Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Lányi Cecilia lézeres anyajegy levétel fórum

Dr. Lányi Cecilia lézeres anyajegy levétel (beszélgetős fórum)


2020. jún. 20. 18:06

Három hete voltam Lányi doktornőnél lézeres anyajegy-leszedésen. Tapasztalataim:

- A doktornő nekem maximálisan szimpatikus volt, kitűnő, megbízható szakember. Minden kérdésemre válaszolt, elmondott minden tudnivalót, figyelmes volt, gondos, barátságos. Valóban van egy határozott stílusa, de korrekt, nekem kifejezetten tetszett, hogy világosan elmondta, mit csináljak, mit ne, mire számítsak, mire ne. Érződött rajta a hatalmas rutin, nem prüntyögött, nekem pont ez volt a megnyugtató.


- A levétel: a megbeszélés után megvizsgálta, aztán lézerrel szedte le az anyajegyet, ez az államon volt a szám alatt (kb. 3 mm, barna, pár szőrszállal). A műtétből 1 pici szúrást éreztem, aztán semmit, kb. 10 percig tartott. Utána minden úgy történt, ahogy elmondta előre: csúnya fekete var lett rajta, az 1 hét után leesett, és alatta ott volt az új, tiszta bőr.

Most (3 héttel után) egy picit még rózsaszín a helye, de napról napra halványul, és már most gyönyörű, teljesen sima a helye! Előtte nem is hittem el, hogy tényleg ilyen nyomtalan lesz, nagyon boldog vagyok!


Még annyi, hogy ezt az anyajegyet már 4 orvosnak (!) (arc- és plasztikai sebész) mutattam az elmúlt években, de mindegyikük azt mondta, hogy a.) csak szikével lehet leszedni és b.) nem érdemes hozzányúlni, mert mindenképpen lesz heg és csúnyább lesz, mint maga az anyajegy. Ehhez képest már most is gyakorlatilag nyomtalan a helye.

Ez így 30 e ft volt (kontrollal együtt), de nekem ez az eredmény minden fillérét megérte. Csak azt bánom, hogy nem csináltattam meg már 10 éve.

4. ab61752c45 (válaszként erre: 3. - Dalmeep)
2020. jan. 14. 13:27
én is voltam,nagyon lekezelő volt.
2020. jan. 14. 13:21
A legrosszabb állami rendelésen is több figyelmet kap a vendég mint a Lányi doktornőnél százezrekért. 200.000 FT-os arckezelésen voltam, mely nagyon fájdalmas volt, egy hétig nem mehettem emberek közé, de látható eredemény nem volt. Mikor ezt szóvátettem a kontrollon közölték, hogy mit vártam, ezzel ennnyit lehet tenni, majd kitessékeltek, hogy mások is várnak!!! Rossz szolgáltatás, mérhetetlenül udvariatlan bánásmód és horribilis árak. Senkinek sem ajánlom!
2011. júl. 24. 17:06

Szia Nissi!


én már 3 szor voltam Lányi Cecíliánál,már 4 pici anyajegyet v kinövést leszedett rólam kb. 1.5-2hónapja,a helyén pirosas folt van.ami idővel elvileg nyom nélkül eltűnik.most még van 2 levett anyajegyem amin még rajt van a seb,egyik az arcomon másik a nyakamon.remélem ezeknek se lesz nyoma max a pirosas folt ami majd eltűnik remélem.

2011. máj. 14. 21:02

Sziasztok!


Volt már valaki Dr. Lányi Ceciliánál lézeres anyajegy levételen?

Es mi volt a tapasztalat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook