Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Németh Levente nőgyógyásznál mennyibe kerül egy vizsgálat? fórum

Dr. Németh Levente nőgyógyásznál mennyibe kerül egy vizsgálat? (tudásbázis kérdés)


2019. dec. 16. 11:24
15 ezer Forint volt egy vizsgálat,akit érdekel :)
2019. nov. 26. 21:57

Most a Temesvári utcában van,oda kell mennem.

Nem baj,ha nagy dumás.

Voltam olyan durva nőgyógyásznál,akinél fájt,mondjuk az asszisztense is elég bunkó volt. :/ Nevére sajnos nem emlékszem.

De annak örülnék,ha csupán 8 ezer Forint lenne :)

3. dd3e7764d1 (válaszként erre: 1. - Kinga08)
2019. nov. 26. 21:34
Nem drága, azt hiszem 2017 év végén 8000 ft volt a terhesgondozàs.Amúgy a maganrendelője ajtajàra ki volt akkor írva:-)Szóval vannak nála jóval drágàbb orvosok Szhelyen.Ez még akkor a Madentkoban volt.Nem tudom, ott rendel- e még,vagy azóta máshol van a magánrendelése.Ha a kórházban vizsgált, ott soha nem fogadott el pénzt. Jó orvos,de nagyon nagy dumás, mondhatni nagyképű, hát néha mondott érdekes dolgokat egy egy betegéről,nekem ez visszataszító,megváltam tőle...
2019. nov. 26. 20:22
Bocsánat azt kihagytam,hogy Szombathelyen
2019. nov. 26. 20:20

Sziasztok,

Egyik kedves ismerősöm ajánlotta őt, de sajnos nem tudta megmondani nekem, hogy mennyibe kerül nála egy vizsgálat.

Szeretnék erről bővebb információt kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook