Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Maczó Norbertről mi a véleményetek? fórum

Dr. Maczó Norbertről mi a véleményetek? (tudásbázis kérdés)


15. cuorah
2011. dec. 13. 17:03
Köszönöm! Én is talán maradok nála, hisz ki tudja hogy a többi is milyen. Aztán majd lehet a következőt már nem nála fogom ha úgy alakul! :)
14. fülöpke (válaszként erre: 1. - Cuorah)
2011. dec. 13. 15:51
Az igazság az, hogy én mind a két gyerekemet a Maczó dokinál szültem/ császáros voltam/.Az elsőnél megmentette az életemet. Két napot az intenzíven feküdtem, hozzám átjött, megkérdezte mindíg hogy vagyok. A másodiknál az igaz, hogy 10 nappal tovább hordtam. Én nem mondhatok róla semmi rosszat. Imádja a gyerekeket.
13. cuorah
2011. dec. 10. 20:16
Na majd átgondolom! :)
2011. dec. 9. 22:44
mondott valami rosszat rólam?!
2011. dec. 9. 22:02
Véletlen kis betűvel írtam, szóval Rónára.
10. sutoczkine (válaszként erre: 9. - Cuorah)
2011. dec. 9. 22:02
Persze, nincs olyan doki akire mindenki csak jót mondana. Én esküdök rónára viszont a nővérem utálja. Van aki Macóra esküszik, én látni se akarom többet. Szóval neked kell eldöntened, hogy maradsz e nála vagy keresel másikat. Viszont ami tény: Rónának van a legjobb uh-s készüléke a magánrendelőjébe. Nekem minden alkalommal megmutatta 4D-be is a babát akkor is, ha csak a méhszájat kellett volna megnéznie. A biztonság kedvéért mindig ránézett. Nem egy pletyizős típus, de nekem pont ezért szimpatikus. Ahogy elindultak a tolófájások végig mellettem volt, nem ment sehova. És nem mellesleg az első szülésemnél megmentette az életem.
2011. dec. 9. 19:26
Én Maczóhoz, 14 hetes vagyok. Csak nekem is van egy két dolog amit nem értek, nem vagyok benne biztos. De más dokinál is van biztos olyan kismama aki rossz véleménnyel van róla, nem???
8. sutoczkine (válaszként erre: 7. - Cuorah)
2011. dec. 9. 19:22
Kihez jársz most? Nekem Róna bevált, de sokan nem szeretik a stílusa miatt.
2011. dec. 9. 18:31
Most már nem tudom hogy váltsak e dokit. :(
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Cuorah)
2011. dec. 9. 15:43

Szia!

Én éppen ctg-n voltam,bent a szülészeten.A szülőszobán éppen szült egy kismama,vagyis a szomszéd helységben.A dr úr meg a számítógép előtt ült és úgy kiabált be a kismamának,hogy mit,hogy merre,meddig,hogyan vegye a levegőt.Utána fogta magát és kiment.A szülésznő meg alig bírt begyűjteni,hogy jöjjön már elő mert mindjárt kijön a baba.

2011. dec. 8. 20:59
Amikor legelőször lettem terhes azt mondta, hogy méhen kívül van, de totál bizonytalan volt meg mintha lenne szívhang, aztán hívta Rónát és ő mondta, hogy jó helyen van csak nincs szívhang. Szóval nekem Macóból ennyi egy életre elég volt. Aztán elmentem Rónához magán úton ahol minden lehetséges módon megnézte, de sajnos továbbra se volt semmi életjel.Azt mondta, hogy szerinte 5. 6. hét körül szívódhatott fel csak a petezsák valamiért ott maradt.
2011. dec. 8. 20:50
milyen volt hogy azt mondtad hogy soha többet?
2011. dec. 8. 20:42
Én 1x voltam nála Nem magán úton és megfogadtam soha többet viszont egy ismerősöm azt mondta, hogy magán úton nagyon jó doki. Én Rónához jártam magán úton mind a 2 terhességem alatt és ő volt ott mind a 2 szülésnél.
2011. dec. 8. 20:33
Békéscsabán dolgozik.
2011. dec. 8. 20:33
Dr. Maczó Norbertről mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook