Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Révész Zsolt mellműtét tapasztalatok érdekelnek fórum

Dr. Révész Zsolt mellműtét tapasztalatok érdekelnek (beszélgetős fórum)


2022. júl. 16. 23:29

Sziasztok!

Csinált valakinek Révész doktor felvarrást esetleg és meg tudná osztani a tapasztalatait? Szépen varr? A heg nem lett csúnya? Köszönöm 🙂

2021. jún. 3. 09:34
Sziasztok! Én egy hete voltam Révész doktor úrnál konzin.Nagyon rendes, jo fej doki. A konzultáció 30.000,de ezt bele építi a műtét árába, azaz ennyivel kevesebb lesz a műtét.Nekem 600 cc lesz, ez 1.500.000 :)
2021. febr. 7. 23:29
Holnap megyek konzira dr. Falusi György hoz mellnagyobbitas miatt, viszont még talonban van dr. Révész Zsolt is . Valaki valami véleményt, árakat stb ? ;)
17. Mici3 (válaszként erre: 15. - Koalalumpur)
2021. jan. 3. 14:26
Ha gondolod küldök tél, számot, az asszisztense Erika fogja fel enni illetve intezni🤔
16. Mici3 (válaszként erre: 13. - Hencsi3)
2021. jan. 3. 14:25
Szia Hencsi 😊Voltál nála arc konzin esetleg azóta már túl is estel rajta? Ha igen írnál tapasztalatot?
2020. dec. 29. 22:13
Sziasztok, nagyon új vagyok a témában, most kezdem a kutatásaimat Dokit keresve. Tudtok nekem segíteni hogy Révész Zsolthoz hol találok elérhetőséget? A honlap nem működik amit mindenhol feltuntetnek. Előre is köszönöm!
14. Kiralylanyka1 (válaszként erre: 13. - Hencsi3)
2020. dec. 21. 19:48

Szia Hencsi,


én is el szeretnék menni hozzá is konzira, orrplasztikát szeretnék. Végül mellette döntöttél? :)

2020. márc. 13. 14:12
Sziasztok, arccal kapcsolatos problemaval volt mar valaki nala? En kedden megyek konzultaciora, elegge izgulok..
12. 312b9aa1b9 (válaszként erre: 11. - 02a3f7ed5e)
2020. márc. 6. 11:41

Szerintem is rosszindulatúság.


Nyugodtan válaszd őt.

11. 02a3f7ed5e (válaszként erre: 9. - 312b9aa1b9)
2020. márc. 5. 23:45

En is ezt mondom hogy akkor ennyi erovel az osszes plasztikai sebesz futoszalagon mut, mert rengeteg paciensuk van. Hisz ez a munkaja. Egyik utan megy a masik. De ez nem jelenti azt, hogy nem jo orvos.


A kedves hozzaszolot biztosan nem mutotte, mert akkor nem egy ilyen rosszindulatu kommentet irt volna be a kerdes ala, hanem leirta volna rola a velemenyet. Ha valamelyik orvosrol van rossz velemenyem, akkor nem azt fogom irni egy vadidegennek egy forumon, annak aki rola kerdez, hogy ''futoszalagon mut, sok sikert''.. Ez egyertelmuen rosszindulatusagra vall. Ha valami maganeleti problemad van, ami miatt negativ vagy es frusztralt, ne egy forumon toltsd ki a haragod. Koszonjuk.

10. Miss Angel (válaszként erre: 9. - 312b9aa1b9)
2020. márc. 5. 11:34

sajnos annyiban talán igaza van,hogy mindegy ,milyen régóta van a szakmában egy orvos,attol még lehet kontár.Egy orvosnak legyen lelkiismerete,szeresse csinálni amit csinál,ne csak a pénzért tegye,és tartsa szem előtt,hogy a paciensnek mi a jó,hogy hús-vér emberrel dolgozik,nem egy bábuval vagy egy pénzeszsákkal...és sajnos egyre több ilyen doki van.

Az általánosítás viszont hülyeség,lehet neki rossz tapasztalatai vannak Révésszel,nem tudom,ő tudja...én ezt is megértem,bár úgy tudom,őt nem műtötte,mert ha műtötte volna és elcseszi ,akkor megértema mérgét és a felháborodását.VISzont ha volt nála egy egyszerű konzin,és a doki nem volt szimpi,kár szidni,én is szidhatnék egy-két orvost,akiknél voltam és kiakadtam,hogy pl híres orvos ,celebeket műt/nem nevezem meg az illetőt/,még a munkái is többnyire szépek,mégis egy elszállt bunkó,vagyis bennem ezt a benyomást keltette,mert attol még hogy nem egyezett az álláspontunk,viselkedhetett volna velem kulturáltan.Mégis elismerem,hogy szépek a munkái,és attól még,hogy nekem nem jött be,másnak ő lehet tökéletes és nem Révész.

9. 312b9aa1b9 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. márc. 5. 09:42

Honnan veszed hogy futószalagon műt? :D Bírom az ilyet.

Akkor ennyi erővel más doki is.

Révész egy nagyon jó orvos, elég régóta a szakmában van.

2020. márc. 4. 22:03

Futószalag?

számomra az a futoszalagmunkát végző orvos,aki egyik pacienst műti a másik után és egyik műtétet cseszi el a másik után,tesz a paciensre magasról,akinek szinte minden mindegy,csak pénzt lásson.Révész nem ilyen,az én tapasztalataim szerint,én problémák tömkelegével mentem hozzá,segített,és csak a saját tapasztalataimat irtam le.

Ettől még nem biztos,hogy másnak is ő lesz a megfelelő,én nem bántam meg,hogy hozzá mentem,ennyi.

7. andi6020 (válaszként erre: 6. - 02a3f7ed5e)
2020. márc. 4. 21:00
Sok sikert.
6. 02a3f7ed5e (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2020. márc. 4. 20:58
Neked volt mar nala muteted? Vagy csak le akarsz huzni a kommenteddel? Nyilvan a plasztikai sebesz orvosok futoszalagon mutenek.. Ez a valasz szerintem eleg ertelmetlen lett.
2020. márc. 4. 20:34
Futószalagon műt. Vagy szerencsés vagy, vagy nem. Sok sikert!
4. 02a3f7ed5e (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2020. márc. 4. 20:34
Jelentkeztem a naplodba 🥰🌷
3. 02a3f7ed5e (válaszként erre: 2. - Miss Angel)
2020. márc. 4. 20:26
En pont ilyen tipusu orvost keresek, aki nagy implantatumot helyez be, eleg kicsi az alapom, es tudom, hogy a legtobb orvos 200-300 cc kozott mozog foleg, attol nagyobbat nem tesznek be. En meg tul kicsit nem szeretnek, szerintem ertheto. Ha mar a mutetet vallalom akkor legyen latszata. 400 ala nem szivesen mennek, mert beteve kisebbnek hat amugy is. Pont ilyen orvost keresek aki figyelmes, szan idot az emberre. Ez nagyon jol hangzik amiket irsz. Konzultaciora mindenkepp el akarok menni majd hozza. A naplodat szivesen elolvasnam. :)
2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 02a3f7ed5e)
2020. márc. 4. 20:07

szia,nekem pont olyan melleket csinált,amilyenekre mindig is vágytam.Ráadásul millió problémával mentem hozzá és mindent tökéletesen megoldott,előtte két mellműtétem volt már,amit egy másik orvos csinált,de a naplómba mindent leírtam részletesen,ha érdekel.

Egyébként egy nyugodt,türelmes orvos,hosszú konzultációkra számíts nála,ha esetleg elmész hozzá,alaposnak és lelkiismeretesnek ismertem meg.Szeret nagy implantátummal dolgozni,műtét előtt alaposan feltérképezi ,mi az amit szeretnél,és ez alapján+az adottságaid alapján határozza meg a továbbiakat,pl implnat forma ,méret stb

egy konzultációt megér sztem...

2020. márc. 4. 18:42
Sziasztok. Mellmutetet szeretnek a jovoben, es tapasztalatokat jottem gyujteni a temaval kapcsolatosan. Most kifejezetten Revesz Zsoltrol szeretnek velemenyeket hallani. Kinek mi a tapasztalata? Ki mennyire elegedett a munkajaval? Elore is koszonom!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook