Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Fülöp Viktor nőgyógyászt ismeri valaki? Vélemény? fórum

Dr. Fülöp Viktor nőgyógyászt ismeri valaki? Vélemény? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 13. 08:58
Milyen a magánrendelők felszereltsége? Gép?
2014. jan. 13. 08:44
Vélemények más orvosokról? Egerben!?
2013. jún. 13. 17:27

Én sem, bár nagyon sok évig jártam hozzá, neki köszönhetem, hogy a gyerekem most fejlesztésre szorul, mert fontosabb volt a magánrendelése.


Még nem tudjuk mi lesz a vége, milyen fokú a sérülése :(


Bocsánatot is kértem utólag mindenkitől, akinek őt ajánlottam, és örülök, hogy kisebb sérüléseknél nem okozott nagyobbat nekik.

16. Lia29 (válaszként erre: 15. - Méregzsák01)
2013. jún. 5. 14:33
Miért?
2013. jan. 11. 13:55
Dr Fülöp Viktorral nem voltam megelégedve!!!
14. Tota76 (válaszként erre: 13. - Ficankolo)
2011. aug. 23. 14:05
Hajlamos arra, hogy elmegy szabadsára és nem is szól, pedig te pont akkora vagy kiírva.
2011. aug. 23. 11:17

Jók ezek a hozzászólások.

AZ ember legalább tudja mire számíthat.


Valaki tud valamit mondani Fricz-ről. Én hozzá járok megvagyok vele elégedve.

2011. márc. 19. 13:59

Én is Fülöp Viktorhoz járok, előtte Vargánál voltam. Első babámmal végig Vargához jártam. 12.-én szültem, 11.-étől Varga Prágába utazott, így Fülöpnél szültem, nem bántam meg. Második terhességemnél volt egy olyan érzésem, hogy átkellene mennem Fülöphöz, de nem tettem, mivel az első terhességem probléma mentes volt, így a dokinak sok gondja velem nem volt, így nem váltottam. Majd elvetéltem sajnos. Amikor bekerültem a kórházba akkor már tudtam, hogy Varga egy arrogáns pénzhajszász, aki már nem foglalkozik azzal a betegével, akitől további pénzt nem lát. Modortalan volt. Volt bent egy "bajtársnőm" ugyan ezzel a problémával és Ő is Vargához járt. Dobott neki egy SMS-t, hogy bekerült a kórházba. Én már nem tartottam a dokival a kapcsolatot. Hozzám jött be véletlenül a csajszihoz nem. Összekevert minket. De a nagy látogatás kb 0,5 perc volt. Se a kórlapot, semmit nem nézett meg. Fülöp többet foglalkozott velem, mint a saját magándokim. Akkor tudtam, hogy váltok. Fülöp sokkal emberibb, szakmailag is jobb. A "bajtársnőm" is átjött Fülöphöz. A doki közölte vele, hogy hátranyúló a méhe. Na ezt Varga valahogy elfelejtette közölni.

Fülöp munkamániás, elhívatott a szakmája iránt, nem értek egyett a második hozzászólóval, és nem is hiszem el. Bocs.

Minden magánorvos pénzbe kerül, aki sokalja ne menjem magánrendelésre nem kötelező.

Még egy story: amikor vetélés miatt a kórházban feküdtem, volt egy roma csaj a szomszéd szobában. Fülöp vette fel az osztályra méhenkívüli terhességgel. A következő ügyeletes doki ki akarta venni a méhét, de Fülöp nem engedte, mondván, hogy Ő vette fel, Ő majd megműti. És sikerült a műtét. És nem hiszem, hogy pénzt várt a roma csajtól. Na ez az emberség.

Igaz, hogy sűrűn szereti látni a pácienseit, de én már kétszer vetéltem el és nekem igen is fontos, hogy visszajelzéseket kapjak 3 hetente, hogy minden rendben van. Hát elég hosszúra nyúlt, még lenne mit írnom. De már befejezem.

2011. márc. 17. 11:39
Én is őt választottam, meg vagyok elégedve vele, a stílusát bírom. teljes bizalom, nem is gondolok arra, hogy csalódhatok esetleg benne a szülésnél. Én inkább Varga-ellenes vagyok, Kelemen meg nem véletlenül jár Jaguárral. Rajtuk is gondolkoztam, de aztán a korom miatt is inkább a genetikus FV mellett döntöttem.
10. f8db0709b8 (válaszként erre: 9. - Tota76)
2011. márc. 6. 16:33
A másodiknál csak szülésznőt fogadtunk,de Varga volt az ügyeletes,rendes volt.
2011. márc. 6. 14:56

Szerintem minden orvosról lehet jót is , rosszat is írni, ki hogyan élte meg velük a "találkát".


Speciál én azt mondtam ,hogy ha Varga lesz az ügyeletes doki mikor szülök, akkor inkább haza megyek, de másképpen alakult, gyors szülésem volt és a dokim nem ért volna be így nála szültem és pozítivan csalódtam benne.

Fülöp doki is hallottam már jót is, meg rosszat is.

Szerintem egy jó szülésznő tööbet ér, úgyis Ő lesz végig veled, a doki csak a végére jön, vagy ha komplikáció van :)

8. f8db0709b8 (válaszként erre: 7. - Csilluskam)
2011. márc. 6. 07:53

Én nem lejáratni akarom,de hogy lehet egy embriót daganatnak nézni?!2 pozitiv tesztem volt,ö mégis állította nem lehet baba.

Varga Zsolthoz mentem utána,ö gratulált:)

2011. márc. 5. 19:32

Szia!

Az előttem irókkal nm értek egyet

Sok éve vagyok a páciense

Vargánál 5000 Ft volt a tarifa, most a sajátban 6000 Ft terhes gondozás(Kodály Z u.19)

Három gyerkőcöt szültem nála, egyik sem volt komplikáció mentes és a terhességeim is problémásak volak

Kellő odafigyeléssel gondozott végig, néha kicsit túlzónak is éreztem

Áprilisban a negyedik babámat szülöm majd nála, és TUDOM, hogy most is minden rendben lesz!

Irj privit ha kéred a telefonszámát, szivesen megadom

Biztos lehetsz benne, hogy nincsen nála alaposabb, szakmailag és tchnikailag felkészült orvos egerben

Ami pedig ezen felül nem mindegy, genetikus is, szonográfus is, minden alkalommal 4D-n nézheted a babádat, és tuti, hogy ott lsz mikor kell

Van egy érdekes stilusa. ami nem mindeninek jön be, de nem is lehet mindenki mindenkinek szimpatikus.

Viszont, aki lejáratni próbálja inkább a pénzt sajnálja a normális terhesgondozásra...

2011. márc. 4. 09:40

ja igen a tarifája 7000 volt akkor - 2007-ben, a hathetes kontrollon láttam, mert ugye előtte sosem voltam nála.

Pontos címet nem tudok mondani, akkor még a Varga Zsolt magánrendelőjében rendelt ő is, csak más időpontban.

2011. márc. 4. 09:39

Én is nála szültem az egyik gyerekemet (a fogadott dokim szabira ment és neki adott át).

Nekem nem volt gondom vele, mondjuk a szülésem is problémamentes volt, szó szerint zsebredugott kézzel állta végig :-)))

utána egyet(!) öltött, és ennyi dolga volt :-).

De aztán minden nap bejött hozzám, és mikor a fiammal gond adódott vigasztalt, rendes volt.


ez három és fél éve történt.

2011. márc. 4. 09:07
Egyik imsrősöm nála szült és indított szülés volt és nagyon megszenvedte, kivárta, hogy így szüljön meg természetesen, de minden nst alkalmával hívta a magánrendelésére a pácienst és ott ugye 7000ft minden héten és ha meg túlhordja akkor kétnaponta, szóval jól keres a doktorúr!!
2011. márc. 4. 07:21

Én sem tudok róla jót mondani,engem félre diagnosztizált.Azt mondta daganatom van,műteni kell,azóta a daganatom betöltötte a 8 évet,köszönöm jól van.:)

Én nem mennék hozzá!Ajánlom Dr Varga Zsoltot.

2011. márc. 4. 07:14

Én csak rosszat tudok róla mondani. Hugom nála szült, de a figyelmetlensége miatt meg is halhatott volna, a méhlepényból maradt egy darabka bent. Én a terhességem legelején mikor azt mondták hogy méhen kívüli, ha görcsölök vagy vérzek azonnal menjek mert baj is lehet, akkor az sztk-ban ő volt, azt mondta du 1-kor, hogy ő már meg nem vizsgál, majd öt órakor vár a magánrendelésén és 7000ft-ért megvizsgál ott. Azt mondta menjek addig plázázni vagy vásárolgatni és majd menjek. Hát gondolod pont ahhoz volt kedvem...Nekem ez betette a kaput és Miskolcon választottam dokit és ott is szültem.

Kicsit hosszúra sikerült, de ezt úgy gondoltam leírom neked. Bocsi

2011. márc. 3. 18:45
Egerben Dr. Fülöp Viktorról érdekelnének vélemények. Esetleg a magánrendelésének az elérketőségei is (hely, telefon) + ha valaki ismeri a tarifáit..... Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook