Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Krasznai Zsolt fórum

Dr. Krasznai Zsolt (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
327. Zico007 (válaszként erre: 326. - 6eea6e9c26)
2017. nov. 11. 16:52
Abban semmi furcsa nincs, hogy valakinek van oldala, de rá kerestem más nevű dokikra is, akik SOTE vannak de nincs ilyen aktív fórumok , nem azt mondtam hogy lehetetlen csak azt hogy nekem furcsa, hiszen ők is elég sokat műtenek. Mindegy, nem akkora téma ez hogy feszegessük, én azért vagyok itt, mert hiteles tapasztalatokat szeretnék gyűjteni mellplasztika témában.
326. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 325. - Zico007)
2017. nov. 10. 20:18

Nem olvastam hogy lenne írásban szakvéleménye.

Szerinted lenne esélye a médiánál Krasznaival szemben?

"Nagynevű doki"??? :D :D

Jól marketingeli magát a médiában.

Olvass bele az ajakfeltöltés fórumba is.

Mi abban a furcsa hogy ha vki véleményeket szeretne egy dokiról nyit egy fórumot, ahol megkérdezi?

Pl. Gáspár, Urszán ...

325. Zico007 (válaszként erre: 324. - 6eea6e9c26)
2017. nov. 10. 13:35
Nekem azért az elég furi, ha valakinek több szakvéleménnyel alátámasztva bizonyíthatóan műhibáról van szó, nem fordul sem jogorvoslatért se médiához? Mivel tudnák megfenyegetni, amikor nála az ász, hiszen ki tudja robbantani azt a botrányt amivel egy életre eltudná kaszálni az adott orvost. Lehet hogy van ilyen de nagyon furcsa lenne, mint ahogy az is, hogy csak a nagynevű dokiknak van egyáltalán fórum oldala. Nekem ez is furcsa!
324. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 323. - B96c4abe37)
2017. nov. 8. 19:36

Ezeket a fórumokat nézik az orvos emberei.

Gondolom megfenyegették. Más is volt már így.

2017. nov. 8. 17:59
Hát igen, itt fura dolgok vannak. Zizi80 képeket ígért az elrontott műről, itt alaposan lehúzta a doktor urat, majd eltünt képek nélkül. Senkinek sem küldött. Az övé is friss reg volt, hogy a nagyon megformált gyanus propagalóké is. Szóval ezektől függetlenül van azért itt már jó pár hitelesebb vélemény, amik segítségül szolgálhatnak az érdeklődőknek.
2017. nov. 6. 19:44
313,314 :D :D :D micsoda formatervezett mondatok!!! ha már tégla, akkor legyen szögletes :D
321. Zico007 (válaszként erre: 313. - Reni_1983)
2017. nov. 6. 15:01

Szia! Megmondanád milyen márkájú implanttal műtött a Doktor Úr? Illetve akit műtött, adna ilyen infót?

Köszi szépen!

2017. nov. 5. 20:46

Bar igazan jobban szeretek naploval es intenzitassal rendelkezokkel tapasztalatot cserelni.

A forumon ezt a tanacsot kaptam ami egyenlore bevalt.

Ott is van sok Dr Krasznai altal mutott pozitiv iras.

Udv nektek.

2017. nov. 5. 20:26
Akkor esetleg probalkozom koszi
318. 6eea6e9c26 (válaszként erre: 316. - Marian Canada)
2017. nov. 5. 20:21
Kérd e-mailben.
2017. nov. 5. 20:17
Bocsi elneztem szeptemberi regisztralt.
2017. nov. 5. 20:15
Nagyon hiteles az egy hete regisztralt is, aki nem tud kepet kuldeni jaj jaj. :((
2017. nov. 5. 18:00
Nagyon hiteles!!! a két utolsó /frissen regisztrált!!!/ hozzászóló :D :D :D
2017. nov. 5. 16:26

Kedves Fórumozók!

Szeretném veletek megosztani a történetem. Nagyon örülök, hogy Dr. Krasznai Zsolt klinikáját és szakértelmét választottam 1 évvel ezelőtt. Sérült implantátummal kerestem fel a klinikát és fájdalommal is küszködtem, de a végeredmény tökéletes lett. A hegem szinte láthatatlan! A melleim formája gyönyörű! A doktor úr és a kollégái kedvességéért, szakmai hozzáértéséért mindig hálás leszek! Szerintem ő ma a legjobb! Üdv,Bori

2017. nov. 5. 15:41

Sziasztok!

Dr. Krasznai Zsolt 1,5 évvel ezelőtt végezte el rajtam a mellplasztikai műtétet. Annak ellenére, hogy nagyon komplikált eset voltam, a végeredmény tökéletes. Gyönyörű formájú melleket kaptam! Ezzel visszaadta a nőiességem, és az önbizalmam. Kis melleim ellenére felvarrás helyett a számomra legjobb implantátumot választotta a Doktor Úr, amivel megkímélt a felesleges hegektől. Mindenkinek csak ajánlani tudom Dr. Krasznai Zsoltot és a klinikáját!

312. Zizi80x
2017. nov. 3. 15:11

Sziasztok!

Sajnos nem tudom hogyan kell képek küldeni.. Aki nagyon szeretné e-mailben elküldöm szívesen. Nagyon csalódtam Krasznaiban és nem szeretném ha bárki úgy járna ahogyan én, h egy rosszul megvalasztott műtéti technikai àldozatàvà essen. Erre viszont nagy esély van, hiszen a doktor úr minden esetben félig mellizom alá helyezi az implantatimot, ami közel sem alkalmas minden paciensnel. Több levél váltás után sem ismerte el a felelősègét, pedig csak egy korrekciót szerettem volna. De mèg arra sem volt hajlandó, pedig a többi sebész vèlemenye alapján az lett volna a minimum. Jogi lépéseket azért nem tettem mert ez igy is nagyon megviselt, es természetesen jobbnál jobb ügyvédek állnak mögötte. Inkabb ezt az összeget arra fordítottam, h helyre hozassam a mellemet. De azt nem szeretném h màs is bedőljön a hírnèvnek és hasonló sorsra jusson mint én.

311. Zico007
2017. nov. 2. 15:16
Én is írtam a képek miatt, mert konzi idopontom van, de olvasva a soraidat megijedtem.
310. b96c4abe37 (válaszként erre: 309. - Zizi80x)
2017. nov. 1. 23:03
Én is írtam. Miért nem tudod megnyitni?
309. Zizi80x (válaszként erre: 308. - Bernimano)
2017. nov. 1. 16:45
Szia! Sajnos nem tudom megnyitni. Írj ide kérlek
308. bernimano (válaszként erre: 307. - Zizi80x)
2017. okt. 31. 16:22
Írtam privatban? Láttad?
307. Zizi80x
2017. okt. 29. 07:04

Sziasztok!

Tavaly màjusban voltam Krasznai Zsoltnal mellnagyobbításon. Össze gyűjtöttem rá a pénzt, a legjobbat akartam. Mivel nagy média reklám veszi körül, rà esett a választásom. Életem legrosszabb döntése volt ez!! Az amúgy eredetileg szép melleimet, a rosszul megvàlasztott műtét technika miatt, teljesen elcsunyitotta formailag. A korrekciót és a felelősséget annak ellenére sem ismerte el, h több plasztikai sebész is megerősítette, h ez műtét technikai hiba volt. Félig mellizom alá tette az implantatumot, annak ellenére h szültem, volt saját mellalomanyom. Ennek lett az eredménye a lapos, uborka"formájú mell, amit a plasztikai sebészek "vízesés alkú" mellnek neveznek. A két hónapos mellem màr lógott, senki észre sem vette hogy meg lett műtve. Fitness modell vagyok, mivel számomra fontos a tökéletes megjelenés, egy év után újra plasztikaztattam egy debreceni orvossal. Az eredmény tökéletes lett. A "sztárdoki" Krasznai óriási csalódás volt!! Mint emberileg ( ahogy a problémàmhoz állt), szakmailag pedig abszolút. Azt egy életre megtanultam, nem minden arany ami fénylik. Vannak fotoim is, akiket érdekel. Szép napot

2017. okt. 27. 02:34
Sziasztok segitsegeteket szeretnem kerni abban krasznai doktur mellplasztika munkait nem talalom nincs ismerosom sem aki nala mutette volna szeretnek elotte utana kepeket kerni Martin megkoszonnem csajok
2017. szept. 24. 23:03

Sziasztok


Szeretném megcsináltatni a Doktor úrnál a cicimet,de mindenki azt mondja,hogy szülés után csinàltassam meg.

Van ezzel kapcsolatosan tapasztalatotok?:)

Tényleg nem lesz szèp terhesség után az implantátumos cici?

Nagyon szépen kőszönöm

Szandi

304. SzilviZoli (válaszként erre: 175. - Barbee0927)
2017. szept. 3. 22:00
Szia! Szeretnék tőled előtte-utánna képeket kérni. Nekem is Krasznai dokira esett a választásom. Sajnos külföldi tartózkodásom miatt, csak jövő tavasszal tudok hozzá menni. De szeretnék egy-két képet látni a munkájáról. Előre is köszönöm neked! Üdv: Szilvi
303. Pura Vida (válaszként erre: 264. - Masni77)
2017. aug. 29. 20:21

Szia,


En nala voltam februarban.

En is csak felvarratni szerettem volna mert a meretevel elegedett voltam de o javasolt egy alap implit bele a tartas miatt, amit meg is ertettem. Szerintem jo lett. Jelentkezz a naplomba, beengedlek...

2017. aug. 20. 13:37
Sziasztok! Tudna nekem esetleg valaki képet küldeni Krasznai dokinál készült implantátumos mellnagyobbításról? Sehol nem lehet a 'munkáiról' képet találni, viszont addig nem szeretnék dönteni, amíg nem láttam néhány képet. fura, hogy az összes többi plasztikai sebésznél képek tömkelegét találni, csak épp itt nem. A hozzászólásokat olvasva minden esetre eddig meggyőző... Köszönöm, Dóri
2017. aug. 13. 03:17

Sziasztok csajok


Szeretnek implantatum cseret (12 eves a mellem),valamint mellbimbo udvar heg korrekciot .

Van valakinek tapasztalata ki a jo orvos erre manapsag Budapesten ?

Volt valaki Dr Krasznai nal muteten ? Elore is koszonom ha valakinek modjaban all nekem tanacsot adni .

Udv,Kata

300. Ryana (válaszként erre: 291. - Naihma)
2017. aug. 2. 12:25

Szia!


Max mennyit lehet az első kritikus héten emelni? És utána ez az engedélyezett kg fokozatosan növekszik?


UI: bízom benne, hogy ilyen ideálisan alakul nálad továbbra is, mint eddig!

299. Ldf6 (válaszként erre: 297. - Renate56)
2017. júl. 31. 15:52

Sziasztok!

Ez engem is érdekelne... 🙂

298. Ph13
2017. júl. 20. 21:50

Sziasztok!

Látom, hogy az utóbbi hozzászólások mellplasztikáról szólnak, de ha nem haragszotok, érdeklődni szeretnék, hogy ti tudtok-e arról, hogy Krasznai Zsolt végez-e kisajak plasztikát. A honlapján nem látok erről információt, de találtam egy videót amiben maga mondja, hogy szokott ilyen műtétet csinálni. Holnap persze felhívom a klinikát, de nagy izgalomban vagyok, gondoltam, megkérdezlek titeket! :)

Köszönöm!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook