Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Nagy Géza - Revital Medical Center fórum

Dr. Nagy Géza - Revital Medical Center (beszélgetős fórum)


2. zsinka1721 (válaszként erre: 1. - AViki)
2021. aug. 7. 11:21
Sziasztok! Én pajzsmirigy túlműködéssel voltam nála a Revitalban. A kontroll általában 10 perc, kb 5 perc amíg átnézni a leleteimet és képbe kerül miért is vagyok ott, nagyon sok betege van, szinte futószalagon megy a rendelés. Aztán vagy módosítja a gyógyszeradagot vagy nem, aztán 2-3 hónap múlva kell jelentkeznem egy friss laborral. Maga rendszer nagyon rossz. Ha bármi probélám van, nem lehet elérni az orvost, csak üzenetet lehet hagyni a receptción, amit péntekenként adnak át. Ez elég felháborító, ha már ennyi pénzt kifizetsz. Nekem sajnos a gyógyszertől (Metothyrin 10 mg) előjött egy nagyon-nagyon ritka mellékhatás, a fehérvérsejtszámom extrém módon lecsökkent és belázasodtam, az endorinológussal esélyem sem volt konzultálni.
2018. febr. 13. 10:21
Érdeklődnék, hogy jár-e valaki Dr Nagy Géza endokrinológushoz inzulinrezisztenciával? Véleményekre lennék kíváncsi, se pozitív se negatív információt nem találtam róla. Dunaharasztin rendel a Revital Medical Centerben.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook