Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Halász Domonkos fórum

Dr. Halász Domonkos (beszélgetős fórum)


okt. 25. 09:31

Sajnos rossz benyomásom és tapasztalatom van vele. Jeleztük a klinikának hogy egy hatalmas dugóba kerültünk és emiatt késni fogunk a vizsgálatról. Miután megérkeztünk és első körben behívott, a mérhetetlen lekezelést éreztem rajta, illetve szóvá is tette hogy sikerült végre ideérnünk?? Az első trimeszteri nagy ultrahangnál a doktor 35-40 percet késett az előjegyzett időpontomhoz képest, mert Ő elment ebédelni. Közel 200.000-et hagytunk ott mégse szóltam semmit, így ennek fényében ugyan ezt elvártam volna fordítva is. Sajnos az arrogancia és felsőbbrendűség érződik rajta, pedig nem hinném hogy bármivel is többet érne mint azok a paciensek akiket vizsgál. A második trimeszteri UH-nál elmaradt a szívhang vizsgálata, egyik papíromon se szerepel, illetve végig úgy beszél vagyis inkább motyog hogy nagyon kell figyelni ha valamit szeretnénk tudni a picinkről. Első vizsgálat alkalmával javasolta a magzati szívultrahangot, és mint utólag akkor is és a második alkalommal is latinul mondta az asszisztensének, amiből nekünk ki kellett volna találnunk hogy na az :)

A Géndiagnosztikáról nincsen rossz véleményem, viszont aki teheti kerülje ezt az orvost. Kismamaként ezek nagy mérföldkövek az életben és fontos vizsgálatok nem kevés pénzért. Ilyenkor szerintem nem nagy elvárás hogy érthető kommunikációval rendelkezzen az orvos, alapos legyen és nem mellesleg a modora ne olyan legyen mint akit a patológiáról hívtak be rendelni.

2020. máj. 27. 10:55

Én 2010 elején jártam nála. Életemben először voltam akkor nőgyógyásznál 21 évesen, 11 hetes terhes voltam.

Arra nem emlékszem, hogy flegma lett volna, viszont közönyös. Aztán mikor benyögte mennyit kér a szülésért, orvost váltottam.

Amúgy is akartam, mert én kifejezetten az I. Női Klinikán akartam szülni és nem bántam meg.

De nem választanám orvosomnak az biztos.

2020. máj. 14. 12:14
Sziasztok! Nagyon rendes, kedves és jó szakember a doktor Úr! Addig nem enged sehova,míg alaposan nem vizsgált meg! :) Rajtam konizációs műtétet végzett és minden rendben volt, bár én úgy be voltam rezelve (elhihetitek). Én nagyon jól tudom,hogy emberekkel foglalkozni a legnehezebb és néha idegpróbáló. Ha kicsit kimért vagy flegma valakivel, biztos rossz napja van. Mindenesetre ha egyszer férjhez megyek, nála szeretnék szülni. :)
25. Madame82 (válaszként erre: 24. - Drotosanette)
2014. okt. 3. 17:03
Szia írtam neked privit!
24. drotosanette (válaszként erre: 21. - Madame82)
2014. szept. 30. 23:55
Szia..én nem félek az igazságot írtam le nem rágalmaztam vagy bántottam semmivel. Nincs miért feljelentenie de megértem,hogy sokan ezért nem vállalják a véleményüket csak priviben. Sajna viszont ennek ez a következménye beleszaladhatunk negatív tapasztalatokba...:-(
2014. szept. 26. 21:27
Én is szerencsésen megúsztam akkor. velem is pozitív volt összességében és a szülés alatt is nagyon rendes volt. Azt én is furcsállom, hogy fizetős ellátásért van akikkel flegma és közönyös volt...
2014. szept. 26. 19:11
Igen, már ott is rendel. Túl sok már ez egyszerre. Sajnálom, ami drotosanettel történt. Mindig meglepve olvasom az új véleményeket, hihetetlen hogy fizet neki az ember és mégis így bánik valakivel. Én is azért mentem a magánrendelésre, hogy elkerüljem az állami intézményekben folyó nemtörődömséget. Szerencsére nekem semmi gondom nem volt vele, mindennel elégedett voltam, mindig kedves volt az sztk-ban, a kórházban és a magánrendelésen is. Telefonon is rendszeresen visszahívott, ha épp nem tudta felvenni. Viszont láttam az említett kissé gúnyos stílusát más kismamáknál, akik ugyanúgy magánra jártak hozzá. Nekem viszont egyszer szólt volna olyan stílusban a rendelésén...
2014. szept. 26. 17:22
Nem csodálom, hogy leterhelt,most hallottam ,hogy már az Istenhegyi klinikán is rendel+sztk+magánrendelő+Uzsoki,,,meg még ki tudja ..
20. Pankakukac (válaszként erre: 19. - Drotosanette)
2014. szept. 24. 08:34

Szia!

Erre csak annyit szeretnék írni, hogy én pl. azért nem írtam le ide nyilvánosan a történetemet, mert ha a fülébe jut, hogy leírtam, elolvassa-nyugodtan beperelhet.

Én úgy oldottam meg, hogy aki kérte, privátban megírtam neki a történetemet.

2014. szept. 24. 00:36
Szia. köszönöm szépen a kedves hozzászóllást nem tudom mikor fogom ezt lelkileg kiheverni nem tudom szoptatni a női mivoltom a gyermekem az életem is odalehetett volna. Több kismamájával beszéltem idáig szintén nem voltak megelégedve vele. Fizikálisan és stílus ügyileg sem.Tudod ha leírnák a véleményüket talán nem jártam volna így ugyanis én ezek a fórumok alapján választottam őt és csak pozitívat írtak de sokan úgy vannak a negatív dolgokkal,hogy jobb elfelejteni és max többet nem mennek hozzá. De így nem tudja meg soha hogy így nem viselkedhet mert a betegek kismamák csak mennek hozzá és vagy jól járnak vagy nem....:-(
18. mothertiger (válaszként erre: 17. - Drotosanette)
2014. szept. 23. 11:26

Uhh, nagyon sajnálom, hogy így jártál! Mielőbbi jobbulást neked!


Én se mentem vissza hozzá - ez a tapasztalataimtól független döntés volt. Ahogy írtam, nekem jórészt pozitív dolgok jöttek le róla, bár én "csak" vizsgálat miatt mentem, és volt egy ciszta miatti nőgyógyászati problémám.

Én nem találtam egészen teljes körűnek a vizsgálatot és a tájékoztatást így utólag visszatekintve sem, így leutaztam inkább vidékre, ahol 9000 forintért az orvosom a jól megszokott, változatlanul magas színvonalú vizsgálatot végezte el.


Még egyszer kívánok neked mielőbbi jobbulást, jó egészséget!

2014. szept. 22. 17:04

Sziasztok, mielőtt elolvasnátok az esetem szeretném leszögezni nem az Uzsokit szeretném lejáratni hanem egy bizonyos orvosról szeretném leírni a valóságot akiről tévhitek keringtek mennyire empatikus rendes orvos és akinek neve nem más mint Dr Halász Domonkos. miskolcról érkeztem és mivel terhes lettem keresnem kellett egy orvost akiben megbízhatok aki figyel rám akire rábízhatom az életem ezért mentem minden ezzel kapcsolatos fórumra ,hogy informálódjak kiről mit írtok. Róla nem találtam semmilyen negatív bejegyzést bár utólag megnézve a bejegyzések 2006-2009 voltak persze azóta változhatnak dolgok és sokan akik negatívan éltek meg nála dolgokat később örülnek ha túlvannak rajta és nem írják le. Felvettem vele a kapcsolatot a magánrendelőjében nem is voltak gondok kedves volt bár a 13 ezer ft-vizitdíjért amibe minden alkalommal ultrahang is tartozott volna 2 hónap mulva már csak vizsgálat járt de nem volt baj hiszen imádtunk a párommal baba moziz így amúgy is elmentünk volna máshova is. A szülésnél voltak gondok amikor a pici megszületett a szülésznő kezébe csöppent a pici mert ő nem volt csak akkor amikor a lepényt vette ki stb azt gondoltam legalább rendesen rendberak de ez nem így lett a szülés egy külön történet akit érdekel leírom majd hiszen majdnem elveszítettem a picit de amit most írok abba majdnem belehaltam. Nos a szülés után 6 hétig folyamatosan véreztem volt hőemelkedésem és egyszer kétszer lázam is de ezzel nem is foglalkoztam azt mondták ez természetes ,hogy vérzik még az ember ezért van 6 hét lábadozási idő. A hatodik héten elég erőssé vált ez avérzés sőt erős alvadtvérdarabok távoztak a szervezetemből a gyerek sem fogadta el a cicit de azt hittem menstruálok erről olvastam is hogy megváltozik a tej íze ha menstruálunk azt gondoltam ez normális. Viszont a hasam fájni kezdett és akkor ilyedtem igazán amikor wc-re menet éreztem,hogy kicsusszan valami belőlem megnéztem és egy ökölnyi vérpaca volt iszonyatosan megijedtem ez este 21 körül volt és felhívtam a "privát" fogadott orvosom akinek 100ezer forintott fizettem a szülésért,hogy mit tegyek. Erre ő gúnyos hangon közölte,hogy nem éppen alkallmas időpontban hívom és hogy ő csütörtökig nem ér rá ez volt velem hétfőn és ha bajom van menjek az uzsokiba. Nagyon elkeseredtem sírtam,hogy most mit tegyek hívtam egy taxit és bementem a korházba. Egy rezidens orvos dr Tóth Richard vizsgált meg nagyon aranyos volt és alapos ultrahangon talált valamit és hívta dr Habermajert ,hogy konzultáljanak és közölte ezt azonnal műteni kell mondtam nem tudok maradni mert otthon van egy 6 hetes baba erre mondták rendben reggel 7re betegfelvételen jelentkezzek. Ez így is volt Járányi főorvosnő vett fel kérdezte ,hogy ugyen jön a doktor úr? Akkor már sírtam mert olyan elhagyatottnak és kiszolgáltatottnak éreztem magam mondtam nem nem ér rá...Szörnyű volt ahogy elfoglaltam az ágyam jött a vizit a részlegvezető főorvos dr Gyarmati megnyugtatott segítenek mivel ott is sírtam megszólalni sem tudtam a fájdalomtól . Sorba vittek mindenkit a műtőbe csak engem nem mire megtudtam később,hogy a Gyarmati főorvos úr berendelte a dr Halászt,hogy rakjon rendbe addigra már a párom is hazaért auzstriából és úgy gondoltuk nem engedjük,hogy hozzám nyuljon ezután a stíuls után választhattam ki műtsön meg én dr Jex Annát választottam hallottam,és tapasztaltam már,hogy anyagi javak nélkül is kedves és alapos a műtét után közölte 3 db szövetdarabot szedett ki. Tehát kedves fórumfigyelők életmentő beavatkozáson mentem keresztül többen kérdezték nővérek orvosok,hogy bírtam ezt így hiszen hullamérgezést is kaphattam volna vagy csak simán elvérzem.A szülés után a menet az az,hogy a lepényt megszülesztik kiterítik és megnézik,hogy megvan-e minden része de mindenképpen kikellett volna az orvosnak tisztítani kaparni a méhemet amit az én orvosom nem tett meg. A Halász doktor urral nem találkoztam nem hívott és nem keresett az osztályon sem,hogy hogy vagyok vagy mitörtént velem. A korház elnézést kért az esetért én túléltem próbálok regenerálódni és remélem ez mással nem történik meg. Sajnos ilyenek előfordulhatnak aki dolgozik hibázik de azt már nem biztos,hogy elkell viselnem,hogy privát betegként ilyen ledegraláló stílusban részesüljek olyan hangnemmel és közönnyel beszél arról nem beszélve,hogy a magánrendelőn kívül a kórházban olyan durván vizsgált meg minden alkalommal terhesen és utána is amikor azért elég érzékeny az a bizonyos terület és ha szisszentem még ő szólt rám,hogy ne hisztizzek. ilyenkor én szégyeltem magam,hogy de ggáz de mára rájöttem nem gáz ilyen állapotban figyelmességre vágyunk ezért fogadtuk meg.....:-( Ez az én szomorú történetem.

drotosanette

Budapest IV. kerület

2014. szept. 3. 17:05
Mi történt?
2014. szept. 2. 11:40
Soha többé Halász doktor!!!!!!
2014. aug. 31. 15:08
Terhesgondozásra én is a magánjába jártam.Nekem az volt inkább kellemetlen, hogy mivel az utolsó hónapban az Sztk-ban végezték a ctg/nst-ét és meg kellett várni a dokit ,hogy ránézzen az eredményre és legelső alkalommal sikerült fél3-tól fél 7ig ott dekkolni mire odaért. Elvileg ott fél4-től rendelne..de ezt sikerült 3szor egymás utáni héten megismételni ...mire többet nem kellett menni,mert következő héten megszültem. Nem tudom,hogy mindhárom alkalommal pont kifogtam ,hogy esetleg szülése lehetett, de mindig sokat késett. Aki nem a magánrendelésére jár, csak esetleg az sztk-ba menne hozzá, mert odatartozik és esetleg nincs pénze, hát annak nem érdemes ott dekkolni, mert csak heti 1szer rendel és 2 hónap a várakozás minimum mire bejut hozzá ha épp nem késik sokat.
2014. márc. 26. 13:35

Nekem az volt furi, mikor a szonográfusokról kissé lenézően kezdett beszélni. Rákérdeztem a magánrendelésen, hogy a babamozi az még plusz 15ezer a 12ezres terhesgondozási díjon felül? Erre mondta, hogy igen, de az bármelyik babamozis helyen megcsinálják nekem, erre vannak a szonográfusok, ő orvos... Kb 5 percig regélt erről, én meg gondoltam magamban, hogy te jó ég. :D

A másik a szülési tarifához fűzött regénye volt. Igaz a felét nem értettem, mert hadart, néha alig lehet érteni, amit mond. Ott már úgy állítottam le, hogy jójó, értem, mert csak magyarázkodás volt az egész, hogy miért annyi, azt meg nem kérdeztem.

2014. márc. 19. 15:19
Az mit jelent, hogy "furcsa megnyilvánulások, kijelentések"? o.O
11. zsana85 (válaszként erre: 10. - Mano0578)
2014. márc. 6. 10:16
Igen, ezt már én is tapasztaltam, hogy néha vannak furcsa kijelentései.
2014. márc. 5. 10:56
Én csak párszor voltam nála, mivel nekem is úgy ajánlották. Szakmailag meg voltam vele elégedve, tapintatos volt, mivel borzasztóan izgultam. Viszont emberileg már az első alkalommal is voltak olyan megnyílvánulásai, amiket nem értettem. Mostanra jutottam el odáig, hogy váltani fogok, már 2 alkalommal miatta halasztottunk el egy vizsgálatot, és ez azért is lényeges, mivel meddőség miatt kerestem fel, így előrébb sajnos nem jutottam vele.
2014. márc. 3. 16:43
Szólni kell mikor mész, hogy volt rákszűrés és kéred a leletet. Az asszisztensnő odaadja. Ott van nála rengeteg, mert sokan nem veszik fel. Postázni e-mailezni nem szoktak.
2014. jan. 23. 15:32

Én tavaly augusztusban voltam nála. Nagyon rendes volt, oldotta a feszültséget a stílusával - viszont nem tudom, hogy ez nála hogy működik: nem kaptam meg a leletemet a rákszűrésről és a vizsgálatokról. Írtam neki egy levelet a neten (van rá mód), és válaszolt is, hogy mikor lesz kész, de ennyi.

Előzőleg egy szintén magándokihoz jártam, ő e-mailben kiküldte az eredményeket magyar és angol nyelven egyaránt. Itt sem mailben, sem pedig papír formában nem kaptam meg azóta se. Februárban esedékes hozzá mennem, de nem tudom így, hogy ne keressek-e inkább mást...? :/

2014. jan. 21. 19:38

Hasonló a véleményem, mint az előttem szólónak. Szakmailag abszolút nem tudok belekötni, mert alapos, korrekt, érti a dolgát. De azért emberileg volna mibe. És akkor még nem említettük az anyagiasságát. Megmondja kerek perec, pontosan mennyit, mikor, és hol kéri. És nem keveset. Nagyon nem.

Az Uzsoki nekem pozitív csalódás volt. Felkészítetettek, mire figyeljek oda, így nem ért meglepetés. Ha segítség kell bármiben, szólni kell,(többször is) mert különben nem foglalkoznak veled. A csecsemősök között is vannak kedvesek, és a szoptatási tanácsadó is nagyon szuper. A jó szobatárs pedig nagyon megkönnyíti az ottlétet. :)

2013. okt. 22. 11:14

Szerintem ő sem különb az átlag magyar orvosnál, bár vannak rosszabbak nála, az tény. De azért nem az az orvos, akire azt tudnám mondani, hogy ő az, akiben tényleg megbíznék.


Tudnék sok mindent mesélni. Pl. annak ellenére, hogy "fizetett" orvosom volt, a szülésem alatt, miközben a fájdalomcsillapításra vártam, kiment magánügyeket intézni, telefonálgatott, én meg azt hittem, megbolondulok a fájdalomtól, más meg nem adhatta be az injekciót. A szülés után pedig egyszer sem vizsgált meg, aláíratta velem a zárójelentést, amiben utólag láttam, hogy minden előre ki volt töltve arról, hogy van tejem, és gyógyul a gátsebem, stb., pedig sem ő, és senki más nem vizsgált meg, és nem kérdezte a kutya sem, hogy van-e tejem például. Csak megkérdezte, hogy hogy vagyok, és ha már akkor jól vagyok, akkor "ne macerázzunk a vizsgálattal!". Utólag láttam, hogy a zárójelentésbe mi minden be volt írva, amiről nem kérdezett senki, nem látta senki, hogy mi van velem, pedig sokat szédültem, két napig felállni sem bírtam, de ez senkit nem érdekelt. Egy rezidens még ránézett a gátsebre, mielőtt kimentem a kórházból, és ennyi. Halász doktor úr pedig a kontroll vizsgálatra persze a magánrendelőbe kérte hogy menjek, én azért mégis az sztk-ba mentem, elvégre ahogy ezt ő is tudta, oda tartozom, és én nem voltam hajlandó többet fizetni neki.


Az Uzsoki egy rettenet hely egyébként, semmi segítséget nem kaptam, két napig teljesen magamra és a mellettem fekvő anyukákra voltam utalva, mert nem tudtam kimenni sem, hogy segítséget kérjek. De később is úgy kellett keresnem valakit, hogy mondjanak már valamit. Azt sem tudtam, mit tegyek a picivel, hogyan kell etetnem, van-e tejem már, hogyan kell szoptatni, vagy egyáltalán hogy kell kivenni őt az ágyból. Öten voltunk egy kórteremben, de nem volt megfelelő hely a piciknek, el kellett tologatnunk a kis ágyakat, ha ki akartunk kelni az ágyból. Senki nem figyelt ránk, nekünk, anyukáknak kellett mindent kitalálnunk, hogy mit hogyan csináljunk, én meg felkelni sem bírtam, de senki nem jött segíteni semmit. Napokig nem aludtam szinte semmit, amíg bent voltam.


Valaki bejött egyik nap, hogy felveszi az adataimat, de azt se tudtam, ki ő, de olyan minősíthetetlen hangon beszélt, olyan megalázó volt az a nő, hogy el se tudom mondani, pedig én egy kedvesnek mondott ember vagyok, udvariasan szóltam hozzá, és egyszerűen érthetetlen volt, hogy miért kaptam ezt a bánásmódot.


Tudnék még sok mindent mesélni, de túl hosszú lenne, egyszerűen szörnyű élmény volt az egész szülés. Próbálok a szép pillanatokra gondolni, pl. amikor a hasamra tették a kisfiamat, és ahogyan ő azonnal megnyugodott. Az csodálatos érzés volt.


Ha valaki tud végre olyan orvosról, aki TÉNYLEG figyelmes, és lelkiismeretes, akkor nagyon hálás lennék, ha megírná, bár most nagyon szkeptikus vagyok, hogy létezik-e ilyen Magyarországon. (És nem orvostól várom az önreklámot.)

2013. jan. 31. 19:46

Sziasztok!

Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Voltam nála nemrég vizsgálaton, és csak csatlakozni tudok hozzátok. Eddig csak jókat olvastam Róla, ezért is Őt kerestem fel. Nem csalódtam, sőt! :)

2013. jan. 31. 15:37

Én a Halász dokihoz járok terhes gondozásra, február végén fogok nála szülni, így arról a részéről még nem tudok nyilatkozni, de eddig teljes mértékben elégedett vagyok vele. Kedves, figyelmes, és amikor vizsgál azt szinte nem is érzem. Ha bármi problémám van, akkor arra egyből reagál.

Remélem a szülés után is csak jókat tudok róla mondani.

2013. jan. 29. 22:51

Szia!



Kontra-t nem tudok mondani én sem róla, itt újpesten az egyik legjobb orvos. 2,5 éve szült nála a húgom. Maximálisan lelkiismeretes és mindenre odafigyelre, tényleg csak ajánlani tudom.

Az Uzsoki kórházzal viszont nincs jó tapasztalatom, sőt!!!


A húgom az a fajta kezdő anyuka volt, aki szeretett volna szoptatni, de féltette a mellét és nem bírta a fájdalmat. Az unokaöcsém pici súllyal született, bár nem volt koraszülött. Kb. 2,6kg volt és persze annyival gyengébb is.

A bimbóvédővel nem tudott szopni, mert nem volt elég ereje. A nővérek a hasznos tanácsok helyett inkább "leszúrták" őt pofavágások kíséretében (amikor tanácsot kért mint kezdő anyuka) és a kezébe nyomták a cukros vizes cumisüveget, hogy adjon neki ezt. Ez egyenes út volt ahhoz, hogy az a minimális teje is elapadjon. Mivel már 2 napja "éhezett" a baba, így kérte őket, hogy csináljanak vmit, adjanak tanácsot, hogy hogyan tudná megindítani a tej termelődést. Erre tápszert adtak ami, hogy etesse ezzel, ami tönkrevágta a pici bélflóráját. Az első 48 vagy 72 órában (már nem emlékszem) tilos tápszert adni a babáknak - persze ezt csak utólag tuduk meg.

Miután kiadták őket a kórházból az unokaöcsém annyira beteg lett, hogy visszakerült. Olyan "orvosk" kezelték, akik csak tanulók voltak, a gyerek végbele 1-2cm-es darabon felhasadt a hasznos tanácsoktól és a hatékony kezeléstől...

Én! mondtam a húgomnak, hogy kérjen másik tápszert, mert teljesen biztos vagyok benne, hogy attól van minden baj (amikor először kapott a pici ilyen tápot szó szerint 1,5 méterre sugárban kikakilt)...és igazam lett. Nekem, aki nem vagyok orvos, nem tanultam évekig az orvosi egyetemen, "csak" van egy nagyfiam és használom az eszem. :-(((

Kiderült, hogy a túl korai hozzátáplálástól tejfehérje érzékeny lett (most már szerencsére kinőtte) és valószínűleg szintén ettől (mivel se közel se távol nincs ilyen beteg a családban) az immunrendszere 0.

Tartós beteggé nyílvánították, mert valószínűleg élete végéig immunhiányos lesz. Közösségbe, bölcsibe nem mehet, minden fertőzést pikk-pakk elkap és nehezen gyógyul.


Szóval azt mondom óvatosan kell fogadni minden "hasznos" tanácsot és jobb ha az ember a józan eszére és a szüleire is hallgat.

A húgom nem így tett, jobban bízott a nővérek tanácsaiban...


Persze lehet, hogy azóta más gárda dolgozik azon az osztályon, ez 2,5 éve volt!

2. Lola83 (válaszként erre: 1. - Cukimano85)
2013. jan. 28. 08:07

Szia! Én tavaly februárban szültem nála, és nagyon-nagyon meg voltam elégedve! Csak ajánlani tudom!

Kedves volt, felkészült és humoros is (vajúdás közben még az is jól esett) és a legfontosabb, hogy nem hagyott magamra a szülésnél, ott volt, rendszeresen csekkolt, hogy állunk és 4100 grammal természetesen szülhettem meg a kisfiamat. Végül örülök, hogy nem császárral szültem, de ez az Uzsokiban kérésre nem is opció. Magyarul csak indokolt esetben császároznak.

A terhesgondozás alatt is meg voltam a dokival elégedve, habár a szülésemhez való hozzáállása, hogy éreztem a törődést, maximálisan elégedetté tett!

Az Uzsokit meg csak wellness-nek hívtam:) nagyon kedvesek, minden segítséget megadnak a baba körül, ízlések és pofonok, hogy kinek mi jön be, nekem teljesen jó volt, hogy tulajdonképpen végig velem volt a baba, de reggel és este le kellet adni őket 1-2 órára fürdetni meg orvosi vizsgálatra. Ez a kis pihenés pedig azért a frissen szült anyukáknak igazán kijár:)


Unokanővérem is nála fog szülni remélhetőleg a napokban:)(én ajánlottam neki)egyelőre ő is meg van elégedve a doki hozzáállásával!


Sok sikert, csak ajánlani tudom!

2012. dec. 27. 15:06

Sziasztok!

Dr. Halász Domonkosról szeretnék információkat megtudni, pro és kontra is érdekelne.

Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook