Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Csuha Lajos orrplasztika vélemények fórum

Dr. Csuha Lajos orrplasztika vélemények (beszélgetős fórum)


2. lilu1010 (válaszként erre: 1. - Bogesz)
2021. márc. 12. 17:06

Szia Bogesz,

Bár már régi a kérdésed, azért írok, hátha valakinek segít.


Nekem Csuha Lajos csinálta az orromat, zárt orrplasztika volt, mert nekem a csúcsán nem kellett semmit változtatni, csak a formáján, volt rajta egy göb és kértem, hadd legyen egy kis csúszdaszerű lejtő is benne :)A doktor hangsúlyozta, hogy semmi olyat ne csináljunk vele, ami természetellenesen hathat, tehát figyelembe kell venni az arcom formáját is.


Maximálisan elégedett voltam a dokrot úrral.


Első konzultáció ingyenes volt, nagyon hamar kaptam időpontot a műtétre is. A klinika full extrás volt, a személyzet úgyszintén. A laborokat a rendelőjében csinálták meg, a műtét napján 1 órával hamarabb kellett érkeznem, akkor fizettem ki a teljes összeget is.


Az altatástól féltem kicsit, de annyira jó érzés volt úgy felkelni, hogy annál, ami volt már csak jobb lehet :)


A klinikán kaptam fájdalomcsillapítót, amiből 1 db-ot vettem be, haza is kaptam egy egész doboz cataflamot. Volt TV a szobában, az ügyeletes nővér egész este lelkiismeretesen benézegetett hozzám, kérdezte minden órában kb. hogy érzem magam.


Az éjszaka jól telt, de azért vártam már a másnapot, hogy hazamehessek.


Na de másnap jött a tampon kiszedése az orromból, huh a legrosszabb és legfájdalmasabb része az egész procedúrának. Hát én nem gondoltam volna, hogy ennyi vatta befér valaki orrába :D de kibírtam és reggeli után már mehettem is haza szigorúan kísérővel.


A lábadozás is sima ügy volt, a doktort bármikor felhívhattam, megkaptam a számát, de egyszer sem kellett hívni.

A gipsz levételekor is maximálisan kedvesek voltak, örültek velem az eredményeknek.


Szval egy szó, mint száz, ma is nála csináltatnám ha kellene :)

2020. febr. 20. 12:52

Sziasztok!


Azoknak a véleményére és meglátásaira lennék kiváncsi, akik az orrukat Csuha Lajosnál operáltatták :) Meg tudnátok osztani nektek mi volt a tapasztalatotok illetve elégedettek voltatok a végeredménnyel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook