Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » "Dr. Chen Szűztea Super CLA kaktusz kivonattal" tapasztalatok, eredmények, minden! fórum

"Dr. Chen Szűztea Super CLA kaktusz kivonattal" tapasztalatok, eredmények, minden! (beszélgetős fórum)


2012. aug. 14. 13:21
Szia! Én most is szedem a kapszulát,napi 1db-ot este, fél év alatt sikerült 13kg-t leadnom a segítségével, persze az ételeimet is megválogatom, és már "éjszaka" nem eszem!
2012. aug. 14. 09:54
szia en hasznaltam a szuztea kapszullat de tenylegesen nem fogytam tolle,csak azt a sulyveszteseget ertem el vele ami a beleimben volt.tehat nallam az olyan 2-3 kilo volt,de a ruhameretem nem valtozott tolle soha.amugy 65kilos vagyok..tehat max 63ra tudtam lemenni tolle,utanna megszokta a szervezetem es visszahiztam a kapszula mellett is.
2012. aug. 11. 20:53
Sziasztok! a "Dr. Chen Szűztea Super CLA kaktusz kivonattal"-termékről szeretnék csevegni olyanokkal Akik használják/használták. Milyenek voltak a (mellék)hatásai, mennyire segítette a fogyókúrát, milyen fogyókúra/ diéta mellett alkalmaztátok. Tehát minden tapasztalatról ami, mások számára is hasznos lehet! Előre is köszönöm a válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook