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook