Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dr. Debreczeni Attila nőgyógyászról mik a tapasztalatotok? fórum

Dr. Debreczeni Attila nőgyógyászról mik a tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)


16. Ilikó
2020. jan. 22. 18:04
Most volt A Doktor Űrnál műtéten, az első perctől kezdve elmondta mire számítható, a műtétet hogyan lehet elvégezni, előnyök,hátrányok,rám bízta a döntést. Az utolsó találkozásunkkor is kérdeztem Tőle, készségesen válaszolt. Amúgy nagy rutinnal rendelkező orvos, sokat nem láttam, de minden nap hívta a nővéreket, érdeklődött, szombaton csak miattam bejött, hogy ellásson. Csak ajánlani tudom!
2019. okt. 5. 15:50
Ez a doki egy kontár...vicc,amit orvoslásnak nevez,miatta szenvedek több hete,mert ő varázsló,nem vizsgát meg alaposan,és szemrátétellel,írt föl valamit,ami lókakit sem ért.nem ajánlom,idő,és pénz pocsékolás!
2018. ápr. 24. 21:31

Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy leereszkedő, lerázó és nem tájékoztatja a betegeit. Az így nyert időt arra fordítja, hogy a nővérekkel és asszisztensekkel röhögcséljen.

Ennek lehet az az oka, hogy túlterhelt, vagy unja a szakterülete bizonyos részeit, de inkább azt gondolom, hogy megválogatja a klientúráját.

A humora viszont jó. :)

13. EORS
2017. jún. 7. 22:44
Tegnap voltam ajanlas utjan Dr Debreczeni Attilánal es nem nagyon ertem a negativ hozzaszolokat. Udvarias szakmailag felkeszult hiteles orvos. Maximalisan meg vagyok vele elegedve.
2015. jan. 29. 15:18
A magán orvosom Dr. Hammersberg Elemér(már neki nincs kórházi háttere )irányitott Dr Debreczeni Attilához a Honvéd kórházba hpv p3 1 napos műtétre.Felvettem vele a kapcsolatot,elhivott a magánrendelőjébe vizsgálatra,ami 11000 ft volt (szerintem az sztk.s rendelésére is mehettem volna).Jan.26-a volt a műtét napja.Túl is lettem rajta.Én előre pénzt nem adtam a műtétért,csak a magán rendelésen a vizsgálatért.Gyakorlatilag a műtét után vártam,hogy bejön hozzám és megbeszélünk még pár dolgot mielőtt kiengednek.A szobatársaimhoz bejöttek az orvosaik.Aznap este ügyeletes volt és párszor feljött az osztályra,de hozzám nem fáradt be 3 percre sem.3x próbáltam elcsipni,hogy beszéljünk,de hipp-hopp,mindig eltűnt,mire kiértem a folyosóra.Estére feladtam a hajkurászást.Már a nővéreknek is szóltam,hogy kerestem.Másnap reggel is kerestem 2x és mielőtt kiengedtek és ideadták a zárót jött be és szinte leszúrt,hogy már megbeszéltünk mindent.Holott nem .Iszonyatosan rosszul esett,hogy le se bagózott.Nem vett emberszámba,pedig jó szivvel ajánlották és orvos családból származik.
11. tove
2013. jan. 22. 17:15

Én 1 éve szültem nála a ksifiamat, és maximálisan meg voltam vele elégedve, kedves, jó szakember.Terhesgondozásra is hozzájártam, végig figyelmes és alapos volt.Szülésnél, hamar beért a kórházba, pedig hajnalban indult be.

Mintha egy másik emberről írtatok volna.Nekem semmilyen vizsgálat nem fájt nála.

2013. jan. 21. 00:06
Én már háromszor is jártam nála sztk-ban, meg vagyok vele elégedve, nem az a jópofizós, kismamapátyolgatós orvos, de én utálom is a bájcsevelyes/műmosolyos embereket, szóval számomra megfelel, mint orvos és ember, de mindenkinek mások az igényei.
2013. jan. 16. 19:57
Ahhoz képest, hogy elég fiatal a szakmájában, elég életuntnak tűnik.Mintha utálná amit csinál...engem is meglepett a szenvtelensége: szerintem nem velünk van baja, hanem csak túlhajszolt, vagy életunt:)
2013. jan. 10. 23:23

Igen, valószínű egy emberről beszéltek/beszélünk, nekem sincsenek vele jó tapasztalataim - én is az ingyenes rendelésére mentem, és nem vagyok egy szívbajos alkat, de a stílusa nem humoros volt, hanem szimplán csak bunkó...

Szerintem megállapítható az előző hozzászólások alapján, hogy ő is egy azok közül az orvosok közül, akiknek pénzért megvehető a hozzáértése, kedvessége, óvatossága...

2012. nov. 26. 00:36
bocs, elgépeltem pár dolgot, késő van.. szóval szültem és nem szülem, 10.000 és nem 10.00...
2012. nov. 26. 00:34

Sziasztok! Biztos, hogy egy emberről beszélünk? Ha arról az orvosról van szó, aki a MÁV kórházban dolgozik, és a Maros utcában van a magánrendelése, akkor én róla csak jókat tudok elmondani! Én hozzá járok már több, mint 2 éve, nála szülem a kisfiunkat és a következő babát is nála szeretném. Épp holnap fogom felhívni a jó hírrel! :) Magánrendelésre járok hozzá, ami ugyan sajnos nem olcsó, de vidéken (ahonnan származom) is ugyanennyi a vizsgálat. Eddig mindig 10.00-et fizettem mindenért. Bármi panaszom volt, mindig megvizsgált, hüvelyi Uh-t is csinált, a rákszűrés is ugyanennyi, 20 percnél kevesebb ideig még sosem voltam bent nála. Fiatal, kicsit piszkálódó a humora, de aki veszi a lapot, annak nem bántó. Én nagyon szeretem, jó szakember és a szülésnél is a toppon volt. Jah és már 2x voltam nála rákszűrésen, egyszer ráadásul már babát vártam és sosem volt semmilyen fájdalom, vérzés, gond...

Lehet, hogy későn írtam már, de ha van még kérdés, szívesen válaszolok. Egyébiránt ő nem Attila, hanem Atilla.. ;)

2012. szept. 6. 22:26
Sziasztok, járt már valaki közületek Debreczeni Attila magánrendelésén?..Mennyit kér egy rutinvizsgálatért, vagy egy összetettebb hormonvizsgálatért?..És amúgy emberséges?...
2012. jún. 7. 14:28

Épp most jöttem tőle, és úgy érzem, hogy ezt meg kell osztanom. A XI. kerületi, Gyógyíres rendelésén voltam (ingyenes). Végtelenül arrogáns, lenéző ember, és miközben velem (vagy inkább nekem) beszélt (mert szóhoz nemnagyon jutottam), tehát eközben még olvasgatta az újságját is. Az ezt követő vizsgálat (sima rákszűrés) pedig elmondhatatlanul fájdalmas volt, és azóta is vérzem tőle...

Terhességnél, illetve magán úton lehet, hogy nem ilyen, de vissza hozzá többet soha....

2012. máj. 15. 23:08

Szia! Ha arra a Debreczenire gondolsz, aki a XI. kerületi SZTK-ban is rendel, az én tapasztalataim nagyon pozitívak vele kapcsolatban. Igaz, én más miatt kerültem hozzá, de mindig nagyon kedves, segítőkész és jó szakember volt. Kb. 1,5 éve járok hozzá. Eddig mindig csak SZTK-ba jártam, most azonban az éves szűrést már magánban fogom nála csináltatni. Az árairól emiatt viszont sajnos nem tudok semmit. Ha továbbra is beválik, akkor én tuti nem fogok mást keresni, ha majd nálunk is elérkezik a babaprojekt ideje ;)

Amúgy voltál már nála?

2. Érzéki (válaszként erre: 1. - Érzéki)
2012. ápr. 25. 10:55
Várom a tapasztalatokat, senki nem ismeri? :)
2012. ápr. 25. 09:31

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.7 hetes terhes vagyok és a doki azt mondta, gondoljam át, hol szeretnék szülni. Mi a véleményetek a fenti dokiról, szült-e már valaki a magánrendelőjében és ha mostmár hozzá járnék kb. mennyibe kerülnek majd a vizsgálatok illetve a szülés?

Illetve lehet hogy a 16-ba fogunk költözni. Ott ajánlanátok-e valakit?

Köszönöm szépen a segítséget! K.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook