Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Páczai Anita/Jahn Ferenc Kórház fórum

Dr. Páczai Anita/Jahn Ferenc Kórház (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 6. 18:12

Páczai Anita doktornőt választottam.Nem bántam meg,végig nagyon kedves,alapos volt,magánrendelésére jártam,a szülésért nem mondott árat,ahogy mondta a magánrendelése árában benne van,így mi 50 e ft-ot adtunk.Gátvédelemmel szültem,egy icipicit repedtem,de nem kellett összevarni,másnap már meg sem éreztem,utána mindennap kétszer is bejött megnézni

Nekem ezt írták róla a Gyakori kérdések oldalon.

2012. febr. 14. 12:38

Kedves Nikk_1982! Köszönöm az infót.


Szissza! A Doktornő tényleg kedves, de én is csak érdeklődöm utána. :-) Én úgy gondolom, ha nem jött meg 4-én, akkor kb. jövő hét elején keresném fel a dokit a helyedben a negatív teszt ellenére is.


Üdv. Veró

2012. febr. 14. 11:22
Kedves Doktornő!Nemrg teszteltem,de negatív lett.Tüneteim folyamatosan vannak.4-én kellett volna megjönnie,de még semmi egyelőre.Mikor menjek szakrendelésre?Várom szakértő válaszát,mert bizonytalan vagyok.Előre is köszönöm!
3. Nikk_1982 (válaszként erre: 2. - Veroniks22)
2012. febr. 14. 09:11

Szia!

Nekem ugyan nem ő az orvosom, de amikor benn voltam a vetélésem után, a szobatársam volt az ő betege. Jókat mondott róla, mint orvosról, bár ami bennem leginkább megmaradt, hogy elég sokat elkér a magánrendelőjében. Ez áprilisban volt akkor volt nála azt hiszem 12e egy vizit, bár állítólag a magánrendelője igazán top kategóriás.

2012. febr. 14. 08:49
A Doktornővel kapcsolatos tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Szülés élmény, anyagiak, minden érdekel. Köszönöm.
2012. febr. 14. 08:48
Dr. Páczai Anita/Jahn Ferenc Kórház

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook