Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dr. Chen, Ginseng Royal Jelly ampulláról mik a tapasztalatok? fórum

Dr. Chen, Ginseng Royal Jelly ampulláról mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 26. 17:01
költözés miatt csak most tudok válaszolni. minden nap ittam, de volt amikor elfelejtettem bevenni. :) jobb, mint a foreveres, és többeknek is segített az ismerőseim körében. most is szedem szülés utáni hormonrendezés miatt.sok sikert!
8. manócska01 (válaszként erre: 5. - Alexzsu83)
2013. febr. 27. 15:13
még talán annyi h nekem PCO-m van, de a cukrom rendben van. remélem segiteni fog nekem is. :o) örülök h neked segitett!!
7. manócska01 (válaszként erre: 5. - Alexzsu83)
2013. febr. 27. 15:10
szio. nagyon köszi a választ. Igen én is csak jókat hallok róla. Most én a foreveres royal jellyt szedem de sokak szerint ez jobb! minden nap ittál belőle reggel?
6. alexzsu83 (válaszként erre: 1. - Manócska01)
2013. febr. 27. 11:45
Írtam róla, olvasd el!:)
2013. febr. 27. 11:41

4 év sikertelen próbálkozás után ez segített nekem.

harmonizálja a hormontermelést, és a női ciklust. Segíti a beágyazódást,a baba megtapadását.

Most fél éves az "eredmény" :)

3 havi kúra rendbe tett,és természetes fogantatással estem teherbe. Az összes többi szer hatástalan volt. (maca, barátcserje, palástfű, aloe vera Berry, f...ver royal jelly...stb.)

E-vitaminnal érdemes kiegészíteni a kúrát, és folsavval.

2013. febr. 26. 08:28
Nem tudom hogy babásodáshoz jó-e, de egyébként férfi ismerőseim isszák és azt mondják jó hatással van.
2013. febr. 24. 23:57
Én agyfényesítőnek használtam államvizsgához. Nem tudom, mennyire volt hasznos, de nagyon jól sikerült az államvizsgám :-D
2013. febr. 24. 23:28

A férjem használja edzeshez. Tetszik neki. Bár terhes nem lett;)

Vitalizal aszongya.

2013. febr. 24. 22:34
Használja valaki a Ginseng royal jelly ampullát? Esetleg babásodáshoz is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook