Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Jeney Krisztina szülész-nőgyógyász fórum

Dr. Jeney Krisztina szülész-nőgyógyász (beszélgetős fórum)


4. meoo (válaszként erre: 3. - Barbara0501)
2013. nov. 5. 17:28

Nem.A Fehérvári úti rendelőbe jártam hozzá.A 6 hetes kontrollon is alapos volt!Még a rákszűrést is megcsinálta ne kelljen ezért külön visszamenni.

Nem tudonm mi aza negetív vélemény, Ő is ember, meg kell találni vele a közös hangot.Persze aki flegma és türelmetlen (pont hallottam egy ilyen szitut ott) az meg is érdemli ha nem nyálas választ kap!Velem mindig nagyon rendes és türelmes volt,még a név választásról is elbeszélgettünk.:-)

3. barbara0501 (válaszként erre: 2. - Meoo)
2013. nov. 2. 21:31
Szia! Én is gondolkodom rajta, hogy hozzá kérjek e időpontot, de eddig nem sokat lehetett róla olvasni a neten, ezek is inkább negatívak voltak!! Magánrendelésén voltál?
2. meoo
2013. szept. 14. 21:40
Hozzá jártam terhesgondozásra.Szerintem rendes és alapos orvos!Nekem minden,akár "hülye" kérdésemet megválaszolta!
2013. szept. 13. 17:52
Sziasztok valaki ismeri dr. Jeney Krisztina doktornőt???Mi a véleményetek róla??A XI.kerületben rendel ha jól olvastam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook