Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Pál Zoltán - Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyászokról mi a véleményetek? fórum

Dr. Pál Zoltán - Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyászokról mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 22. 19:02

dr.Pál Zoltán pártoló vagyok én is.

Egy éve szültem :) Végig ő volt az orvosom,70kmről jártam minden hónapban a magnrendelésébe+a kötelezőkre a klinikára.Minden alkalommal segítőkész volt,uhun mindent magyarázott.Telefonon hívhattam.

Mindig szólt előre,hogy mikor nem lesz elérhető és ha probléma lenne hova forduljak.

Így volt Decemberben is,közölte melyik napon tartózkodik külföldön EGY napot!ha lehet ne azon a napon szüljek!:) Természetesen akkor jött rám a szülés,9nappal előbb jött a fiam :)Végig telefonon érdeklődött a fülem hallatára, helyettesítő orvosnál aki velem foglalkozott :)Másnap bejött gratulálni )6hetes kontrolra is hozzá mentem!Szerintem nem lehet rá rosszat mondani.

2013. nov. 19. 06:51
Lehet, hogy már senki nem látogat ide, de azért muszáj leírnom a tapasztalataimat dr. Pál Zoltán védelmében. Az első babánknál nagyon odafigyelő, készséges, emberséges és türelmes volt velünk, pedig nem voltam egy leányálom kismama, rettenetesen féltem, hogy valami baja lesz a babámnak, mert tiszta meszes volt a méhlepény. A császár után is nagyon rendes volt, többször meglátogatott a posztoperatívon. Ez volt kb. 4 éve. Azóta amit végigcsinált velem, mint orvos, le a kalappal előtte. 3 éve próbálkozunk második babával, tavaly év végén elvetéltem, akkor is nagyon rendes volt. Azóta már csinált pár inszeminációt is sajnos sikertelenül (nem az Ő hibájából, sajnos tudjuk mi a gond...). Amikor hívtam, mindig nagyon rendes volt, amikor vizsgálatra mentem akkor is ...Mindig el akarok menni a magánrendelésére, hogy beszéljek vele és esetleg a sok segítségét honoráljam némi apanázzsal, de már hónapok óta mindig csak azt mondja,hogy nem kell mennem a magánrendelésre, menjek be hozzá a klinikára...most a Kaáli-ba irányít minket. Nagyon rendes és jó szakember, kár, hogy ennyi rosszat írnak róla.
2012. márc. 13. 11:48

Szia!

Én az elsőt nem ismerem, de a Kornélt meleg szívvel tudom ajánlani. Mi most fejezzük be a 28. hetet. A kezdetektől hozzá járunk! Nagyon meg vagyunk elégedve Vele! 8000 a magánrendelés UH-val együtt.

2012. márc. 7. 13:39
Én is a másodikat ajánlanám :)
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 1246f1921c)
2012. márc. 7. 12:55

Szia! Véletlen akadtam erre a témára. Nos, én egyszer volt az "A" variánsnál, Pál dr-nál.

Ha ő okítja a jövő orvosnemzedékét, akkor bajban van a haza. Rendelt a klinikán, legalábbis 2010-ben még igen. A stílusa hanyagolandó. Állítólag rendben voltam, mondta ezt ő ott is sima kézi vizsgálat után, majd hetekig könyörögtem telefonon a hormoneredményeimért, mire nagy kegyesen hozzám vágta az asszisztense, hogy frankó minden. Azóta kiderült, hogy Pcos-es vagyok. Egyébként még ott a klinikán mikor jöttem el, az asszisztens megjegyezte, hogy legközelebb magánba kellene ám menni. Mondom: "Tényleg? ...és mennyiért rendelt magánba a doktor úr?" Mikor közölte, hogy 7.000Ft-ért. Erre szépen odaadtam, és elbattyogtam.

2012. febr. 13. 18:38

Sziasztok.


Van valakinek személyes tapasztalata Dr. Pál Zoltán vagy Dr. Szabó Kornél szegedi nőgyógyásszal?

Olvasgattam interneten, de főképp magánjellegű vélemények érdekelnének.


Esetleg tudjátok-e mennyi náluk most a magánrendelés alkalmanként, mennyire alaposak, lehet-e rájuk számítani a terhesség alatt?


Esetleg a klinikán rendelnek-e?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook