Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Puskás Katalin fórum

Dr. Puskás Katalin (beszélgetős fórum)


7. life14 (válaszként erre: 6. - Pötyike100)
2014. jún. 6. 14:15

Gratulálok a gyermekeidhez.

A hipnózis alatt mit éreztél?

Leírnád, kérlek, hogyan folyt egy hipnoterápia?

6. pötyike100 (válaszként erre: 5. - Life14)
2014. jún. 6. 07:43

Szia!


Az életkorát nem tudom, de olyan középkorú. Én szeretem ezt a korosztályt, mert már van gyakorlata, tapasztalata. Kb.6-7 hónapot jártam aztán áldott állapotba kerültem, majd az első trimeszterben még mentem hozzá rendszeresen, hogy ne menjen el a baba. Volt relaxáció, hipnózis, és a relax gyakorlatokat később már egyedül otthon végeztem, amit azóta is gyakran használok. Nagyon jó klassz!

5. life14 (válaszként erre: 4. - Pötyike100)
2014. jún. 5. 18:37

Szia!


Koszonom a válaszod.


Krónikus betegségekkel kuzdok, endometriózissal, pcos-sal, bélgyulladással, vulvodyniával, interestitialis cystitis-sel, inzulin rezisztenciával, hormonproblémákkal és állandó fájdalmakkal.

Rengeteg orvosnál jártam már, rengeteg kezelésen, operációkon vagyok túl. Tobbféle alternatív gyógymódot is kipróbáltam.


Megkérdezhetem, hogy milyen módszereket alkalmazott nálad a doktorno, és hogy mennyi ideig jártál hozzá?

Én nem sok információt találtam róla a neten.

Felhívtam, és azt mondta, hogy egy céget vezet, ahol tobb terapeuta kozul választhatok majd.

De a terapeuták nevei sincsenek fenn a honlapon.

Idosebb a doktorno?

Hipnoterápiát alkalmazott nálad?

2014. jún. 5. 18:28
Évekkel ezelőtt jártam a doktornő rendelésén, mert nem jött össze a babánk. Nekem segített és azóta már két gyermekünk is van. Aztán a barátnőmet is elküldtem más problémával és ő is csak dícsérte a Puskás doktornőt. Nagyon kedves, megnyugtató személyiség és utána olvastam, a szakmában pedig komoly szaktekintélynek számít.
2014. jún. 2. 20:51
2014. jún. 2. 20:07
? merre?
2014. jún. 2. 19:51
Van valakinek tapasztalata Dr Puskás Katalinnal kapcsolatban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook