Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész fórum

Dr. Gáspár Levente plasztikai sebész (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
3721. Szaszabiiii (válaszként erre: 3720. - Bea0729)
2018. nov. 20. 20:31
Írtam hozzad bár nekem még nincs :-)
3720. Bea0729
2018. nov. 20. 20:13
Csajok, új bejegyzés a naplómban egy segítségkéréssel! Köszönöm, ha ránéztek. 💋
3719. Miss.Police (válaszként erre: 3715. - Cukika08)
2018. nov. 20. 20:00

Aranyos vagy, hogy kicsit megnyugtattál, köszönöm! :)

Azért jó ilyet is olvasni.

A párom Nekem sem szeretnè, azt mondta ne tegyem ki magam ilyen "megpróbáltatásnak", neki tetszik így is... De hát ez lelki dolog, ezt senki nem èrtheti meg. Ha sikerül, egy álmom fog valóra válni.

A fájdalomtól nem fèlek, inkább csak az altatástól, mint ahogy sokan mások is :D De akkor ezek szerint Neked rendben volt minden, ès nem rossz èlmèny.

3718. KataDobi (válaszként erre: 3715. - Cukika08)
2018. nov. 20. 19:56
A csapata és a kórházi ellátás valóban hibátlan volt. Gerda nagyon kedves és segítőkész volt. :)
3717. KataDobi (válaszként erre: 3714. - Cukika08)
2018. nov. 20. 19:46

Persze ebben egyet értünk.

Én sem hallottam sok olyan sztorit, hogy a doki örömmel korrigált volna. De jó tudni, hogy ebben GL sem kivétel.

Nálam például mindig is félő volt, hogy varrni kell és valószínűleg tényleg kell majd feszesíteni rajta egy picit. Viszont nem lett szimmetrikusan betéve az implant és azt varrás előtt mindenképpen korrigálni kellene ugye. Ezt nem hajlandó elismerni GL és sajnos emiatt kell majd futni még pár kört és kifizetni rengeteg pénzt... ha azt mondja nekem, oké feszesítsünk még 100.000-ért csak azzal egyidőben megigazítom a tokot akkor azt mondom tényleg igaz amit magáról mond, hogy alázatos, profi és a páciens érdekeit tartja szem előtt. De nem ez a tapasztalatom.

3716. Szaszabiiii (válaszként erre: 3715. - Cukika08)
2018. nov. 20. 19:32
Velem sem volt bunkó és messengeren is rendes volt velem mindig ha írtam neki. Pedig én csináltam cifrákat 😂😀 na mindegy.. nem barátot keresek én sem, így bízom benne hogy minden oké lesz!
3715. Cukika08 (válaszként erre: 3709. - Miss.Police)
2018. nov. 20. 19:22
Én igen, nagyon jó érzés cicis lenni, na meg azóta szószerint rajong értem a barátom. 😊 Pedig előtte ellenezte nagyon, utána az volt a baj, hogy túl nagy és kicsit művi hatása van ( én ilyet kértem) de azóta szerelmes beléjük. Valamint velem sose volt bunkó GL. Pedig erre felvoltam készülve, hogy bunkó lesz mert sokan mondták. Egyszerűen csak nem az a doki aki a kedvességével akar levenni a lábadról. A műtét után semmi fájdalmam nem volt, se hányinger se rosszúllét, azt hittem nem dugtak le csövet a torkomon altatásnál mert még kaparni sem kapart. Műtét utan 3 héttel kicsit megfáztam ami miatt aggódva írtam neki vasárnap este sms-t úgy hogy ő közben "telelni" volt és 1,5 óra múlva visszaírt normális stílusban.
3714. Cukika08 (válaszként erre: 3713. - KataDobi)
2018. nov. 20. 19:15
Korrekcióhoz nagyon sok orvos nem áll jól. Én például két Falus (akihez mentél konzira) cicis naplóban láttam rontott munkáját amit letagadt, hogy nincs velük baj szerinte. Nyilván függ az alaptól is a cici, mert tényleg nem lehet akármilyen cicit varázsolni egy csúnyácska alapból első körre. Na meg amit fel kellene varrni, de a paciens nem akar heget az se lesz tökéketes.
3713. KataDobi (válaszként erre: 3705. - Cukika08)
2018. nov. 20. 18:52

Szeritnem pedig pont nem.

A Facebook oldalán szinte nincs is negatív visszajelzés.

Egy pár van ami a stílusát említi de olyan nincs ami a korrekcióhoz való hozzáállását vagy az emberségét jellemezné.

Érdekes olvasni, hogyan reagál a Facebookon a legapróbb kritikára, így el tudjuk képzelni, hogy áll azokhoz a páciensekez akik nincsenek megelégedve a munkájával.

Viszont fontosnak tartom, hogy legyen hangja azoknak a csajoknak/hölgyeknek is akik nincsenek vele megelégedve. Így tudnak a szépülni vágyók teljes képet alkotni arról, hogy mire számíthatnak GL-nél...

3712. KataDobi (válaszként erre: 3702. - Miss.Police)
2018. nov. 20. 18:40

Én is láttam tőket sok szép cicit és a szobatársamé is szép lett. (És a bal mellem is csodás... 😂) A Facebook oldala tele van csillagos ötös értékeléssel.

Nem az a baj, hogy néha követ el hibát, hiszen ő is ember, hanem ahogyan ilyenkor viselkedik.

Ha jó érzésed volt vele kapcsolatban a konzin és teljesen megbízol benne akkor biztos minden rendben lesz. Nekem mindig is voltak fenntartásaim vele kapcsolatban de olyan meggyőző volt a Facebook az a rengeteg pozitív visszajelzés. Velem a konzin is és a műtét napján is bunkó volt és az én hibám, hogy ennek ellenére is őt választottam. Ha veled normális volt vagy neked bejön a stílusa akkor ne félj!

Sok sikert, drukkolok neked! :)

3711. Szaszabiiii (válaszként erre: 3710. - Klaucicam)
2018. nov. 20. 18:25
Nem kell, de ajánlott. Véralvadásgátló.
3710. Klaucicam (válaszként erre: 3704. - Szaszabiiii)
2018. nov. 20. 18:20
Milyen szuri kell mutet utan? 😱
3709. Miss.Police (válaszként erre: 3705. - Cukika08)
2018. nov. 20. 18:13
Köszönöm :) Kell is most megerősítès! Te meg vagy vele elègedve maximálisan?
3708. Miss.Police (válaszként erre: 3707. - Klaucicam)
2018. nov. 20. 18:08
Írok privátot! :)
3707. Klaucicam (válaszként erre: 3706. - Miss.Police)
2018. nov. 20. 18:07

Miss Police!

Hogyan lenne a legjobb? Milyen uton?

3706. Miss.Police (válaszként erre: 3703. - Klaucicam)
2018. nov. 20. 18:02

Szia!


A műtèti időpontod a Január 15.? Csak mert Nekem is akkor lesz, beszèlhetnènk! :)

3705. Cukika08
2018. nov. 20. 17:57
Csajok, a negatív vélemény mindig eljut a nagyközönséghez. Rengeteg szép cicijét láttam műtétem előtt, nemhiába mentem hozzá. Sajnos egy ideje eltüntek, pedig sokan voltak.
2018. nov. 20. 17:51
Ilyenkor mondják, hogy GL-nek van egy stílusa... én megfogom kérni hogy ragaszkodnék majd a szurihoz utána biztonsági okokból... ha nem tetszik neki akkor ha elküld akkor majd megyek olyan orvoshoz akinél kötelező ... én kiállok magamért, tegyétek ti is. Ha nem partner akkor csúszik a dolog ez van....
3703. Klaucicam
2018. nov. 20. 17:39

Sziasztok lanyok!


En is Januar 15re kaptam idopontot. Es minden este arra gondolok, barcsak tul lennek Mar rajta. Honnan tudjuk, hogy a megfelelo orvoshoz megyunk?

Mindennek ellenere en nagyon bizakodo vagyok. Evek ota csak ez az almom es mivel Kulfoldon elek, nincs sok lehetosegem konzikra jarni.

2018. nov. 20. 17:11

Basszus, amikor ilyeneket olvasok, úgy megijedek... Tudom, hogy minden orvosnak van "elrontott" munkája, vagy olyan, ami nem úgy sikerült, mint amilyennek ígèrte, vagy nem hozta a várt hatást... De!!! Nyugtassatok már meg, hogy sok szèp munkája is van, ahol nem volt komplikáció, mellèkhatás?

Annyira rossz olvasni, hogy min kell keresztül mennetek, ès mennyire el vagytok keseredve a vègeredmèny miatt :(

Nincs 2 hónap a műtètemig, ès kezdek parázni :O

3701. KataDobi (válaszként erre: 3693. - KomReni)
2018. nov. 20. 15:47

Szia! Nálam is hasonló a helyzet. Én nagyon haragszom GL-re mert amikor hozzá fordultam a problémámmal akkor nem hogy megértő lett volna de még le is szúrt, hogy “miért kellett bepörögni!!??”

Nekem is mellfeszesítést ajánlott a csálé cicikre.

Elmentem másik sebészhez aki szerint inkább korrigálni kellene. Nagyon felháborítónak tartom, hogy korrekció helyett inkább még plusz pénzért átszabná a bőrt is...

Szeritnem mindenképp menj el máshoz egy véleményezésre mert GL ferdít.

Az alapod nem volt csálé akkor a végeredmény miért az?

3700. KomReni (válaszként erre: 3699. - Miss.Police)
2018. nov. 18. 21:31
Remélem megoldódik a feszesítéssel és nem kell tovább gondolkodnom a témán! Köszönöm!
3699. Miss.Police (válaszként erre: 3698. - KomReni)
2018. nov. 17. 13:50

Sajnos nem olvastam mèg másnál ilyet, nem tudom, hogy ez miből alakulhatott ki, adottság, vagy esetleg az orvos hibájából...

Irj a Mellplasztika fórumra is, hátha valaki tapasztalt már ilyet.

Remèljük hamarosan megoldódik, ès boldog cicis leszel! :)

3698. KomReni (válaszként erre: 3695. - Miss.Police)
2018. nov. 16. 14:11
Kösz a jó szót, nagyon rámfért. Laza a cicim, de az implant kiválasztásnál erről nem volt szó, hogy felül nem fogja kitölteni teljesen. Gyakorlatilag a saját cicim mozog az implanton. Nem tudom, hogy más is észrevett ilyen jelenséget, ezért van a korábbi képeken kettős kontur. Az orvos szerint, ha fogyok még “előjön a régi cicim”. Pont fordítva van, ha hízok, akkor sokkal jobban látszik.
3697. Miss.Police (válaszként erre: 3696. - Szaszabiiii)
2018. nov. 15. 21:30
Egyszer Te pánikolsz, egyszer Èn... Ez már csak ilyen :) 2 hónap múlva már nagyon boldog leszel! Aztán pár napra rá remélem Èn is!!! Nyugi <3
2018. nov. 15. 19:20
Huu csajok ma úgy bepánikoltam... olyan rossz gondolataim voltak és még messze a január 😫 mindenrendbenlesz mindenrendbenlesz mindenrendbenlesz... idegesítő ez az anyapara... ha nem lenne gyerekem semmi rossz nem járna a fejembe
3695. Miss.Police (válaszként erre: 3693. - KomReni)
2018. nov. 15. 11:35
Nagyon sajnálom, hogy így jártál! Egyébként kiderült, hogy mièrt alakult ez ki a cicidnèl? Szerintem beszélj meg vele mindent, remèljük, hogy tud segíteni a problèmán! A naplódba nèztem a kèpeket, de ott szèpnek látom, bár az lehet nem adja vissza annyira :( Fel a fejjel!
3694. KomReni (válaszként erre: 3693. - KomReni)
2018. nov. 15. 10:41
Olyan szép cicik vannak itt és hát én is csak kifizettem az árát! 😠😠😠
3693. KomReni
2018. nov. 15. 10:38
Sziasztok! Dr. Gáspár Levente műtött tavaly márciusban, 320 csepp formát kaptam. Hát nem vagyok teljesen elégedett. Most lesz mellfeszesítés decemberben, de félek, hogy ez sem fogja megoldani a problémát. (Bár megoldaná!!!) Csálék, lazák, ha lehajolok, úgy lóg, mint a tehéné. Implantcserével fordult már valaki hozzá? Vajon hogy fogadná?
2018. nov. 14. 11:17
Csajok, azóta van itt valaki, akit Január 15.-èn műt a Dr. Úr? Sorstársakat keresek :D
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook