Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Fülöp Vilmos szülész-nőgyógyász fórum

Dr. Fülöp Vilmos szülész-nőgyógyász (beszélgetős fórum)


2017. ápr. 18. 11:45
Mennyiért rendel a doktor úr a Gömb utcában? Tudja valaki? Most készülök hozzá, nem tudom mire számítsak?!
2016. ápr. 26. 16:56

Mennyiért rendel a Fülöp dr ?

Csongrád megyében nincs aki foglalkozna a vetélésekkel és koraszülésekkel?

2015. nov. 3. 17:45
valóban nem egyszerű a stílusa, de egy nagyon nagy tudású orvos. Az meg, hogy pár perces beszélgetés nagyon furcsállom, mi midig legalább 1-1,5 órát bent voltunk. Nagyon alapos, mindent megnéz, rengeteg vizsgálatra elküld. Igyekszik mindent kizárni. Én smoflipidet + szteroidot kaptam. Pont ma vagyok 12 hetes. Az egyik ismerősünk 4 vetélés után neki köszönheti 2 gyermekét, ő iviget kapott. Én csak elismerően tudok nyilatkozni róla. Én kétszer vetéltem el. A második vetélésem a 10-11. héten indult be erős vérzéssel, akkor kerültünk véletlenül hozzá. Ha előbb hozzákerülünk sztem nem veszítjük el azt a babát sem.
2015. nov. 3. 11:40
Én sem ajánlom. Nekünk az első, velünk lévő gyermekünk "létét" is csodának tartotta, sőt férjemre ránézve lehetetlennek mondta, hogy testvér érkezzen hozzánk. Vidékről időpontra utazva, 2,5 órás várakoztatás után, joggal lehetett morcos férjem. Szerencsére az orvosnak nem lett igaza, de úgy gondoltuk, hogy a több kiló papír után találomra nem szedünk gyógyszert és nem találkoztunk többet. Valamilyen oknál fogva nekünk fővárosi "csoda doktorként" jellemezte a korábbi orvosom. Tévedett.
3. zuhatag (válaszként erre: 2. - T.Szil)
2015. okt. 28. 15:05
Köszönöm a választ, írtam privát levelet.
2015. okt. 28. 14:46
Én egy évig jàrtam hozzá sajnos. Órákig tartó várakozás után pár perces beszélgetés. Kontrollálatlan, indokolatlan gyógyszerelést végzett,a receptekért ráadásul a kórházi rendelésére kellett menni. Ugyanilyen árban vàlogathatsz a jobb nőgyógyászok között. Én nem ajánlom :(
2015. okt. 28. 14:32
Akinek van tapasztalata vele, kérem írja meg.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook