Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Natura termékek belső tisztitás fórum

Dr. Natura termékek belső tisztitás (beszélgetős fórum)


2009. ápr. 27. 07:00

szia én használom most kezdtem,és jó nagyon jó!

Nekem doki nénim javasolta!!

méregtelenítőt iszom,nagyon jó!

és mellé zöld teát!

2009. ápr. 27. 02:24

Én használtam, mondhatom nagyon bevált. Évekig küszködtem a nagydolgokkal, végigcsináltam a kúrát, igaz nem teljesen, vagyis első hónapban mindhárom terméket használtam, a másodikban csak a rostot és a teát, 3-ban pedig csak a teát (ára miatt, illetve a teának tulajdonítottam nagy jelentőséget).

Eredmény: kb egy éve használtam, azóta rendszeresen, minden reggel úgy indítom a napot, semmi erőlködés, ahogy a nagykönyben meg van írva. Sosem gondoltam hogy ennyire megváltoztatja az életem.

Hozzáteszem mindenféle dolgot kipróbáltam már, mindenféle bajra-búra, ezt bátran ajánlom, nem mondom hogy tuti hogy neked is befog válni (hisz minden szervezet más) de úgy érzem, ha nálam ekkora változást hozott, akkor másnál is kell hogy eredménye legyen.

A termékhez semmiféle üzleti kapcsolat nem fűz, talán így még meggyőzőbb a történetem. Amúgy amikor használtam, vezettem itt a hoxán naplót, de lustaságomból adódóan abbahagytam. Az idén is vmikor csinálok egy havi teás kúrát, azt mondják évente lehet ismételni, mivel azonban tényleg most minden klappol, lehet az Őszi belső takarításra tolom ennek idejét.

2009. ápr. 27. 00:16
Használt már valaki Dr. Natura termékeket, s milyen eredménnyel? Valóban megéri az árát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook