Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Paragi Péternél szült kismamák, megosztanátok hogy mit tapasztaltatok? fórum

Dr. Paragi Péternél szült kismamák, megosztanátok hogy mit tapasztaltatok? (tudásbázis kérdés)


7. RenkaLány (válaszként erre: 6. - Virázs)
2013. jan. 1. 17:57

Kedves virázs


Köszönöm szépen az infót.Még azt szeretném megkérdezni hogy fogadott orvsod volt e, és az anyagiakban is jó lenne egy irány. Persze ha nem vagyok tolakodó. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszod.

2013. jan. 1. 11:15
Szia, én nála szültem császárral tavaly novemberben. Van magánrendelése a Dévai intézetben, a szüléseket a SOTE II. vezeti. Profi orvos, lelkiismeretes, nálam több probléma is volt terhesség alatt (toxémia), de nem lett koraszülés,bár a legtöbb orvos rögtön császároz az első jelekre.
2012. dec. 28. 15:00
akkor én nem rá gondoltam...
4. RenkaLány (válaszként erre: 2. - Miszti3)
2012. dec. 28. 13:12
Sajnos nem tudom hogy a Tétényi úti korházban dolgozik e. De a SOTE II és a Teleki korházban szokta levezetni a szüléseket.
2012. dec. 28. 13:10

:D A beazonosítás végett:

[link]

2012. dec. 28. 12:55
XI. ker. Tétényi úti kórház? (csak a beazonosítás miatt kérdem.)
2012. dec. 28. 12:39

Dr. Paragi Péterhez járok terhesgondozásra (14 hetes vagyok), úgy döntöttünk, felkérjük a szülés levezetésére.


Kiváncsi lennél olyan Kismamik véleményére, tapasztalataira akik mostanában nála szültek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook