Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Hercz Péter nőgyógyászról tapasztalatokat szeretnék!Valaki járt már nála? fórum

Dr. Hercz Péter nőgyógyászról tapasztalatokat szeretnék!Valaki járt már nála? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2012. nov. 30. 22:46

Első gondolatként csatlakozni szeretnék zalazsuzsa hozzászólásához: a méhrepedés valóban perceken belül okoz elvérzést. Hercz Professzor úr szakmai és emberi kiválóságának illusztrálására pedig szeretném megosztani a magam történetét.

Betöltöttem 40. évemet, amikor megállapításra került nálam a myoma. Lakhelyváltozatás miatt több szakembernél jártam. Egybehangzó véleményük az volt, hogy az elváltozás mérete és a korom miatt az egyetlen kezelési lehetőség a méh eltávolítása. Ez nagyon nehéz döntés elé állított, ,mert nem volt még gyermekem, és nem szerettem volna lemondani a gyermekvállalás lehetőségéről. A mérlegelés ideje alatt jutott tudomásomra Hercz Professzor neve, és felkerestem őt. Az ő véleménye az volt, hogy még az én esetemben és koromban sem kizárt méhet megtartó beavatkozás elvégzése. Tiszteletet érdemlő empátiával tekintett az - esetleges - gyermekvállalási szándékomra is. Az általa elvégzett hasi műtét során végül csak a myoma göb került eltávolításra. A műtét után gyorsan és problémamentesen épültem fel. Egy évvel a műtét után a kontrollvizsgálat kiújulást nem igazolt. Lelkileg és fizikailag is egészséges nőnek éreztem magam. Azt hiszem, ennek legszebb bizonyítéka, hogy - több, mint két évvel a műtét után - éretten és egészségesen megszületett a kislányom. Ennek már több, mint tíz éve, és azóta is a legteljesebb bizalommal keresem fel - ellenőrzés végett - a Professzor urat.

2012. okt. 9. 19:49
A tegnapi hozzászólásomhoz még annyit tennék hozzá, hogy utánanéztem a méhfalrepedésnek, és nem órák, hanem percek alatt vérzik el a beteg.
2012. okt. 8. 20:19
1982-ben szültem a kislányomat, aki ma nem élne, ha nem Dr Hercz Péter lett volna az orvosom. A baba 1 kg. volt és 38cm. Már a terhesség félidejében kiderült,hogy Rh összeférhetelenség miatt nagy baj van. Hercz doktor úr végig harcolt, hogy megszülhessem, mert a klinikán sok más orvos úgy gondolta, hogy kár időt, pénzt és energiát áldozni egy kétesélyes terhesség kihordására. Neki lett igaza, bár Ktika nagyon betegen született most egészséges, boldog, 30 éves nő lett belőle. Egész életemben hálás leszek érte a professzor Úrnak, akihez a mai napig is nagy bizalommal járok. Valpeti pedig egy orvosi csoda, ha méhfalrepedéssel évekig élt, mert mások ilyen esetben órák alatt elvéreznek. Kedves Valpeti! Hercz prof. Úr nem nemecsek csupa kisbetüvel, hanem nagyszrű orvos és EMBER csupa-csupa nagybetüvel.
2012. ápr. 20. 18:30

Én ugyan öreg vagyok már, 1983-ban nála szültem a fiamat. Maszek betege voltam. Óriási csalódás volt amit a szülés alatt művelt. Nem segített, hagyott kínlódni, hetyegett a nővérekkel miközben én majd szétrepedtem. Végül saját erőmből kinyomtam a fiamat, és ezzel azt hittem, minden rendben van.

Még pici volt a gyerek, mikor visszakerültem hozzá vérzéses panaszok miatt, úgy higgyjétek el, ahogy írom, több alkalommal is megcsinálta velem azt, hogy szólt, hogy holnap ne egyek, mert megműt, és elfelejtkezett rólam, mindig hazament.

Saját felelősségemre otthagytam a kórházat és az életben soha többé nem mentem vissza hozzá.

Pedig lánykoromtól kezdve évekig hozzájártam, és azt hittem, hogy jó orvos, de mint kiderült, egy felelőtlen és link ember. Csak még annyit, hogy évekig hányódtam orvostól orvosig, mindig valamit csináltak rajtam, fagyasztás, egyéb dolgok, mígnem elkerültem a dr Talján Ferenc rendelőjébe, aki megállapította, hogy azonnal műtét, mert mint a szövettanból később kiderült, megindult a kóros sejtburjánzás. Azaz meg is halhattam volna, ha időben nem kerülök hozzá. Megállapította, hogy a szülésnél megrepedt a méhfalam és az a drága hertz doktor ezt elfelejtette észrevenni. Szóval vigyázat vele! A nevemen ne akadjatok fel, 59 éves nő vagyok, csak nem szeretném felfedni a személyemet.

2012. ápr. 16. 09:12
Sziasztok! Engem év elején műtött Hercz professzor és hálát adok a sorsnak, hogy rátaláltam a neten. Myomás panaszok miatt tőbb nőgyógyász is azt mondta, hogy ki kell venni a méhemet vagy legalább a méhtestet, mert nincs más megoldás. Ezzel szemben a professzor mindössze a myomás göböket távolította el és minden maradt a helyén. (Ennek azért is örültem, mert azt olvastam, hogy a méh kivétele károsíthatja a petefészkek vérellátását és befolyásolhatja a házasélet minőségét). Kiváló szakembernek tartom,mindenkinek ajánlom!! Nincs magánrendelése én is a Délpesti kórházban voltam nála, ahol dolgozik. Weboldala címe:dr.herczpeter.eu
2010. okt. 6. 14:33
Én dr.Hercz Péternek köszönhetem, hogy megszülethetett mindhárom gyermekem. Még az első gyermekem születése előtt voltam nála, az ő általa végzett különleges (hysteroszkópos) műtéti eljárással távolította el a miómáimat, endometriózisom is volt, azt is megszüntette laparoszkópos úton. Ez után született meg az első kisfiam. Utána volt két spontán vetélésem. Újra elmentem hozzá, egy újabb hysteroszkópos műtétre, aminek során megszüntette a méhen belüli összenövéseket, és ezután született meg második kisfiam, majd a kislányom. Mindezt a hasfal felvágása nélkül, nagyon gyors felépüléssel. Nagyon kedves, megértő, és nagyon jó szakember. Az vele való két perc beszélgetés után az ember elfelejti azt is, hogy félve ment oda. Az itteni nőgyógyászok azt mondták, ki kell venni a méhemet. Ő megmentette, így születhettek meg a gyermekeim.
6. hortie (válaszként erre: 5. - Haiman Éva)
2010. szept. 27. 11:17
Köszi,megjegyzem,habár találtam már azóta másik orvost,de sosem lehet tudni.Jó az ilyen telefonszámokat és neveket elraktározni.Azért örülök,hogy a doktor praktizál.Én ugyan sok jót nem hallottam a Dél-pesti Kórházról,de ha ott, akkor ott. Köszönöm még1szer.
2010. szept. 26. 18:21
A Jahn Ferenc Dél-pesti Kórházban dolgozik, a kórház telefonszáma: 289-62-00
4. hortie (válaszként erre: 2. - Maszatt)
2010. szept. 24. 13:15
Hol rendel most a doktor?
3. hortie (válaszként erre: 2. - Maszatt)
2010. szept. 24. 12:27

Szia! Én betege voltam a Doktor Úrnak. Bátran merem ajánlani,mert nagyon jó szakembernek ismertem meg. Sajnos útjaink elváltak,de ha tenném,biztosan vele kezeltetném magam.


Üdv:

2010. aug. 10. 15:59

Bp-en praktizál, de sajnos nem sok infó van róla a neten....őt ajánlották nekem!

Valaki járt már nála?

2010. aug. 10. 15:58
Dr. Hercz Péter nőgyógyászról tapasztalatokat szeretnék!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook