Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Lányi Cecilia lézeres anyajegy levétel fórum

Dr. Lányi Cecilia lézeres anyajegy levétel (beszélgetős fórum)

4. tumbo (válaszként erre: 3. - Dalmeep)
jan. 14. 13:27
én is voltam,nagyon lekezelő volt.
jan. 14. 13:21
A legrosszabb állami rendelésen is több figyelmet kap a vendég mint a Lányi doktornőnél százezrekért. 200.000 FT-os arckezelésen voltam, mely nagyon fájdalmas volt, egy hétig nem mehettem emberek közé, de látható eredemény nem volt. Mikor ezt szóvátettem a kontrollon közölték, hogy mit vártam, ezzel ennnyit lehet tenni, majd kitessékeltek, hogy mások is várnak!!! Rossz szolgáltatás, mérhetetlenül udvariatlan bánásmód és horribilis árak. Senkinek sem ajánlom!
2011. júl. 24. 17:06

Szia Nissi!

én már 3 szor voltam Lányi Cecíliánál,már 4 pici anyajegyet v kinövést leszedett rólam kb. 1.5-2hónapja,a helyén pirosas folt van.ami idővel elvileg nyom nélkül eltűnik.most még van 2 levett anyajegyem amin még rajt van a seb,egyik az arcomon másik a nyakamon.remélem ezeknek se lesz nyoma max a pirosas folt ami majd eltűnik remélem.

2011. máj. 14. 21:02

Sziasztok!

Volt már valaki Dr. Lányi Ceciliánál lézeres anyajegy levételen?

Es mi volt a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook