Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Dr. Oatker - kókuszos puding - hol tudom beszerezni? fórum

Dr. Oatker - kókuszos puding - hol tudom beszerezni? (tudásbázis kérdés)


6. hcs2 (válaszként erre: 5. - Martin3)
2011. jún. 14. 15:30
húúú, köszi szépen!!! Erre nem is gondoltma!!!
5. martin3 (válaszként erre: 3. - Lonix)
2011. jún. 14. 14:42
szia! hú én ráérzésre szoktam, mindenki máshogy szereti, de én minden pudingot így készítek, a vaniliás az sima, vagy teszek bele kakóport, epret, meggyet, vagy bármilyen gyümit(persze leturmixolva). Az arányai kb olyanok, mint a por alapúaknak, fél liter tejhez 2 tojássárgája és kb 2 evőkanál liszt, ha túl sűrű lesz, akkor hideg tejet teszek még hozzá az legalább hűti, és lehet előbb enni:) A cukor pedig 3-5evőkanál, ki hogy szereti. (amúgy nálunk ez a madártej receptje, csak ott hígabb a szósz, illetve a aranygaluskához vagy bármihez való pudingos szósz alapja is ez...igazából a liszt a sűrtítő anyag, csak így nincs hozzáadva mesterséges anyag...:)
4. zani
2011. jún. 14. 14:39
még nem is láttam ilyet. én simán a vaníliás pudingporba szórok jó adag kókuszreszeléket ha kókuszízre vágyok.
3. lonix (válaszként erre: 2. - Martin3)
2011. jún. 14. 14:33
Pontos adatokat leirnad,ha megkerlek?Koszi
2011. jún. 14. 14:29
miért nem főzöl te? tej+ tojássárgája liszttel+ cukor + kókusz..sokkal finomabb és egészségesebb:) és garantáltan igazi kókusz íze van, nem mű...
1. hcs2
2011. jún. 14. 14:26
Van a Dr. Oatkernek kókusz ízű pudingja, eddig külföldről hozták (románia, vagy szlovákia), de a közeljövőben nem tudnak onnan hozni nekem. Valaki látott már Magyaro-on ilyet??? Világoszöld a csomagolása.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook