Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Maczó Norbert békéscsabai szülész-nőgyógyász fórum

Dr. Maczó Norbert békéscsabai szülész-nőgyógyász (beszélgetős fórum)


8. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - Kitti84)
2010. ápr. 7. 13:17

SZia:)

Köszi ,amilyen aranyos annyira eleven:-)

Nagyon rendes volt,nem tudok róla semmi rosszat mondani.Nem hagyott szenvedni,mikor látta,hogy már 11 óra vajúdás után sem jöttek a tolófájások,akkor nem hagyott tovább szenvedni és beindította a folyamatot.

Szóval rendes volt nagyon.Nálam volt komplikáció is,de hát ez nem az ő hibája volt,de azok is akadálytalanul rendeződtek.

7. Kitti84 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2010. ápr. 7. 09:22
Most néztem a képeidet!Tündéri a kislányod:-)
6. Kitti84 (válaszként erre: 4. - 5e48d37001)
2010. ápr. 7. 09:20
Köszi a választ. A másik jelöltem akit sokan dicsértek Boros Zoltán. Akkor Te nála szültél.Milyen volt?Jó orvos?
2010. ápr. 7. 09:15

szia

én még nem szültem

talán ha egyszer fogok akkor nem nála

de nagyon jó orvos szerintem, nagyon sokat dícsérik és szimpatikus is

2010. ápr. 7. 08:51

Szia!

Én Borosnál szültem.Mivel túlhordtam be kellet járnom CTGre a szülészetre.

Pont kifogtam Macót egy szülést veztett le ,Én a Ctg-én voltam.

A kismamát 24 óráig hagyta vajúdni,szenvedni.Ő flangált és mindent szülésznő csinált.Mikor már szerencsétlen csaj a kitolási szakhoz ért Maczó eltűnt a szülésznő tőlem kérdezte hol van,Mondom kiment nem szólt semmit.Előkerütés a számítógép mögül

irányította az eseményket

Mária! Megbeszéltük,hogy nyomjon!

Az igazsághoz hozzátrtozik,nem volt fogadott orvos csak az ügyeletes.

De azért nekem mint szülés előtt állónak elég rémisztőnek tűnt.

3. Kitti84 (válaszként erre: 2. - 3a92f8d690)
2010. ápr. 7. 08:24
Magam sem tudom!Keresgélek. De az interneten nem sok mindent tudtam meg. Állítólag Maczó Norbert nagyon rendes, szakmailag is dicsérik. Békéscsaba azért csak közelebb van nekem. Meg azt is olvastam, hogy jó a szülészete.Van vajúdó szoba.Gyulán nincsen a folyosón kell vajúdni. De majd megkérdezem az ismerőseimet is, csak még nem igazán mondtuk senkinek a hírt (csak a szülőknek)de hamarosan kénytelen leszek a munkahelyen is, meg a barátok is gyanakodnak:-)
2010. ápr. 7. 08:18
Szia Kitti na eldöntötted ő lesz?? Én csak egyszer hallottam hogy nagyon jó doki 1 csaj mesélte de én nem ismerem én Gyula párti vagyok:-))
2010. ápr. 7. 08:16
Ismeri valaki dr. Maczó Norbertet?Szült már valaki nála? Milyen orvos? Véleményeket szeretnék kérni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook