Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dr. Csenge Titanillát ismered(győri szülész orvos)? fórum

Dr. Csenge Titanillát ismered(győri szülész orvos)? (beszélgetős fórum)

2018. febr. 16. 07:53
Sziasztok. Tudja vki, mennyibe kerül a magánrendelése?
2016. okt. 3. 11:55
Nem ismerem őtet.
2016. okt. 3. 11:20

Sziasztok!


Csak előzetes bejelentkezés után lehet hozzá menni, vagy ha a rendelési időben odamegyek, akkor fogad?

13. Kikee96 (válaszként erre: 12. - Flora05)
2016. szept. 18. 11:45
Nagyon szépen köszönöm :)
12. Flora05 (válaszként erre: 11. - Kikee96)
2016. szept. 17. 23:02
Nem, Szent Imre úti rendelőintézetben ahol a terhesgondozó van, hétfőn 15:30-18:99-ig.
2016. szept. 14. 00:34
Sziasztok! Még mindig a Liezen-Mayer utcába rendel??
2016. jún. 20. 06:17
Sziasztok! Én teljesen véletlenül botlottam Dr Csenge Titanillába. Ugyanis egy ismerősöm sokáig küzdött babáert (40évesen sikerült)és tudtam, hogy női orvosa volt, Győrben két doki neve van fent a kórház honlapján, de Balogh Ildikót nem vettem észre, azt hittem, akkor Titanilla az egyetlen es így feltétlen bizalommal őt kerestem fel, mikor megtudtam, hogy kisbabám lesz 😊 Nagyon szimpatikusnak találtam már a telefonban is, de élőben még inkább, igazi bizalomgerjesztő kisugárzása van. Mellette rengeteg jót hallottam róla. Nagyon rendes volt, úgy kértem időpontot, hogy rábíztam, mikor fogadna, hisz ő tudja, mikor látszana már a szív pulzálása. Hívhatott volna magánrendelésre is, de a legkorábbi alkalmas napon ügyelt a kórházban, szóval a vizsgálat tb-re ment. Nekem nagyon pozitív volt ez így, bátran ajánlom 😊
2010. szept. 2. 14:35
Sziasztok.Én is nála szültem,ő volt ügyeletben.Bár volt fogadott szülésznöm,ő is ott volt.Nagyon aranyos volt.Minden nap bejött hozzám szülés után is.Én csak ajánlani tudom.
2010. júl. 14. 10:41

sziasztok!

nem lehetséges előzetes bejelentkezés,ez mit jelent?

csak oda megyek és fogad...

vagy én értem rosszul,mert a telefonszáma megvan adva...

10 hetes kismama vagyok,most költöztünk Budapestre a párommal,ugyanis egyetemista vagyok,eddig itt éltem a megyében,és pesten akihez jártam nődoki,ő nem szülész,viszont akit ajánlott,szabin volt,visszajött a héten,csak most tudtam bejelentkezni hozzá,és mivel először megyek,3 hét múlva fogad.hiába mondtam (asszisztensenek) hogy én 10 hetes vagyok,és a köt vizsgálat esedékes...

ezért gondoltam hogy gyors kéne egy olyan doki,akihez még a 12 hét előtt bejutok...és most felcsillant a remény...

ha valaki volt már a doktornőnél,segítsen nekm hogy be kell jelentkezni,vagy nem kell...


előre is köszönöm :)

2010. márc. 4. 23:24

MANKUSZ utána néztem neked a neted és ezt találtam:


Email :tilla210@freemail.hu

Telefonszám +36 (70) 451 1946


nőgyógyászat, szülészet,

terhesgondozás, meddőségi tanácsadás



Épület

Liezen-Mayer utca Terhesgondozó

Ajtó: 14



Nem lehetséges előzetes bejelentkezés!


Délelőtt Délután Megjegyzés

Hétfő

Kedd 08:00 - 13:30 Állami rendelés

Szerda 16:00 - 19:00 Magánrendelés

Csütörtök 13:00 - 15:00 Tiniambulancia



Ahogy látom szerdán van neki magén rendelése 16 órától 19 óráig. Oda eltudol menni és megbeszéled vele a lehetőségeket. Ja a terhesgondózóba kell menni. Remélem tudod hol van.


Remélem segítettem ennyivel.



www.orvostudakozo.hu/DrCsengetitanilla

ezen az oldalon körül tudol nézni

6. Tündi anya (válaszként erre: 4. - Mankusz)
2010. márc. 4. 23:10

Persze, hogy válal szülést is. A sogórnőm nála szült.

Sajnos nem tudom hány éves, de azt tudom, hogy egy 3 éves kislánya van. Magénrendelése után meg nem tudom valahol rá kell kérdezni. Vagy érdeklődől a védőnődtől.

5. mankusz (válaszként erre: 3. - Tündi anya)
2010. márc. 4. 21:47
még könnyet is csaltál a szemembe:)
4. mankusz (válaszként erre: 3. - Tündi anya)
2010. márc. 4. 21:47

szia:)

téged olvastalak egy fórumba:)ezért kérdezem rá vajon ki lehet:)

és ő szülést is vállal?

mennyi idős?

van magán rendelése?

köszönöm

2010. márc. 4. 21:33

Igen ismerem!!!!!!

2005. május 30-án nála lett meg a kisfiam császármetszésel. Megmentette a fiam életét, mert a kicsi babám halva születet. 5 percig halott volt és ugy élesztet újra. Neki köszönhetem a fiam életét.

Ha kislányom lett volna akkor a doktor nő nevét adtam volna neki Csenge Titanilla lett volna a neve. De fiam lett Armandó Dylen.


Nagyon jó orvos és aranyos.


Nyugodtan válaszd csak orvosodnak.

2010. márc. 4. 21:28

Nem.

De szépen hangzó neve van :-))

2010. márc. 4. 21:27

Szia:)

nőgyógyászt keresek Győrben,de még nem tudtam dönteni,róla most olvastam..ismered???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook