Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Lőcsei Zoltán-endokrinológus, Szombathely fórum

Dr. Lőcsei Zoltán-endokrinológus, Szombathely (beszélgetős fórum)


2014. márc. 10. 17:48

Szia Valaki!Ugy látom nem mostanság írtak ide.....

Valaki esetleg aki mostanság készül endokrinológushoz????

2011. márc. 7. 16:18
Az én lányomnak is endokrinológiai vizsgálatot javasolt a háziorvos, szintén vas megyében. Ahogy látom, nem túl jók a kilátások. Van esetleg valakinek ötlete, kihez érdemes menni?
2011. febr. 16. 23:16
Hát,erről a Lőcsei Zoltánról én se olvastam jókat.Találtam még egyet az sztk-ban,Dr. Péter Miklós.Nade van még egyáltalán SZTK szombathelyen?Ismeri valaki ezt a dokit?
2011. febr. 16. 22:51
Úgy néz ki,nekem is keresni kell egy ilyen dokit pedig:( Máv rendelőben van ilyen szakorvos?
2011. febr. 4. 15:25

Bejeletkezés a rendelésre SZTK Endokrinológia Szombathely (és még jónéhány rendelés így működik):

Na erről is megvan a véleményem. 2-3 hónap múlva tudnak fogadni, bejelentkezés alapján. De csak a napra írnak be, óra percre nem. Reggel mindenki sorszámot húz, már 8-kor és délután 1ig majdcsak sorra kerül, akkor se megy sokra vele amit ott mondanak neki. Hát ennyi.

3. vasarosa (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2011. febr. 4. 15:21

Saját tapasztalatom:

az utóbbi időben eléggé modortalan lett a doktorúr. Néhány szóval kidobja az embert a rendelőből, mindegy hogy Te mit szeretnél, neki van egy elképzelése, merthogy ő már 30 éve ezt csinálja. Nekem konkrétan azt mondta, amikor parathormon vizsgálatot szerettem volna vele feliratni, hogy ő nem kéri ezt a vizsgálatot, mert szerinte nem kell. És hogy szedjem a gyógyszert amít felírt. De mondom ezt mire? Azt mondta azt nem kell tudnom, csak szedjem. De mondom mégis meddig? Hát sokáig. Na köszi szépen. Másoktól is sok panaszt hallottam rá mostanság. Én azt javaslom mindenkinek hogy próbáljon másik szakorvost keresni, csak sajnos endokrinológusokkal Szombathelyen és egész Vas Megyében nem állunk túl jól. De ha valakinek van ötlete, az írja meg ide bátran.

2. kupikati (válaszként erre: 1. - Huncutos)
2010. jún. 29. 19:57
Szerintem igen.Be kell jelenkezni:):)
2010. jún. 29. 19:31
Véleményeket,tapasztalatokat várok a doktor úrral kapcsolatban.Hormonvizsgálatot szeretnék készíttetni,de előtte szeretnék többet megtudni róla.ha jól tudom a kórházban rendel,de nem vagyok tisztában pár dologgal pl. be kell-e jelentkezni stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook